reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Blonka to ty mlodziutka jestes
Wszystkiego Najlepszego i spelnienia marzen no i tej upragnionej fasolki abys ja juz niedlugo ujzala
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
no mam nadzieje że w koncu ja ujrzę :) te 3 miesiace teraz beda bardzo wazne... mam nadzieje ze po tych wszystkich badaniach i stymulacji w koncu zafasolkuje... :) to moje zyczenie urodzinowe :D
 
Błonka wszystkiego najlepszego, upragnionych II jak najszybciej :)
Dzisiaj temp mi podskoczyła na 36,90. A koleżanki mnie nakręcają że to nie torbiel tylko ciąża. Nie wiem sama co myśleć o tym wszystkim
 
kupila cynk dzisiaj, powiedzialam mojemu m ze to na poprawe jego "zdrowotnosci w tych sprawach" a jemu sie wkrecilo cos i za mna lazi, klepie po pupie caluje masakra ;p musze isc na dalszy spacer z psem... on chyba mysli ze po jednej tab cos zdzialamy ;p a tu nawet owu nie ma hehe dopiero za jakies 7 dni
 
Ostatnia edycja:
A umnie dziś @się zjawiła i tak jak sie nie staramy to jest jak w zegarku co28dni a jak się staramy to co31,3429, dni albo jak jej się poprostu chce
 
reklama
suzi mi mija 22 wiosenki :) dokladnie minie o 20.40 :)

Błonka kochana Wszystkiego Naj Naj Najlepszego :-) Życzę Ci abyś ujrzała piękne II kreseczki:*:*:*&&&&&&&&&
U mojego M bardzo szybko te tabletki zadziałały:tak: Mówię oczywiście o chęci;-) Kurcze ja się zastanawiałam ostatnio jak to z tymi witaminami jest bo przecież dziewczyny pisały że po 3 miesięcznej kuracji była poprawa u mężów i było to potwierdzone badaniami (przed i po) czyli coś w tym musi chyba być...sama nie wiem. Natomiast jestem pewna że ma to ogromny wpływ na psychikę naszych panów bo tak jak Błonka piszę oni myślą że po jednej tabletce są "uzdrowieni":-) i niech tak zostanie :tak:
My wczoraj podziałaliśmy na kolejne 2 dni :shocked2:oj chyba tak gorąco było przed ślubem:sorry2:
No i jestem na L4 bo mam zapalenie mięśnia śród łopatkowego :-(i stąd ten ból... a najgorsze jest to że od poniedziałku miałam zaplanowany urlop a L4 mam do piątku przyszłego:-(
 
Do góry