reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hejka dziewczynki teścik zroiłam niestety dwóch kresek nie zobaczyłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ja już po tylu próbach nie mam nawet łez by płakać , jestem jakas otumaniona, nieobecna wogóle fatalnie ze mną:-:)-:)-(a muszę mieć siły bo zapisaliśmy sie do programu in-vitro do skutku i jak tylko zołza sie pojawi mamy dzwonić i umówić się na wizytę kwalifikacyjną, nie wiem skąd wezmę siły bo teraz najchętniej zrobiłabym sobie z 2mce przerwy żeby psychicznie odpocząć.Mężuś mówi że jakoś damy rade, że musimy wspiera mnie ,ale ja czuję że moja psychika wysiada, ale może jest tak jak mówią co nas nie zabije to nas wzmocni.
miłęj niedzieli kochane
 
Hejka dziewczynki teścik zroiłam niestety dwóch kresek nie zobaczyłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ja już po tylu próbach nie mam nawet łez by płakać , jestem jakas otumaniona, nieobecna wogóle fatalnie ze mną:-:)-:)-(a muszę mieć siły bo zapisaliśmy sie do programu in-vitro do skutku i jak tylko zołza sie pojawi mamy dzwonić i umówić się na wizytę kwalifikacyjną, nie wiem skąd wezmę siły bo teraz najchętniej zrobiłabym sobie z 2mce przerwy żeby psychicznie odpocząć.Mężuś mówi że jakoś damy rade, że musimy wspiera mnie ,ale ja czuję że moja psychika wysiada, ale może jest tak jak mówią co nas nie zabije to nas wzmocni.
miłęj niedzieli kochane

Aga strasznie mi przykro:-( Ale nie możesz sie poddawać, musimy walczyć do końca!!!! Wiem że po każdej porażce przychodzą dni załamania ale my kobiety mamy to w sobie że potrafimy się podnieść i iść dalej! Więc jak przyjdzie wstręciucha to dzwonisz i umawiasz się na nastepną wizyte, pamiętaj trzeba iść dalej i walczyć!!! Kochana trzymaj sie!!!!!!!!!!buzka:*
 
Tak to mój 9 dc... owu zawsze mam 16-19 dc ale mój gin powiedział że pęcherzyk nie może urosnąć za duży.. w ostatnim cyklu urósł do 25mm i pękł ale do zapłodnienia nie doszło bo jajeczko było za slabe.. Owu po tym zastrzyku wystąpi po 48 godzinach czyli w poniedziałek powinna być... i od jutra zawięc zczniemy staranka... boję się strasznie że tym razem znów się nie uda... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:załamka

Hej Dzastina powiedz ile dałaś za pregnyl? bo ja znowu zaczynam luteine, clo a 11-12 d.c ide na usgi i też dostane zastrzyk tylko że mój G. ma to u siebie w gabinecie i chce sie zorientować jaki jest mniej-więcej koszt tego???
Aha i on powiedział mi ze nie 48 a 36h już sama nie wiem:eek:
Przyjemnych przytulanek życze;-)
 
Hej Dziewczyny,
Dawno mnie nie było... zaczynam juz 4 cykl brania luteiny ( 17 dzien cylku, we wtroek) a teraz dzostałam plamnienia... 15 dzien cyklu. Co to moze byc???? Wystarszyłam sie troche... poradzcie cos ;-(
 
i brzuch boli mnie jak na okres... no ale to nie mozeliwe... przeciez dwa tygodnie temu miałam...

No hej Zyziak, ja też tak kiedyś miałam z luteinką że po dwóch tygodniach znowu dostałam normalny okres i zadzwoniłam do G. i kazał mi ją przerwać na miesiąc i potem znowu ją brałam a może tak być jak pisze Klaudyna że masz plamienie owulacyjne. Poczekaj do jutra, zobaczysz czy rozkręci Ci się na okres czy skończy na plamieniu? I jak coś to dzwoń do swojego ginekologa!
 
reklama
Witam dziewczyny,,,

I kolejny poniedziałek mamy,,,, nie cierpię poniedziałków ale chociaż pogoda ładna;-);-);-)
Dziś rano tempka mi skoczyła do 37.0 a mieliśmy za sobą piękną i namiętną noc...Było świetnie, dziś powtórka... hi hi hi. Pregnyl był podany w sobotę o 15 więc powinno już pęknąć... ale słuchajcie w zeszłym miesiącu całą owu miałam bardzo bolesną!! A w tym cyklu w ogóle... nic mnie nie boli aż sama jestem zdziwiona.. no nic trzeba czekać do 1 listopada na teścik:-D:-D:-D
 
Do góry