reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Kurcze bardzo fajnie bo może w końcu wątek się rozkręci, chodzi mi oczywiście o II kreseczki;-)
Beatka przerwała złą passe- czuję to:tak:
Mamciu tulam mocno :* i trzymam &&&&& za kolejny cykl:*
Izunia kochana zobaczysz że po HSG wszystko będzie dobrze:tak:Raz dwa i zobaczysz 2 kreseczki:*
&&&&&&&&&&&&&&
Maja jak u Ciebie sytuacja wygląda?:*

Dziewczyny ja mam do Was takie nie typowe pytanie:baffled: nigdzie nie umiem znaleźć odp;/
Wiecie może dlaczego przeciwwskazaniem do ćwiczeń np na Body space lub vaku fit jest stymulacja hormonalna do zajscia w ciążę????
Obdzwoniłam kilka klubów i wszystkie panie były zdziwione!!!! No jakaś masakra!:angry: Ciężko robią z siebie specjalistki a nie potrafią odp na proste pytanie:angry: Chciałam troszkę poćwiczyć przed wakacjami ale teraz sama nie wiem o co chodzi... czy ma to wpływ na działanie leków czy może chodzi o mniejszą skuteczność???:confused:
 
reklama
jak suzi napisała również mam nadzieję że Beatka przełamała złą passę i teraz się posypią II kreseczki u wszystkich staraczek!!!!
a ja sobię zrobiłam przerwę na chwilkę czyli do lipca ale może już w czerwcu jak pojedziemy na urlop to zaczniemy ,zobaczymy jak to będzie bo jak @nadejdzie niebawem i będę miała 28dniowe cykle to w czerwcu na urlopie nie uda sie bo akurat @się przypałęta i nawet na monitoring się nie załapię żeby zobaczyć czy pęchole pękły ale za to w lipcu jak będziemy to powinno się udać:) oby!!! żeby się tak stało i mielibyśmy najcudowniejszy prezent ślubny! a między czasem 3mam za Was kochane mocno &&&&&&&&&&&&&&!!!! no i nabywam doświadczenie w gromadzeniu wyprawek dla maluszków:) bo teraz taki mega wysyp maluszków wśród znajomych ,więc i nam się wkońcu musi udać!!!
 
Maja,Suzi..dzieki...

Suzi- wydaje mi sie ,ze moze chodzic o to ,ze hormony osłabiaja naczynia krwionośnie i mogą być małe wylewy podskórne przy wysiłku podczas ćwiczeń...tylko to jako przeciwwskazanie przychodzi mi do głowy...
ja po hormonach mam na udach mase pajączków:baffled::sorry2:przed hormonami tego nie było:no:
 
beatka hurrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:-) w końcu się którejś udało, czekamy na powtórkę testu.
A moja @ gdzieś zniknęła, wczoraj postraszyła jakimś brązowym plamieniem, dzisiaj z rana resztka i nic. Wkurzyłam sie i kupiłam w aptece 10min temu testa, jutro sikne bo mnie chyba trafi, do jutra babeczki pa
 
Beatka ale super!!!!!!!!!!!!! Kciuki mocno zaciśniete.
Mama05 uda się , jak nie w tym miesiącu to w następnym......:)
Cześć Malami , czyli czekasz na hsg, fajnie aby po zabiegu się szyciutko udało.:)
Myśa i jak test wyszedł????????

U mnie dziś 13dc , tylko ja mam 31 dniowe więc jeszcze jestem przed owulką . W czwartek mam usg to zobaczymy co i jak.
 
witajcie dziewczynki, chyba podaruje sobie testa bo @ znów daje o sobie znać i juz sama nie wiem co mam robić, 9 dni temu odstawiłam dupka to @ powinna juz szaleć pełną para:wściekła/y: oszaleć można
 
witajcie:)


Beatka- jak testowanko??dzis miałas czy jutro sikać :))???

Myśa- ależ z Toba pogrywa to małpa wstretna!!!
ale jak sie do jutro nierozkula to ja bym zrobiła test..biedna moja ..

Dentico-dzięki,mam nadzieje,ze kiedys sie uda!
jery ile sie mozna szarpac z tymi staraniami!!!!:wściekła/y:
o przyjemności to tu juz dawno mowy nie ma..
przyjemnie było na początu przez pół roku bo w tym czasie byłam pewna ze nam sie uda a tu takie hormony i lipa:baffled:

dobra juz sie nie wnerwiam-słonko swieci-tym sie trzeba cieszyc:sorry2:
 
mama całe szczęście że to słonko świeci, bo inaczej du.....pa na całego, mój R dzwoni co pół godziny i pyta czy dostałam @ czy robiłam test, on też już zmęczony jest tymi staraniami, urżnęła bym się i poszła przespać cały dzień.
beatka,jak się czujesz, jutro powtórka testu??
dentico trzymam &&&&&&& za pęcherzyki
 
Dentico ja też zaciskam &&&&&&&&&& za pęcholki:)

Myśa- oj wiem jak jest ,mój też dopytuje zawsze...cięzkie to i dla nas i dla mężów...
a jak teraz sytuacje wygląda-plamisz???
 
reklama
No właśnie Myśa rozkręciła się@?

Mój M też już zaczął nerwowo reagować jak nam się nie udawało za pierwszym razem, w sumie wszystko na komende, rozumiałam go. Teraz wychodzi z założenia że jak raz się udało to drugi też się uda. Zobaczymy , teraz mam 31 lat,wtedy brałam bromergon a teraz nic. Narazie czekam na usg i ciekawe co tam się u mnie dzieje.:)
 
Do góry