reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
no własnie plamie cholerka i brzuch boli więc już wszystko wiadomo, matko!!!!!!!!! Ile jeszcze będziemy przez to przechodzić a tu jak na złość w rodzinie same ciężarne i niedługo będą rodzić:-(
mama no złote te nasze chłopy że nas tak wspierają, nie wyobrażam sobie żeby być z tym wszystkim sama
dentico Twój kochany też ma racje, bo jak raz wyszło to teraz też się uda tylko ta cierpliwość ,skąd ją brać. Nam też się juz udało zaciążyć ale co z tego jak niestety pechowo, jak nie biochemiczna ciąża to pozamaciczna a potem zaśniadowoa,eh...
 
reklama
hey:))
Beatka gratulacje:))
bylam ostatnio u nowego lekarza..
i stwierdzam, ze jest o niebo lepszy od poprzednego. Poswiecil mi duzo czasu i wszystko wytlumaczyl.
Powiedzial, ze nie bedzie mnie leczyl na PCO bo to nie ma sensu i jego zdaniem laparo tez nie ma sensu.
Teraz przepisal mi luteine 3x1 pod jezyk na wywolanie. Mam ja brac przez 5dni. I takie pytanie do Was. Po jakim czasie po lutce dostawalyscie @?
Dal mi rowniez tablety na pecherz i te moje rozne infekcje. Sam sie zapytal czy mam z tym problemy co mnie zdzwiwilo bo nikt sie mnie o to nigdy nie pytal.
I jak dostane @ w 1dc mam sobie zrobic wszystkie hormony a w drugi dzien przyjechac do niego i bedzie mnie stymulowal..ciekawe czym...
i zrobi mi tez hsg to chyba odrazu jak mi sie @ skonczy i po hsg jak bede drozna to odrazu inseminacje i test czy plemniczki mojego M zdychaja we mnie czy tez nie..
ciekawi mnie to co z tego bedzie, az sie boje, ze nie jestm drozna:(
i czy stymulacja da jakis efekt bo ostatnie pare cylki nic juz nie dawalo.
I jak mi dal wydruk pierwszych badan co teraz u niego bylam to endo mam 18mm hehe.. nigdy takiego nie mialam ale to chyba dlatego, ze @ sie zbliza.
Lutke chce brac od przyszlego tygodnia bo mam wyjazd i nie bede miala jak na wizyte jechac. A z moim szczesciem to pewnie na wyjezdzie dostane @ zanim zaczne brac lutke.
Dzis 61dc hehe:)
 
palu widze ze lekarz konkretny :) super
A wlasnie co do hsg miala to ktoras robione? bo ja sie okropnie boje a ide na poczatku czerwca to robic, niby ze znieczuleniem ale ja nie wiem jakim, czy tylko tab przeciwbulowe czy dostane normalne...
 
Błonka- cześć :))

Palu- super,ze sie tak lekarz zajął..
powiem Ci ,ze dokładnie takie endo-18mm miała jedna foremka jak Jej sie dzień @ spózniał zrobiła test-II-potem gin i na podstawien endo i rozpulchnienia macicy stwierdził ciąże..

Myśa- no złote te nasze chłopy..


ja własnie dostałam @...i po zawodach...
 
Agusia- a zrobiłas ta bete??
bo jeśli negatywna to może warto jeszcze wziąć ta lutkę i po 10 dniach poczekac na rozwój wydarzeń...jajku niezazdroszczę Ci takiego cyklu...
tulę kochana..
 
Bety nie robiłam bo u mnie kosztuje 40zł. Chyba że znajdę taniej w Warszawie. Postaram się dodzwonić jutro do gina i zobaczę co mi powie, a jak się nie dodzwonię to podjadę do niego
 
mama u gina bylam w czwartek, a test 2tyg robilam. Juz @ mi sie miesiac spoznia ale u mnie to norma.
Blonka tez sie stresuje przed hsg ale moze nie bedzie az tak bardzo bolalo.
Oby szybko sie udalo bo zbankrutuje. u poprzedniego gina wizyta 50zl, a u tego 200zl;/
wszystko co zarobie idzie na lekarzy;/
 
Błonka- cześć :))

Palu- super,ze sie tak lekarz zajął..
powiem Ci ,ze dokładnie takie endo-18mm miała jedna foremka jak Jej sie dzień @ spózniał zrobiła test-II-potem gin i na podstawien endo i rozpulchnienia macicy stwierdził ciąże..

Myśa- no złote te nasze chłopy..


ja własnie dostałam @...i po zawodach...
mama jednak cholera przylazła do Ciebie, przykro mi kochana. Moja ni jak nie może się rozkręcić, rano troche postraszyla a teraz kiepsko
 
reklama
Dziewczyny hsg wcale nie jest takie straszne. Ja miałam robione, bolało mnie (nie miałam znieczulenia, tylko leki przeciwbólowe), nawet bardzo, bo miałam zrosty. Ale to badanie jest krotkie, więc naprawdę da się wytrzymać. Warto je zrobić, bo często dziewczyną pomaga:))
 
Do góry