reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
maron, pocieszyłaś mnie :)
najchętniej to bym do tego gina jeszcze dzisiaj poszła, no ale pierwszy wolny termin... 25...

i w ogóle, to przeszły mi skutki uboczne po bro - i nie wiem, czy się cieszyć z tego, czy martwić - bo mam wrażenie ogólnie, że ten lek w ogóle na mnie nie działa...
chyba jeszcze przed wizytą u gina skoczę na badanie prolaktyny, to też powinno dać jakąś odpowiedź.
 
reklama
heh risa no ja mam podobnie, nie mam zadnych skutkow ubocznych i martwie sie czy dziala. No nic, dowiem sie jak odbiore wyniki, moze jutro ;-)a jak dlugo juz bierzesz bromka?? ja ponad 2 miesiace dopiero
 
a ja dopiero miesiąc, ale łudziłam się, że zaczne mieć normalne cykle - poprzedni trwał 3 miesiące i skończyło się na wywoływaniu okresu duphastonem :/ trzy miesiące bezowulacyjnego cyklu... masakra :/
 
Hej, dziewczyny kiedy stosujecie clo?? Znaczy chodzi mi o to czy lekarze decydują się na zastosowanie clo kiedy nie ma owulacji czy jak ?? Jak ja owulacje mam - jednak pewności nie mam czy pęcherzyki pękają to też jestem osobą której zeleci się branie clo ??
 
czesc wszystkim:-)no wiec wczoraj nic nie pisalam bo jakos pozno do domku zawitalam:-D
no wiec u gina bylam dzien zapozno:-(to znaczy,w niedziele mialam owu. bo mnie strasznie jajniki bolaly tal ciagly,straszny bol ,nie moglam sie wyprostowac:-(
ale gin zrobil usg itp,i powiedzial ze owulka byla raczej bo mam jeszcze resztki plynu w macicy i obrebie,odrobinki.no to przynajmniej dobra nowina.
powiedzial zebym w nastepnym cyklu znowu clo brala(jak @ wogole bedzie;-))i zebym wczesniej 2 dni przyszla.zobaczymy.ja nie trace nadziei!!!!:-D
kiedys sie uda nam wszystkim:-D
 
Hej, dziewczyny kiedy stosujecie clo?? Znaczy chodzi mi o to czy lekarze decydują się na zastosowanie clo kiedy nie ma owulacji czy jak ?? Jak ja owulacje mam - jednak pewności nie mam czy pęcherzyki pękają to też jestem osobą której zeleci się branie clo ??
To zalezy do jakiej grupy lekarzy nalezy ten Twoj. Sa dwa typy: pierwszy szuka przyczyny i stara sie je wyeliminowac, aby organizm sam zaczal pracowac (ten zrobi najpierw monitoring cyklu, aby sprawdzic jak jest z owulka). Drugi typ zapisze leki "w ciemno" nie zlecajac zadnych badan;-)

czesc wszystkim:-)no wiec wczoraj nic nie pisalam bo jakos pozno do domku zawitalam:-D
no wiec u gina bylam dzien zapozno:-(to znaczy,w niedziele mialam owu. bo mnie strasznie jajniki bolaly tal ciagly,straszny bol ,nie moglam sie wyprostowac:-(
ale gin zrobil usg itp,i powiedzial ze owulka byla raczej bo mam jeszcze resztki plynu w macicy i obrebie,odrobinki.no to przynajmniej dobra nowina.
powiedzial zebym w nastepnym cyklu znowu clo brala(jak @ wogole bedzie;-))i zebym wczesniej 2 dni przyszla.zobaczymy.ja nie trace nadziei!!!!:-D
kiedys sie uda nam wszystkim:-D
No to wlasnie dobrze trafilas - masz potwierdzona owulacje i nie musialas isc na wizyte 2 razy:tak:
 
reklama
maćku czyli mój jest typem numer 1 może to i lepiej :) Dziękuję Ci za odpowiedź. Z tego co kojarze Maćku Ty miałas podchodzić do iui?? Nie wiem czy mam racje jeśli nie popraw mnie a ja z góry przepraszm. Jeżeli się nie mylę to czy już podchodziłaś?? i jakie były wskazania do takiego kroku u Was ??
 
Do góry