reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
hej dziewczyny mam pytanie!
zrobilam test wyszedl pozytyw tylko po pewnym czasie dostalam plamienie lekarz przepisal mi na 10dni duphaston biore go ale plamienie nie ustalo nawet wczoraj przez chwile krew byla juz znowu jest plamienie...co mam robic bardzo mi zalezy aby ta fasolka..wizyte mam 20marca...jak myslicie od czego to plamienie krwaweienie?czy to moze znaczyc ze fasolka nie przezyla??

biegnij szybko do ginekologa... nie trac czasu na rozmowy na forum bo nikt cie tak nie zdiagnozuje a jasnowidzami nie jestesmy... ginekolog i to jak najszybciej... i zycze wszystkiego dobrego...
 
reklama
sandra wiem ze nikt mnie na forum nie zdiagnozuje ale czasami dziewcyzny umieja dobrze doradzic..6marca bylam u gina i dala mi duphostin wiec myslalam ze sie poprawi ale jak wczoraj zobaczylam krew to normalnie sie zalamalam;-(((
dzwonilam juz do ginka juztro poza rejestracja mam przyjsc do niej!!boje sie strasznie;-(
w pierwszej ciazy nie mialam takich problemow...myslicie ze to plamienie to dlatego ze fasolka nie chce zyc??:-:)-:)-:)-:)-(
 
nie wolno ci nawet tak myslec!!! bedzie dobrze... zobaczysz... najwazniejsze to jak najszybszy kontakt z gin... prosze napisz po powrocie od gin jutro co ci powiedziala... mam nadzieje ze bedzie ok...
 
Elzbietka ja biore 2razy dziennie po 1tab...i wydaje mi sie ze plamienie przed duphostinem bylo mniejsze ale na 100% nie moge tego potwierdzic...a Ty mozesz mi cos doradzic odnosnie tego plamienia??
Sandra jasne ze dam znac oby to byly dobre wiesci!!
 
Elzbietka dziekuje za odpowiedz...jutro ide znowu do gina i moze zwiekszy dawke...Ty tez mialas do czynieniea z duphastonem??myslisz ze pomimo plamienia fasolka ma sznase jeszcze przetrwac i sie prawidlowo rozwijac??jak sobie o tym wszystkim pomysle to plakac mi sie chce;-(..czekam na twoja odpowiedz
 
Elzbietka dziekuje za odpowiedz...jutro ide znowu do gina i moze zwiekszy dawke...Ty tez mialas do czynieniea z duphastonem??myslisz ze pomimo plamienia fasolka ma sznase jeszcze przetrwac i sie prawidlowo rozwijac??jak sobie o tym wszystkim pomysle to plakac mi sie chce;-(..czekam na twoja odpowiedz

ja też miałam plamienia w ciąży, 5-6 tydz. dostałam duphaston 3x1 tabl, brałam tak chyba przez 3 tygodnie.
urodziłam dorodnego Filipa :-)
oprócz duphastonu leż z tyłkiem do góry - dosłownie!!
 
hej...plamienie w sumie od wczoraj ustaje..ginka zapisala mi dupha na najblizszy mc zapas..dawki nie zwiekszyla...i do kontroli za mc..widzialam za to tetno bobaska i to mi humor poprawilo poza tym ginka powiedziala ze wszystko ok!!bardzo sie ciesze!!
 
reklama
gie-oska no to tylko gratulować:-) ja wciąz czekam na okres, ale nic się na niego nie zapowiada.już pomału przestaję wierzyć, że kiedykolwiek go dostanę:-(
 
Do góry