reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
mamcia no to fajną masz pracę i właśnie fajnie ze się troszkę rozerwiesz pogadasz z ludziami i może dzięki takiej odskoczni uda się zafasolkować!!! mocno zaciskam&&&&&&&&&&&&&& bo napewno się uda
ja miałam nadzieje ze i nam sie udało w tym cyklu ale chyba raczej nie bo jakoś tak normalnie się czuję ale że nadzieja umiera ostatnia to do następnego piątku wciąż z głową w chmurkach:p choć pierwszy teścik zrobię we wtorek i akurat mam imieninki więc może zrobi mi fasolinka taki prezencik i ujawni się 4lipca w postaci II kreseczek:)
den głowa do góry napewno isę uda!!!
 
maja to masz podobny termin @jak ja . Ja mam następny piątek lub sobota i tez raczej się nie udało bo nie czuje zupełnie nic. Nawet mnie nie kłuje. No cóż nie teraz to może za miesiac:)
 
Dziewczynki dzięki za wszystko. Kochane Jesteście. Trzymam za Was ogromne &&&&&&&&&&&&&&&&&&& i przesyłam dla każdej z osobna ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
ja mam na następny piątek termin @, a mnie kłuje brzuszek w środku ostatnio jak skakałam na piłce to tak mnie zabolał na dole że masakra i tak mnie kłuje troszeczzkę ale to napewno nie na fasolke może jakiś torbiel mi sie zrobil albo cosik :/ troche cycki mnie bolą ale to chyba tak mam zawsze w srodku cyklu
 
maja kluje ? to dobrze mi pani dr mowila ze jak kluje po owu to znaczy ze cialko zolte sie rozrasta i wypelnia swoja funkcję ale jak bardzo bardzo kluje to chyba juz cos nie tak.. a mnie klulo ale teraz bardziej pobolewa niz kluje.. tak posrodku nie jajjnik.. @ nadchodzi wielkimi krokami, cycuszki tez juz uroslu i bola.. wszystkie znaki na nebie mowia ze nic z tego w tym cyklu...
 
no mnie tak mocno kłuje w sobotę tak mnie zaczeło cosik boleć w dole czy kłuć nie wiem , ale prawie zemdlałam . ale to może jajniki mnie tak kłuja ale powiem wam że troche mnie martwi to bo tak nigdy nie miałam że jak skakałam na piłce to mnie tak kuło:/ ale za 2tygodnie idę do ginka więc zobaczymy co powie no chyba ze faktycznie bede miala ten imieninowy prezencik w postaci II kreseczek:p ale jakoś nie liczę już na to bardzo mocno aczkolwiek nadzieja umiera ostatnia:p ale dziś cały dzionek mnie kłuje dół brzucholka mam nadzieje że mi sie tam nic nie wychodowało w postaci jakiegos torbiela czy cosik takiego :(
 
a może jakieś zapalenie mi sie zrobiło??co o tym myslicie??ostatnio zimno mi jest ciągle mam tak jak by stan podgorączkowy i bóle głowy co mi sie nie zdarzało prawie nigdy
 
reklama
Błonka myślisz że wkońcu by się mogło udać??po takim czasie:p no zobaczymy we wtorek zrobię treścik a później jeszcze w piątek a pewno w tym miesiącu @ nadejdzie z opóźnieniem zeby nam zagrać na nerwach i narobic nadzieji :/ no nic zostało nam tylko czekać i mieć nadzieję:)
 
Do góry