reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Suzi ja te problemy mam od pół roku. Dopiero zaczynam działać w tym kierunku. Jak Ci już pisałam, straciłam córeczkę ponad 3 tygodnie po Twoim drugim aniołku. Przez pół roku było ok, cykle 28 dniowe. I te pół roku chciałam odpocząć. A potem się zaczęło - ciężka choroba mamy, ja z mężem na zmianę przeziębieni, więc wszystko zwalałam na stres i choroby. Ale w marcu już chciałam ruszyć ze staraniami pełną parą, nie patrząc na nic, a to kolejny długi cykl był (50 dni). Jeszcze mega stres w pracy do końca kwietnia, "roczek" mojej córeczki, więc znowu zwaliłam na stres. Poczekałam do końca maja, okres się znowu nie pojawił i poszłam do gina. Mimo wszystko wyglądało, jakbym miała owulkę, bo i temperatura rosła i śluz był.
Po porodzie dali mi bromergon na zatrzymanie laktacji. Tak się zastanawiam czy po pół roku mogły mi z tego jakieś skutki uboczne wyjść? Ale nie ma co gdybać. Będą wyniki, będzie można działać
 
reklama
Aniu i dobrze że nad tym czuwasz:) Będziesz miała wyniki i gin coś zaradzi:tak:
Ja uciekam do wanny jutro też muszę podjechać zrobić progesteron a potem do pracy więc pewnie nie bedzie mnie :-(
Buziaki
 
ankka to dobrze ze okres w ogole jest :) teraz tylko sie badaj i luz na bieg :) ja sie odprezam w tym cyklu.. nie mysle o staraniach tylko o tym zeby sie podleczyc ... ten miesniak na ekranie wygladal na jakies 10 cm ale na szczescie bylo w powiekszeniu, w rzeczywistości jest mniejszy bo ma tylko 3 cm wiec maly poki co ale obok ektopi sie cos dzieje a byla wymrazana, ja mam taką napuchnieta glowe od tego ze sama nie umiem sobie tego poukladac ;p ale bedzie dobrze, musi.

Ja tez tesknilam :) ale w poniedzialek wracam niestety spowrotem.. strasznie okropnie sie z tym czuje bo nie wolno mi wychodzic z oddzialu... tylko jak przyjechala mama albo moj emek... obym nie zostawala na dlugo.. chcialabym reszte badan w 1 dzien zalatwic ale... zobaczymy...

jak dostalam zastrzyk na pekniecie z otrivelle o 12 to jutro moze peknac? czy dopiero pojutrze?
 
Błonka fajnie że dobrze się Tobą zajeli. A powiedz co mówili o mięśniaku, ja też mam 5 cm na 5,5 cm i nie chcą usuwać narazie.
Maja super że odpoczęłaś na urlopie.
ankka raczej bromergon nie zaburzył cyklu, ja tez musze go kupić i chyba dołącze do tabsów bo miałam prolaktyne na górnej granicy.

Teraz nie wiem jak mam ten cykl liczyć . Po tym wczesnym poronieniu lub pustym pęcherzyku ( lekarz sam nie był pewien) miałam troche plamienia , troche @ i znów plamienia . Nie mam pojęcia który to dzień cyklu. Mam kupiony Duphaston ale nie bardzo wiem jak policzyć dzień od którego go brać. Może ten cykl odpuszcze z tabletkami i po następnym @ sobie policze i wezmę dupka.
 
dentico mi o miesniaku babeczka powiedziala ze jest maly i narazie go zostawimy, i ze przy pco u mnie bedzie cesarka wskazana jak juz wreszcie zaciaze, wiec sie to od razu usunie :) chyba ze ciaza mi go uleczy po podobno sie tak czesto zdaza
 
dentico mysle ze powinnas od pierwszego dnia plamienia liczyc jezeli pamietasz ktory to byl dzien, ale z tym poczekaniem do nastepnego cyklu mysle ze to dobry pomysl nie wiem jak uwaza reszta dziewczyn :)
 
Błonka kumpela z pracy miała pco i coś w macicy, ale nie pamiętam czy to była torbiel czy mięśniak. Jak zaciążyła to jej to coś pękło i się wydawało że po wszystkim, ale na szczęście dzidzi nic się nie stało. A też faktycznie często się zdarza że w ciąży jakieś zmiany się wchłaniają - ja sama miałam torbiel na jajniku i nie ma po niej śladu.
I sama znowu mam zonka. Taka słaba ta moja @ od początku, ale że wczoraj był 2 dzień to zrobiłam te wszystkie badania. A dzisiaj mam dosłownie wodospad. I nie wiem czy w związku z tym te wyniki nie będą przekłamane, czy dopiero dzisiaj nie będzie wyrzutu hormonów. Słyszałam kiedyś że najważniejszy jest ten drugi dzień mimo wszystko, więc liczę że jednak te badania ujawnią problem, a że w pn idę do lekarza (jak się coś po drodze nie stanie przez jutrzejsze święto, bo uprzedzili mnie że może nie być jeszcze wyników), to liczę na to że idę tak szybko w tym cyklu, że jeszcze da się coś zadziałać. Bo kolejnego cyklu ponad 70 dni nie zniosę ;/
 
reklama
hey!
mam takie pytanie. dzis mam 29dc i 15dpo i od ponad tygodnia mnie strasznie sutki bola, a o brzuchu to nie mowie. staszne mam skurcze. Podczas okresu nawet takich nie mialam. myslicie, ze moglo sie udac? robilam dwa dni temu test ale nic nie wyszlo. no ale takie mam te skurcze staszne, ze hohoo... teraz dlugi weekend nie pojade juz do gina i tak mysle, ze moze bym zaczela brac luteine bo jesli cos jest to, zeby nie przepadlo, a przeciez nie zaszkodzi.
co o tym myslicie?
 
Do góry