reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
a jak schudnę to właśnie będą robione poprawki i to migiem bo będziemy w Pl dopiero na tydzien przed ślubem:) ale muszę zrzucić trochę bo musze jeszcze jakąś ładną kieckę znaleźć na poprawinki i żeby nie było widać mojego tłuszczu żeby mi ludzie nie pouciekali:p
a mnie tak już 4dzień brzuchol boli jak na @ale dziś dopiero 27dc a że ja mam nieregularne to nie wiem kiedy się jej spodziewać:/
 
reklama
Witajcie
Może mogłybyście mi coś doradzić :
mianowicie przed ciążą wyszła mi strasznie podwyższona prolakyna ,ale tylko po obciążeniu bez niego była w normie. Dostałam bromek, w między czasie była jeszcze luteina i dupek i było ok. Teraz nie karmię już 3 miesiące, nie biorę tabs anty i nic, ostatni okres 15 listopada 2009. Byłam u ginekologa (ale innego niż wtedy, bo się przeprowadziłam) i dostałam bromergon ponownie i polecenie zrobienia rezonansu bo prl -2razy wyższa od normy z tym,że powiedział ,że nie może wystawić mi skierowania na rezonans- kto może , gdzie się udać, bo prywatnie jest dla mnie to nieco kosztowne... i jeszcze jedno najważniejsze- po jakim czasie od rozpoczęcia brania bromergonu powinna być owulacja? Robić testy owulacyjne, mierzyć temperaturę by to uchwycić ? Będę wdzięczna za każdą odp.
 
Hej Kobitki ja mam same złe wieści :( Okazało się dzisiaj że ma torbiel na lewym jajniku, wielkość około 6cm. Jestem załamana :((((((((((((((((((((((( A i dostałam znowu luteinę na wywołanie @. Endometrium mam jakieś 6-7mm, to malutko. Czym mogę jej poprawić????
 
Agusia ja też w jednym cyklu maiłam malusie 5mm a w następnym już 10:) samo się poprawiło ale wiem że MAMA kiedyś pisała co zrobic żeby sie poprawiło ale nie pamiętam co. tulę i mam nadzieję że ten torbiel zniknie sobie szybciutko!!!
 
Hej Kobitki ja mam same złe wieści :( Okazało się dzisiaj że ma torbiel na lewym jajniku, wielkość około 6cm. Jestem załamana :((((((((((((((((((((((( A i dostałam znowu luteinę na wywołanie @. Endometrium mam jakieś 6-7mm, to malutko. Czym mogę jej poprawić????

Aguś kochana tulam mocno :& ale niec się nie przejmuj bo często torbiele samoistnie się wchłaniają i potem wszystko jest ok. no i dzidza się pojawi:) No a co ginek na to? Wiem że na endo : czerwone winko, kawas omega (mama to brała/bierze)
 
no właśnie to było czerwone winko i kwasik omega !!!:)co dwie głowy to nie jedna:)
Dokładnie:-)
A u mnie sezon starakowy został otwarty :-) Normalnie to chyba tak te witaminki działają na mojego faceta:szok: Co na nigo spojrzę to on już gotowy... szok:baffled:
Coś czuję że to będzie gorący miesiąc:sorry2:
 
reklama
suzi u nas to samo:) przez ostatnie 3 tyg nie mam spokoju w domu, uciekam jak się da ale z mizernym skutkiem :p mówię żeby trzymał armię na po ślubie ale on twierdzi że 3dni bez sexu to cała wieczność a gdzie 2maisiące:p może ta wisna tak na nich wpływa, ale to dobrze !
 
Do góry