reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
wikula dzieki :) moja mama tez mowi zebym sie nie bala, miala robione to samo badanie, dostala glupiego jaska i sie smiala caly zabieg a na koniec poplakala hehe

a ja sie pochwale
icon_biggrin.gif
w tydzien schudlam 5 kg
icon_biggrin.gif
nareszcie przy PCO mi sie udalo dobrac odpowiednia diete
icon_biggrin.gif
powoli wchodze w stare sukienki
icon_biggrin.gif
ale sie ciesze
icon_biggrin.gif
 
reklama
wikula dzieki :) moja mama tez mowi zebym sie nie bala, miala robione to samo badanie, dostala glupiego jaska i sie smiala caly zabieg a na koniec poplakala hehe

a ja sie pochwale
icon_biggrin.gif
w tydzien schudlam 5 kg
icon_biggrin.gif
nareszcie przy PCO mi sie udalo dobrac odpowiednia diete
icon_biggrin.gif
powoli wchodze w stare sukienki
icon_biggrin.gif
ale sie ciesze
icon_biggrin.gif


A nie za dużo schudłaś??? W tydz 5kg????
Z tego co ja wiem to zdrowe chudnięcie to tak max. do 1,5kg na tydzień...
Ale mimo to gratuluję:))))
 
mamus bardzo mi przykro i tule :-(
ja caly czas was podczytuje i mialam nadzieje ze jednak ci sie udalo :-(
ale moze w przyszlym tyg sie uda a ty masz krotkie cykle to na stycznioweczki do mnie dolaczysz
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

palu ja tez zawsze mialam takie cykle po 50 - 60 dni a czasami po 3 miechy nie mialam @ i w tym owulki nie bylo
i castagnus z lutka mi pomogly
tak mi skrocilo cykle ze maialm co 27dni i owulka byla
wiec mam nadzieje ze u ciebie tez sie wyrowna &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

dzis znow zrobilam test bo mam ich jeszcze 15 wiec co tam
i dalej blada ale juz bardziej wyrazna
pokazalam wkoncu mojemu M ale nie uwierzyl
powiedzial ze to nic nie swiadczy
on uwierzy jak zobaczy tluste krechy albo jak brzuch mi urosnie :-)

wysylam wam jeszcze fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
dziewczynki jak ja sie z tym dziwnie czuje ze mi sie udalo a wam jeszcze nie
i na dodatek wy w wiekszosci o pierwsze malenstwo sie staracie
tak bym chiala zeby nastepna weszla na BB z wiesciami o II
mam nadzieje ze w przyszlym miesiacu sie posypie
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Beatka ale my sie naprawdę bardzo cieszymy że się Tobie udało!! bo to też jest meeeega nadzieja dla nas!!! i nieczuj sie dziwnie tylko wpadaj tutaj często i chwal sie jak maluszek rośnie ,no i żeby była ta upragniona córeczka! i przesyłaj te fluidki!! to i nam sie wkońcu uda!!! PRAWDA DZIEWCZYNY!!!
BO WKOŃCU MUSI SIĘ UDAĆ!!!
 
Witam Was kochane z kawusia :)
Beatko to wielkie gratki :):):) Kiedy idziesz do gina?
Mamciu tulam mocno :(:* i za kolejny cykl&&&&&&&&&&&&
Myśu ja bym zrobiła na Twoim miejscu test:) Bo takie plamienia....:confused:
Palu super że trafilas na takiego gina:) a co do kosztów to faktycznie u specjalistów można zbankrutować ;/
BLonka a co to za dietę masz? Super wynik:)
Cześć Wikula:* co tam słychać?
Maju ja też wierzę że w końcu MUSI SIĘ UDAC:)

Dziewczyny powiedzcie mi taką rzecz...;/ ile jest tabl clo w opakowaniu? i stanie się coś jak zamiast 5 dniu będę brała 4:(....buuu
 
Błonka jak to zrobilas, ze tyle schudlas. Ja tez chce. Przez to PCO i rozne hormony 14kg jestem do przodu;/
musze je spalic
 
nic szczegolnego
icon_smile.gif
odstawilam pieczywo caaałkiem, nie jem makaronu, białego ryżu, nie uzywam soli, nie jem bananow ktore lubie ;p i tak jakos zaczelam wsuwac jablka marchewki, suszone sliwki, ryby wedzone duszone gotowane, kurczaczka gotowanego, serki nie koniecznie light
icon_smile.gif
wafle ryzowe, wasa, ryz brazowy, nasiona dyni, slonecznika, waźiwa
icon_biggrin.gif
takie malutkie marcheweczki wcinam, znalazlam ostatnio, sa super o wiele slodsze niz te duze
icon_smile.gif

Aha i podobno nie powinno sie jesc platkow sniadaniowych tylko musli... Ja dalej trwam w postanowieniu, ponoć PCOwiczki nie powinny jesc duzo weglowodanow wiec ograniczam
icon_smile.gif
nie jem slodkosci, zastepuje batonami z musli jak juz mam chcice ;p i jak mi sie cos przypomni to Ci napisze
icon_biggrin.gif


O wiele lepiej sie czuje teraz, nie jestem zmeczona, wczesniej wstaje, mam duzo energii
icon_smile.gif
czuje sie zdrowiej!!
icon_biggrin.gif
A najlepsze ze stare ciuchy pasuja na mnie
icon_biggrin.gif
z 82kg spadlam na 77 przy 172 cm wysokosci wiec jeszcze z 12 kg i bedzie norma
icon_smile.gif

ja tez nie moglam schudnac, roznych dukanow probowalam ale to nic nie dawalo.. teraz ta diete mam i przy niej raczej zostane bo mi smakuje i 20 brzuszkow dziennie :) wystarczy ;p ale wiesz Paul, kazda kobieta reaguje inaczej...

A co do Ciebie Beatko to nie czuj sie dziwnie tylko dumnie :)masz w sobie 2 serduszka a dla nas to jest nadzieja ze sie komus udaje i nam tez sie uda :)

Wikulaa wiem ze szybko ale wydaje mi sie ze najpierw ze mnie woda splywa bo bralam takie hormony dziwne, potem bede chudla pewnie wolniej...
 
Blonka to super ze pasuje ci ta dieta.

Dziewczyny pomożecie mi z tym clo??? bo nie bardzo wiem co mam robić
 
Błonka super wynik a ja podobną dietke stosowałam jakiś czas temu i zamierzam na takową przejśc nie bawem:)tzn muszę a nie chcę bo wolałabym nadal żywić sie czekoladą iciastkami a nie warzywami no ale cóż muszę zrzucić 5kg w najbliższym czasie. a tak jak Ty odrzuciłam węglowodany i jadłam duużo białka i w tydzień schudłam jakieś 3kg ,kiedyś myślałam że nie można przeżyć bez bułek czy chlebka ale zamiast tego do pracy robiłam sobie sałatkę z warzywami i indykiem ,na obiad jakaś rybka i warzywka i na kolację serek biały i tak czasami była czekoladka bo ja bez tego to żyć nie mogę ale tak starałam sie ograniczyć i się udało ,no i teraz też się napewno uda do wesela zrzucić te 5może 6kg!!!
 
reklama
Do góry