reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
u mnie takie- paplanie- a nie @, wodzi mnie za nos i wkurza bo jak ma przyjść to niech będzie normalna
mama przykro mi ale jeszcze nic pewnego skoro dopiero po weekendzie @ ma przyjść, póki jej nie ma to jest nadzieja tylko ta tempka... ale mimo wszystko trzymam &&&&&&&
 
reklama
Myśa- no własnie..jak ma kurka @ rzyjśc to niech przyłazi i cyklu nie blokuje-wrrr!!

a co do mojej tempki to jeszcze jutro zmierze i jak nadal biedzie spadek to juz bedzie za 100% lipa
dzis spadła z 37.05 na 36,95
mam 25d.c ..12dpo.

buziaki ,ja juz zmykam-narobiłam sie w ogrodzie i padammm

spij dobrze kochana..:):*
 
mama naprawde mi bardzo przykro i smutno bo myslalam ze razem bedziemy sie ciazowac
tule mocno

ja dzis mialam nie testowac ale ze termin @ mam na wtorek wiec jednak zatesowalam a noz cos sie zmieni
tym bardziej ze z Marcelkiem dwie krechy wyszly 6 dni po spodziewnej @

dzis rano strasznie mnie podbrzusze smyralo jak bym tam miala motylki
i siknelam na test i ku mojemu strasznemu zaskoczeniu II :szok:
ta druga jeszcze bladzitka ale jest
cycki rwia dalej od pachy do pachy

we wtorek powtorze test dla pewnosci
 
mama naprawde mi bardzo przykro i smutno bo myslalam ze razem bedziemy sie ciazowac
tule mocno

ja dzis mialam nie testowac ale ze termin @ mam na wtorek wiec jednak zatesowalam a noz cos sie zmieni
tym bardziej ze z Marcelkiem dwie krechy wyszly 6 dni po spodziewnej @

dzis rano strasznie mnie podbrzusze smyralo jak bym tam miala motylki
i siknelam na test i ku mojemu strasznemu zaskoczeniu II :szok:
ta druga jeszcze bladzitka ale jest
cycki rwia dalej od pachy do pachy

we wtorek powtorze test dla pewnosci

Kochana Dużo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Piękne wieści:-)

Mamciu jak tempka?
Hej Myśu;-) Co za wredota z tej @:wściekła/y: Rozkręciła się?
Błonka to super że tak Cię wybadają na wszystkie strony:tak: Też słyszałam że na ligocie są fajni lekarze;-)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
A ja ten cykl też mam jakiś dziwny;/ Tzn baredziej chodzi mi o samą @;/ No ale najważniejsze że po zaczynamy staranka:) 16 mam wizytę i zobaczymy co tam wyhodowałam na clo:)
Miłego dzionka:):*
 
Witam dziewuszki :-)
Podczytuje was namiętnie i strasznie mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.
Ja na razie jestem na "wolnym" od staranek bo czekam na hsg (4 lipca), wiec dałam sobie na luzzz. Mierzę tempkę tylko ale przez ostatnie dwa cykle mam takie dziwne te tempki że jestem pewna ze owulki nie było ani w poprzednim, ani w tym cyklu, patrzac na moje wykresy to stworzyła sie jedna długa krecha, bez skoków i spadków. powinnam iśc do lekarza po receptę na clo, zeby troche rozbujać te moje jejeczka, ale jak sobie pomyśle ze mam zapłacić 150 zł za wizytę a dostac recepte na lek za 4.00 zł to szlak mnie trafia i odechciewa mi sie wszystkiego. W ogóle ostatnio tak jestem nastawiona na 'nie" na wszystko, nawet na dziecko. Siedzę w pracy i ogladam wszystkie wystające brzusie, które sie na wiosnę pokazały i wyć mi sie chce :-:)-:)-( nie wiem jakos juz mi sie nie chce, jak po hsg nic nie wyjdzie to rezygnujemy, juz mam dość.

mamcia witaj kochana, kibicuję ci cały czas i wierze ze ci sie uda slonko moje :-D:tak:
Beatka 78 gratulacje, przeslij troche fluidów, na pewno wszystko bedzie dobrze :-)
 
jeszcze czekam na gruba kreche ale co tam juz moge przeslac fluidki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Suzi- u mnie dziś znowu spadek na 36,8-koniec złudzeń....
zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie!!

Iza-cześć kochana -&&&&&&&&&& za hsg!!
liczę bardzo ,ze po tym zajdziesz...
przechlapane,zeby tyle płacic za wizyte zeby recepte dostać...:dry::baffled:

ja też Ci mooocno kibicuję!!!


Beatka- gratki i tu:-D:-D:-D
 
reklama
BEATKA MEGGGGAAA OGROMNIASTE GRATKI I JESZCZE WIĘKSZE &&&&&&&&&&&&&& ZA WTORKOWE GRUBAŚNE KRECHY!!!!

MAMA oby w następnym się udało!!!! &&&&&&&&&&&&
BŁONKA super że Cię tak przebadają na wylot chociaz będzie wiadomo czemu sie nie udaje
 
Do góry