reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Suzi nie no az tak to ja nie mam! :szok: cynk powiadasz :sorry2:
No serio :szok: sama w szoku jestem:zawstydzona/y: tzn cieszę się bo mój M raczej ma spokojny temperament. Bardziej ceni przytulanie, wspólne chwile niż sam rytuał sexu...:dry: Tak zwany chłop starej daty:blink: No a teraz... gdzie się nie obrócę to on stoi :sorry2: I właśnie pamiętam że 2 opakowania w tył też miał ten cynk i było to samo... aaaa i jeszcze dobre są soki z selera :tak:
 
reklama
a jak ostatnio byłam u ginka to mi powiedział żeby oprócz tego cynku jeszcze żeńszeń jedli faceci i dużo białka:) bo to wszystko na poprawę armii
a cynk na przedłużenie jej życia więc każdy starający się tatuś powinien go przyjmować:) myśmy kupili taki zestaw dla starającego się facecika ale teraz takie normatne witaminki łyka i cynk do tego ,jak będziemy za miesiąc w pl to zrobimy zapas witaminek aczkolwiek mam nadzieję że sięnie przydadzą:p
 
Ja myślałam właśnie o salfazinie( jakkolwiek to sie pisze) ale potem stwierdziłam że nie wiem czy jest sens... no i Maju masz rację dużooo białka:tak: a najlepiej na noc :-D
A żeńszeń na co jest?
 
suzi a cynk to w tab kupujesz jako jeden skladnik glowny czy cynk w skladzie czegos jest? i po ile? :D moj m to tez hehe... moja mama sie smieje ze tacy faceci juz wygineli, nie te lumpy wszystkie dresiki co pod blokami stoja tylko prawdziwy facet co szanuje kobiete i ceni chwile spedzone razem :)
 
suzi a cynk to w tab kupujesz jako jeden skladnik glowny czy cynk w skladzie czegos jest? i po ile? :D moj m to tez hehe... moja mama sie smieje ze tacy faceci juz wygineli, nie te lumpy wszystkie dresiki co pod blokami stoja tylko prawdziwy facet co szanuje kobiete i ceni chwile spedzone razem :)
Wiesz co zzaraz sprawdzę nazwę, ale jest on w tabl i jako główny składnik. Ten kosztował ok 10 zł za 30 tabl a wcześniej ten słabszy ok 3/4 zł.
No dokładnie mamy bardzo podobnych mężów:-D i przyznam się szczerze że kiedyś się zadtanawiałam czy z moim M jest wszystko ok :-D:zawstydzona/y: No bo który facet woli przytulać się, prawić komplementy, ugotować coś razem od sexu :eek: Ten typ tak po prostu ma :happy2:
 
no wlasnie ja sie zdziwilam tez ze facet umie ugotowac, posprzatac... takie ladne obiady czasem robi ze sie dziwie, minal sie z powolaniem chyba zamiast informatyka powinien sie zajmowac gotowaniem ;p a i w sobote jak mnie nie ma ladnie posprzata :D SZOK.. pierwsze tygodnie malzenstwa to byl dla mnie szok ile on potrafi rzeczy sam zrobic!! :D

To ja czekam na nazwe tab :D
 
powiedzcie mi ile kosztuje w polsce luteina pod jezyk a ile dowcipna?
i czy oby dwie sa na recepte
bo ja mam brac do 14tc
a gin mi sprowadza z polski i wydaje mi sie ze sporo zarabia na mnie
i mysle sobie ze mama mi bedzie wysylac z Pl.
 
no wlasnie ja sie zdziwilam tez ze facet umie ugotowac, posprzatac... takie ladne obiady czasem robi ze sie dziwie, minal sie z powolaniem chyba zamiast informatyka powinien sie zajmowac gotowaniem ;p a i w sobote jak mnie nie ma ladnie posprzata :D SZOK.. pierwsze tygodnie malzenstwa to byl dla mnie szok ile on potrafi rzeczy sam zrobic!! :D

To ja czekam na nazwe tab :D
Musimy doceniać naszy Panów:)
Tableteczki: Firm: WalMark Cynk 15mg tak jak pisałam koszt ok10 zł
 
powiedzcie mi ile kosztuje w polsce luteina pod jezyk a ile dowcipna?
i czy oby dwie sa na recepte
bo ja mam brac do 14tc
a gin mi sprowadza z polski i wydaje mi sie ze sporo zarabia na mnie
i mysle sobie ze mama mi bedzie wysylac z Pl.
Kurcze dokładnie nie wiem ale są to groszowe sprawy:-) Ja muszę sprawdzić datę na mojej luteinie bo mam tego prawie całą szufladę :baffled:
 
reklama
suzi dzieki :) kupie jutro w aptece.. :) kurcze jutro mam urodziny i czuje sie staro.. niedawno mialam 18 a tu juz tyle, nie wiem kiedy to minęlo... mama moja miala racje do 18 sie ciaaagnie potem leeeciii :)

a co do luteiny to ja place okolo 3 zlotych za podjezykowa a za dowcipna nie pamietam ile dawalam bo tylko raz ja kupilam...
 
Do góry