reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
blonka Ty sie bzykaj przed owulka w owulke juz moze byc za pozno, bo i sluz sie zmienia, robi sie gestszy
agusia a dali ci cos na ta torbiel, bo ja pamietam ze dala mi ginka jakies hormony chyba, nie pamietam, bo to bylo daaawno. Ale moja sie nie wchlonela i miala na poczatku jakies 4 cm a po hormonach juz 6cm i wycieli mi jajnik przez to cholerstwo. Ale nie przejmuj sie, bo zwykle torbiele sie wchlaniaja
 
amalfi ale ja mam dopiero owu za jakies 10 dni :) jeszcze jest czas :) jeszcze sie "nabzykamy" :) az uszami bedzie wychodzic ;p bo ja to czasami juz nie moge z moim m ;p
 
beatka wielkie gratulacje!!!

agusia- to endometrium moze przez to takie małe, ze cykl bez owulacji przez tą torbiel- jak zniknie to moze po prostu w nastepnym cyklu urosnie samo jak bedzie juz wszystko poprawnie?

mama tulonson z powodu@- dobrze, że pogoda sprzyja starankom i dobrze ze masz krotkie cykle- mniej czekania na owulke:)

maja- motywacji mi dodałas- mam 4 miesiace zeby zrzucic z 6 kg, ale sama mam zbyt słaba wole- nakupilam sprzetów do cwiczen, nawymyslalam diet i to wszystko czeka na lepsze czasy chyba:)

co do bocianów- to chyba maja uspokajające działanie- co je widze, to mam nowy przypływ nadziei- nawet kiedys czytałam na forum, że dziewczyna zaszła po długich staraniach i pisala, ze wtedy widziała na swoim dachu bociany- dobrze ją widać rozluźniły i szczescie przyniosły- także błonka wab je do siebie ile wlezie:D
 
Dziewczynki dziękuję za cenne rady :*
Amalfi kope lat nie pisałyśmy :) Ja dostałam tylko luteinę. Jak po 10 dniach brania nie dostanę @ to mam iść do gina.
 
agusia bo ty gdzies zniknelas, ale slyszalam od kahaki ze zajeta jestes pzrygotowaniami do slubu, wiec rozumiem ze coraz mniej piszesz. Moze ta torbiel to poprostu niepekniety pecherzyk i sie wchlonie. Ja na Twoim miejscu poszlabym do jakiejs porzadnej kliniki, ktora zajmuje sie nieplodnoscia, bo slyszalam tez ze tarczycowe sprawy u Ciebie wyszly. I niech Cie wreszcie leczyc zaczna, bo narazie sie z Toba cackaja a czas ucieka. Pozdro Agusia i pieknego slubu Ci zycze:-)
 
Amalfi widzę że jesteś ze mną na bierząco z czego bardzo się cieszę :) No jestem ostatnio trochę zabiegana, ale daję radę ze wszystkim. Gorzej będzie od lipca bo zaczynamy załatwiać sprawy formalne z ślubem. Mam nadzieję że uda mi się zapisać do ginekologa-endokrynologa na czerwiec więc zobaczymy co powie na mój temat.
 
Witam Was kochane:-)
Ja coś dziś mam kiepski dzień...tzn wszystko ok tylko boli mnie kręgosłup i jest to ból strasznie męczący:wściekła/y::-(
Aguś ja wierzę że będzie dobrze i że torbiel sama się wchłonie :tak:&&&&&&&&
A co do mojego M to daję mu: kwas foliowy, magnez, cynk oraz komplet witamin (takie w tabletkach-rozpuszczalnych) i zauważyłam że jak kupuję mu cynk to po nim tak mu się chce:-D
Np ostgatnio kupiłam jakiś taki tańszy i mówi że prawie nie czuł różnicy. A teraz śmieje się że w pracy musi uważać bo jak tylko dzwoni do mnie to myśli o jednym:-D Chyba wykupię całą ciężarówkę tych tabletek:tak: Dziś przed pracą mąż zapowiedział że mam się wyspać na wieczór hehehehehe no myślałam że się przewrócę:-D Chyba ktoś mi podmienił męża:sorry2:
 
reklama
Do góry