reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
maja a jak sukienka potem nie bedzie pasowac? :D ja przed slubem tez schudlam 2 rozmiary w 2 tygodnie i na szybko byly poprawki robione masakra :)

A co do tabletek to ja mialam raz taka sytuacje ze mi braklo 1, ale nie poszlam po recepte i w tym cyklu nic nie uroslo tak jak trzeba.. ale KAZDA JEST INNA :)
 
reklama
Dzięki Maja:*
Ja to jednak pierdoła jestem:wściekła/y: Wydaje mi się że brałam tabletki codziennie wieczorem ( tak jak zalecił gina 3-7dc koniecznie wieczorem) no i dziś mam brać ostatni dzień... i wszystko było by ok gdyby nie to że chyba miałam 4 tabletki a nie 5 a dziś mam 5dzień brania i została mi jesna tabletka( czyli ta ostatnia na dziś) a powinno mi braknąć jednej szt:wściekła/y::confused:
Tylko że nie jestem pewna tego na 100%:shocked2:
 
Przed ślubem i tak większość dziewczyn chudnie:tak: z wiadomych przyczyn:)

Błonka a lepiej wziąć jedną więcej czyli 3,5,6,7,8 czy 3,5,6,7 bez tej w 8dniu? i czy jak wezmę 4 to one nie podziałają??? Ja ogólnie mam ładną owulkę a clo dostałam na zwiększenie szans i na większą ilość pęcherzyków:tak:
 
jesli masz owu i tylko jej "pomagasz" to chyba nie powinno byc roznicy w 1 tab... u mnie bylo by ciezko jak by mi braklo na 1 dzien ;p bo ja biore 3 dziennie ;p dzis i jutro jeszcze clo a potem czekamy na owu, BOZE OBY BYŁA!
Suzi tak mi się rymło ze musze miec racje :) z reszta dzis bociany widzialam na moim dachu :) 2 piekne bocki, bocian i bocianowa pewnie :)
 
jesli masz owu i tylko jej "pomagasz" to chyba nie powinno byc roznicy w 1 tab... u mnie bylo by ciezko jak by mi braklo na 1 dzien ;p bo ja biore 3 dziennie ;p dzis i jutro jeszcze clo a potem czekamy na owu, BOZE OBY BYŁA!
Suzi tak mi się rymło ze musze miec racje :) z reszta dzis bociany widzialam na moim dachu :) 2 piekne bocki, bocian i bocianowa pewnie :)
No kochana te boćki to znak:tak: Męzulka proszę moleścić ile sie da:tak:
No i chyba faktycznie dziś wezmę ostatnią tabletkę...albo będzie to 4 albo 5 sama nie wiem:zawstydzona/y:
W poniedziałek mam wizytę i będzie to mój 13dc czy może już być po owulce???
 
owulacja wystepuje na 14 dni przed okresem nie wiem jak dlugie masz cykle...
Hehehehe no to wiem:-) Właśnie dlatego brałam clo od 3dnia żeby skrócić cykle bo teraz miałam @ w 34dc... Od jutra będą przytulanki a w poniedziałek się dowiem co i jak:tak: Tak chyba będzie najrozsądniej;-)
 
reklama
Do góry