reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witaj Asieńko cóż u mnie nastrojowo bardzo zmiennie raz dużo pozytywnych mysli , za chwile starch i lęk że się nie udało. Mogłam testa zrobic w czwartek , ale doszłam do wniosku że poczekam do niedzieli bo musiałam byc w pracy i czwartek i piątek , a do tego szkoła dzis i jutro a boję się że jeśli test byłby nie zadowalający to nie poszłabym do pracy i jutro na seminarkę na której niestety muszę być:-(Dlatego test zamierzam zrobic w niedzielę bo wtedy jeśli wyjdzie szczęśliwy to będę sie całą niedzielę cieszyć a jak nie to się wypłaczę a w poniedziałek jakos się zwlokę do pracy:-(
Taka dziś jestem zmęczona i senna strasznie ,dobrej nocki dziewczęta papa
 
Witaj Asieńko cóż u mnie nastrojowo bardzo zmiennie raz dużo pozytywnych mysli , za chwile starch i lęk że się nie udało. Mogłam testa zrobic w czwartek , ale doszłam do wniosku że poczekam do niedzieli bo musiałam byc w pracy i czwartek i piątek , a do tego szkoła dzis i jutro a boję się że jeśli test byłby nie zadowalający to nie poszłabym do pracy i jutro na seminarkę na której niestety muszę być:-(Dlatego test zamierzam zrobic w niedzielę bo wtedy jeśli wyjdzie szczęśliwy to będę sie całą niedzielę cieszyć a jak nie to się wypłaczę a w poniedziałek jakos się zwlokę do pracy:-(
Taka dziś jestem zmęczona i senna strasznie ,dobrej nocki dziewczęta papa

No to Kochana czekam jutro na wiadomość jak zrobisz teścik:tak: Tylko napisz bo ja się strasznie stresuje i trzymam kciuki:tak::tak::tak:
 
No to Kochana czekam jutro na wiadomość jak zrobisz teścik:tak: Tylko napisz bo ja się strasznie stresuje i trzymam kciuki:tak::tak::tak:
Asieńko napiszę napewno,choć jak mam być szczera to kiepsko to widzę bo czuję się dziś masakrycznie tak jakbym zaraz miała dostać wstręciuchę @:-(
Na szczęście z seminarki puścił nas wcześniej , nie zostałam na reszcie zajęć i wróciłam żeby pospać i niemyśleć. :-:)-:)-(Buziaki
 
Asieńko napiszę napewno,choć jak mam być szczera to kiepsko to widzę bo czuję się dziś masakrycznie tak jakbym zaraz miała dostać wstręciuchę @:-(
Na szczęście z seminarki puścił nas wcześniej , nie zostałam na reszcie zajęć i wróciłam żeby pospać i niemyśleć. :-:)-:)-(Buziaki

Kochana staraj się myśleć pozytywnie, jesteśmy z Tobą całym serduchem!!
A ja dziś 27dc, czyli jak co miesiąc dzień@, więc czekam z Tobą :tak:
 
Ja też trzymam kciuki;-);-);-)

Byłam dziś u gina i pęcherzyk na 18mm a to 4 dzień z Clo... Gin kazał przerwać i szybko podać w zastrzyku Pregnyl żeby pęcherzyk pękł bo jak przerośnie to zrobi się torbiel... Cale miasto zjeździłam za tym zastrzykiem i nie było go w żadnej aptece...Znalazłam taką jedną i go dopadłam... Zaplikowałam odrazu dawkę i teraz czekam na skok tempki i bierzemy się do przytulanka... Trzymajcie kciuki za mnie ja za was też trzymam:-):-):-) Motylku a co u ciebie?
 
Ja też trzymam kciuki;-);-);-)

Byłam dziś u gina i pęcherzyk na 18mm a to 4 dzień z Clo... Gin kazał przerwać i szybko podać w zastrzyku Pregnyl żeby pęcherzyk pękł bo jak przerośnie to zrobi się torbiel... Cale miasto zjeździłam za tym zastrzykiem i nie było go w żadnej aptece...Znalazłam taką jedną i go dopadłam... Zaplikowałam odrazu dawkę i teraz czekam na skok tempki i bierzemy się do przytulanka... Trzymajcie kciuki za mnie ja za was też trzymam:-):-):-) Motylku a co u ciebie?

Dzastina222 to znaczy, ze to Twój 9dc? Zawsze masz tak szybko owu??
To kochana bierz się za prztulanka!!!! Powodzonka!
 
Asieńko napiszę napewno,choć jak mam być szczera to kiepsko to widzę bo czuję się dziś masakrycznie tak jakbym zaraz miała dostać wstręciuchę @:-(
Na szczęście z seminarki puścił nas wcześniej , nie zostałam na reszcie zajęć i wróciłam żeby pospać i niemyśleć. :-:)-:)-(Buziaki

Aga jest duża szansa na fasolke bo jak dobrze pamiętam to w czwartek miałaś dostać wstręciuche a jest już pózna sobota i nic więc trzymam za jutrzejszy teścik, już trzeci dzień spóżnia się więc jest nadzieja! Kochana pisz jak tylko zrobisz teścior a ja będe czekać na wiadomość!!!!!! Buzka:*
 
Aga jest duża szansa na fasolke bo jak dobrze pamiętam to w czwartek miałaś dostać wstręciuche a jest już pózna sobota i nic więc trzymam za jutrzejszy teścik, już trzeci dzień spóżnia się więc jest nadzieja! Kochana pisz jak tylko zrobisz teścior a ja będe czekać na wiadomość!!!!!! Buzka:*
Asieńko kochana wielkie dzięki za wsparcie i kciukasy ja kładę się i będę zasypiać z nadzieją na poranne 2 kreseczki.
Dzastinko trzymam kciuki za owocne przytulanka. Też jak raz musiałam wziąść zastrzyczek mieliśmy problem z jego zdobyciem.
Klaudynko staram się myśleć pozytywnie , ale to ostatnio dla mnie bardzo trudne.
Napewno wam jutro napisze jak wyszedł teścik.
Dobrej nocki wszystkim życzę.
 
reklama
Tak to mój 9 dc... owu zawsze mam 16-19 dc ale mój gin powiedział że pęcherzyk nie może urosnąć za duży.. w ostatnim cyklu urósł do 25mm i pękł ale do zapłodnienia nie doszło bo jajeczko było za slabe.. Owu po tym zastrzyku wystąpi po 48 godzinach czyli w poniedziałek powinna być... i od jutra zaczniemy staranka... boję się strasznie że tym razem znów się nie uda... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:załamka
 
Do góry