reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny wrocilam z Ligoty od lekarza... i sama nie wiem od czego zaczac.. od czerwca ide do szpitala na 2 tygodnie, bede miala monitorowany caly cykl, zrobia mi wszystkie badania wraz z HSG, po hsg znow na 2 tygodnie do szpitala na stymulacje dozylna juz nie clostilbegytem, i po owu do domu na dzialania i znow do szpitala... dzis mi zrobil usg, przejzal badania , przeprowadzil solidny wywiad, nigdy tak nie mialam, poczulam sie wreszcie zauwazona... Troche sie zmartwilam na poczatku bo on mi powiedzial ze maja leczenie specjalnie dla pcowiczow i leki to koszt 2000 zl ale potem dodal ze zrobia mi to na NFZ, ulzylo mi... Zobaczymy jak to bedzie, ciesze sie ze zrobia mi wreszcie kompleksowe badania wraz z cukrem tarczyca i tymi innymi badziewiami
icon_smile.gif
:):):):)
Dziewczyny wrocilam z Ligoty od lekarza... i sama nie wiem od czego zaczac.. od czerwca ide do szpitala na 2 tygodnie, bede miala monitorowany caly cykl, zrobia mi wszystkie badania wraz z HSG, po hsg znow na 2 tygodnie do szpitala na stymulacje dozylna juz nie clostilbegytem, i po owu do domu na dzialania i znow do szpitala... dzis mi zrobil usg, przejzal badania , przeprowadzil solidny wywiad, nigdy tak nie mialam, poczulam sie wreszcie zauwazona... Troche sie zmartwilam na poczatku bo on mi powiedzial ze maja leczenie specjalnie dla pcowiczow i leki to koszt 2000 zl ale potem dodal ze zrobia mi to na NFZ, ulzylo mi... Zobaczymy jak to bedzie, ciesze sie ze zrobia mi wreszcie kompleksowe badania wraz z cukrem tarczyca i tymi innymi badziewiami :):):):):)
 
Blonka no to super przemagluja cie na wylot
wkoncu jakas nadzieja co ?
przynajmniej bedziesz wiedziala na czym stoisz i jakich konkretnych lekow potrzebujesz?
a ile cykli juz sie staracie bo gdzies mi to umklo?
 
Hej Kobitki mam pytanko w niedziele odstawiłam lutkę na wywołanie @ i nadal nie mam @. Dodam że dzisiaj mam 62 dc
Agusia- zatestuj kochana a jak I kreska wyjdzie i nadal nie bedzie @ to do gina leć...

Błonka- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!! super,ze masz taką perspektywę..a to w Pl tak sie Toba lekarz zajął???
 
Zrobiłam test i jedna krecha. Może za wcześnie go zrobiłam. Wizytę u gina mam 19 lipca, ale w czerwcu idę do ginekologa-endokrynologa
 
a do mnie franca @ lezie małymi krokami, by ją cholera, pewnie jutro rozkręci się na całego
agusia dziwne że jeszcze nie dostałaś@ a może bete zrób bo @ nie przyjdzie a na test jest zbyt wcześnie :)
 
tak, w PL tak sie zajeli, a lekarz strasznie sympatyczny i bardzo delikatny, wczesniej chodzilam do kobiet i nie mialam zamiaru isc do faceta a wszyscy mi mowili ze sa delikatniejsi i bardziej rozeznani czasem nawet :) No ale poczekamy zobaczymy jak to bedzie...
Myśa, agusia idzcie na bete :) trzymam &&&&
 
reklama
Błonka- to rewelacja ,ze tak Cie wezmą "w obroty" ..no to juz dziś zaciskam &&&&&&&&&&&&&!!!!

Zrobiłam test i jedna krecha. Może za wcześnie go zrobiłam. Wizytę u gina mam 19 lipca, ale w czerwcu idę do ginekologa-endokrynologa

Agusia- ja też dziś testowałam i ---
....szlag by to!!!


a do mnie franca @ lezie małymi krokami, by ją cholera, pewnie jutro rozkręci się na całego
agusia dziwne że jeszcze nie dostałaś@ a może bete zrób bo @ nie przyjdzie a na test jest zbyt wcześnie :)

Myśa- przykro mi,ze lezie....u mnie tempka dzis spadła..jutro pewnie też poleci w dól i w pon.lub wt @ przylezie....
 
Do góry