reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
blonka nie jestem pewna ale nie da sie na clo przewidziec kiedy pecherzyk peknie, bo one czesto nie pekaja bez pregnylu, wiec dziwi mnie to troche, moja ginka nie umiala mi powiedziec kiedy moj peknie i czy w ogole. Poza tym ja sie upomnialam o dodatkowe badania po 4 cyklach stymulowanych i dobrze zrobilam, bo trulabym sie niepotrzebnie, bo nie ja jestem odpowiedzialna za brak fasolki tylko slaba armia, wiec zrob badania glebsze, zbadaj co sie da, a na pierwszym miejscu armie swojego. Bo pol roku na clo to stanowczo za dlugo...
 
reklama
armia byla badana w pierwszej kolejnosci, bo powiedziala mi ze na tych tab musi byc pewna ze moj m moze miec dzieci... mialam robione hormony, ale wyniki mam w karcie ale tez nie wiem jak wyszly do konca bo moja gin malo mowi a ja nie zawsze wiem o co pytac.. ;/
 
tzn wiem ze tarczyca jest ok, i ze armia tez jest ok, czyli to moja wina a nie jego... hormony byly ogolnie ok ale faza lutealna niska bez luteiny... probuje sie dodzwonic do lekarza na ligote w katowicach, chce isc do szpitala na gruntowne badania i chce zmienic lekarza zeby dal inna strategie leczenia bo clo nie dziala na mnie superowo, niby jakis maly efekt jest w jednym miesiacu mialam pecherzyk ktory pekl ale nic z tego nie bylo... mysle o hsg tez
 
wiecie co dzis mam 16dc i tempka 36.6
czy zawsze po owulce musi byc 37?
ja przed owulka mialam spadek na 36.1 na drugi dzien skoczyla na 36.4 i nastepnego dnia na 36.6
i ta tempka 36.6 sie utrzymyje
czy to znaczy ze owulki nie bylo ?
bo nie ma 37?
gina mam dopiero w srode wiec wczesniej sie nie dowiem czy owulka byla
 
Beatka- ładne Ci tempka skoczyła i wygłada,zę owu była-nie każda ma taka samą tempkę...skoro poczatkowa była 36,1 a teraz masz 5 kresek więcej to super!!
nie stresuj sie-&&& dla Ciebie -do 10 maja coraz bliżej:))ja już nogami przebieram.

ja mam w I fazie cyklu 36,4..36,5
dziś zmierzyłam( bo mnie jedna babeczka podkusiła;)))))) )
i mam 36,9...tak więc myśl,e ze owu była skoro mam 36,5 w I fazie-więc widzisz mi skoczyła 4 kreski a Tobie 5-spoko loko..czekamy z nadzieją:)))
ja dziś 17d.c.
 
mama kochana jestes dziekuje ci
ja tez mam nadzieje ze tym razem sie uda
bo jakosc cycki mam dziwnie wrazliwe jak nigdy
wiem ze to za wczesnie na objawy ale tak mam :baffled:
ja tez trzymam z nadzieja za ciebie w tym cyklu naszym cyklu &&&&&&&&&&&&&&&&&
ja przed spadkiem w I fazie mam 36.4 36.5 a tu nagle spadla na 36.1 no i teraz 36.6
zobaczymy jutro rano

lece bede jutro bo teraz idziemy na imprezke grilowa :-)
 
Beatka to bardzo dobrze że piersi bolą może to właśnie jest znak,moja qmpelka co jest teraz w ciązy też pare dni po zapłodnieniu wiedziała że się udało bo właśnie piersi ją bolały,więc mam nadzieję że w Twoim przypadku będzie tak samo!!!&&&&&&&&&& za Was babeczki!!!!
 
reklama
Dziewczyny czy w dniu kiedy miała się pojawić @ jeśli zrobi się test ciążowy to wykaże ciąże czy nie? bo ja dziś powinnam dostać a jeszcze nie dostałam i zrobiłam test (negatywny) :-( bo nie mogłam wytrzymać, tak się głupia łudzę że może coś jest, bo piersi mnie bolą, choć mnie zazwyczaj zawsze bolą przed @ :-( w tym miesiącu miałam 2 pęcherzyki i taką dużą nadzieję mam, ale chyba niepotrzebną jak zwykle :-(
 
Do góry