reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
suzi a jak ja była pare cykli temu to ginek powiedziała że w trakcie owulacji zadnych przeciwbólowych apap ibuprom ketonal ani nic takiego nawet paracetamol ktory mozna brac w ciąży też nie! bo to jakoś źle wpływa ,ale jak musisz to weź jak ma się udać to i tak się uda:)trzymam&&&&&&&&&&&
 
reklama
mama dobrze że wyniki są w normie czyli zostają tylko i aż staranka :);):)
Suzi obyśmy się wszystkie doczekały
Aga endokrynolog dostosuje leki i będzie ok.
maja16 nie wiedziałam że p-bólowe blokują coś przy owulacji.
 
dentico mój ginek tak powiedzial że nie brac NIC w trakcie płodnych dni ,a widać że gostek ma pojęcie o tym co mówi
 
ja tez nie wiedzialam ze nie wolno brac przeciwbolowych przy stymulacji,,, bede teraz madrzejsza :) a mnie dzis okropnie prawy jajnik boli, od kilku dni w sumie ale dzis to masakra, mam nadzieje ze cos tam rosnie, w pon ide na usg.......
 
Błonka trzymam kciuki za piękne pęcherzyki i endo.
Agnieszka no nieźle, i jak tu liczyć dni płodne. Oby już ci się uregulował ten cykl i skrócił bo takie długie to chyba nienajlepiej.
 
reklama
Agusia no to teraz oby sie cykle zrobiły takie max30dniowe!!! &&&&&&&
dobrze że my się nie staralismy w tym miesiącu bo endo napewno malusieńkie bo @ taka skromniutka była że prawie jej nie było:)
Mama a ty się gdzie zapodziałaś??
Maćku??
dziewczyny meldować co u której słychować!!!!!!a nie taka cisz się tutaj zrobiła!!!wiosna boćki latają a wy nic niepiszecie!!!
 
Do góry