reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Beatka niektóre mają jeszce szanse załapać się na grudzień my wczoraj patrzyliśmy że jak by sie udało w tym cyklu to tak na wigilię powinniśmy się wzbogacić o juniorka:)
więc 3majmy &&&&&&&&&& a żeby się udało teraz a jak nie no to &&&&za następne ;-)
 
dziewczyny, ja zaczelam robic od tego cyklu wykres, podobno trzeba minimum przez 3 cykle mierzyc tempke, zeby wiedziec co i jak. Pozniej zamierzam isc do gina, jesli dalej tak bedzie, jak wyglada leczenie?? dodam , ze lecze teraz bardzo wysoka prolaktyne.
 
dziewczyny, ja zaczelam robic od tego cyklu wykres, podobno trzeba minimum przez 3 cykle mierzyc tempke, zeby wiedziec co i jak. Pozniej zamierzam isc do gina, jesli dalej tak bedzie, jak wyglada leczenie?? dodam , ze lecze teraz bardzo wysoka prolaktyne.
Z tego co kojarze Ty masz mala dawke leku, wiec czas, az prl spadnie moze byc nieco dluzszy. I niestety nie jest tez tak, ze w momencie gdy prl jest oki funkjonowanie organizmu od razu wraca do normy. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Poza bromkiem (i innymi tego typu lekami) z prl raczej inaczej sie nie postepuje.
Gdy juz zdecydujecie sie na dziecko, a z owulka nadal bedzie problem gin najprawdopodobnie zaproponuje Ci stymulacje, czyli clo+ewentualnie zastrzyk na pekniecie+progesteron w drugirj fazie.
 
macku, dzieki :-)
co do dawki, to na piatkowej wizycie, moja ginekolog mi ja zwiekszyla, biore 1,5 tabletki poki co :-) powiedziala, ze ten moj ostatni 51dc najprawdopodobniej spowodowany byl zbyt mala dawka. W tym tyg odbieram ponowne wyniki prolaktyny, wiec zobaczymy co i jak.
 
maja jak najbardziej trzymam za ciebie &&&&&&&&&&&&&&&& :tak:

ja zwariuje chyba z ta tempka juz wzrastala do 36.7 az tu nagle dzis 36.5 idzie oszalec
zarzucilam dzis juz luteinke nie ma na co czekac dzis 19dc przy cyklach 31
owulki na 98% nie bylo :no: trzeba szybciutko @ wywolac
 
beatka ale to chyba za wczesnie by wywolywac.
Ja niby owulki nie mam, a dzis czuje ze mam :szok: piekny sluz, bole jajnikow, no co jest?? mam w domu jeden test owulacyjny to chyba zrobie
 
cześć kobietki,
dawno do was nie zaglądałam... zakopałam się w otchłani rozpaczy :/ dzisiaj 40dc, okresu ani widu ani słychu... :( łykam ten przeklęty bro, ale może i ja mam zbyt mała dawkę? wczoraj się zdołowałam i zapisałam na wizytę do gina na 25, może mi zwiększy albo coś, bo ja już normalnie nie mam siły z tymi cykami ciągnącymi się w nieskończoność :(
 
reklama
risa, moja ginekolog powiedziala, ze tak sie zdaza i to wina malej dawki, bo przeciez bromek powinien regulowac cykle :-)
dobrze, ze sie zapisalas :-)
 
Do góry