reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
u mnie było wszytsko ok. zadnych zmaian nie odczułam. a CLO dziala bo u mnie pecherzyki nie pekały a po 3 seriach juz w tym cyklu gin potwierdzil ze pecherzzyk pekl
 
reklama
rastafarianka-ale kiedy masz testowanko???;-)narazie jest wszystko ok:-)trzymam za ciebie kciuki zeby sie udalo:-)wogole za wszystkie:-)
 
3mam kciuki za wszystkie testujące!!! do mnie dziś nadeszła@po 7dniach od odstawienia luteiny. a gdzieś w głębi miałam nadzieję że może jakoś jakimś cudem się udało ,no ale widać że narazie jednak nie.
mam pytanko skoro teraz mialam cykl 35dniowy poprzednio 31 wczesniej 29 to w ktory dc wybrać się na monitoring??jak myślicie??
nie pamiętam która ale kiedyś któraś pisała że po lutce właśnie długo czekała na @ i zmieniła na coś innego i już szybciutko przychodziła @ tylko nie pamiętam na co ,bo tak myślę że też może bym zapytała gina o zmianę.
 
lutke (progesteron) mozna zmienic na dupka (substancja, z ktorej progesteron sie dopiero zrobi).
Ja biore utrogestan (progesteron). @ mi przyszla dobe po odstawieniu. A juz ostatniego dnia brania mialam pomaranczowy sluz.
Tak czy siak musisz too skonsultowac z lekarzem - i lutka i dupek sa na recepte i sa to leki hormonalne, wiec nie mozna tak sobie samemu decydowac, brac, odstawiac.

powodzenia w nowym cyklu :)
 
pok dziękuję za odpowiedź! tak myślałam że to na dupka mozna zamienić ale nie byłam pewna, oczywiście wiem że to z lekarzem trzeba obgadać ale czasami trzeba samemu zasugerować zmiane, do tej pory chodziłam w polsce do gina (ona przepisała mi lutke) a teraz wybieram się tutaj i to po raz pierwszy do faceta (nie wiem czy to przeżyje) i zapytam go poprostu czy można zamienić .
Dziewczyny a jest tutaj może ktoś kto ma endometriozę ??
 
Mnie sie nie wydluzyl ale jeszcze bralam dupka od 16dc i po odstawieniu @ przychodzi mi do 2 dni
 
mi sie skrocil bo mialam co 90dni a teraz clo plus dupek 28.
W tym cyklu znowu nici juz mnie brzuch boli jak na @ i we wt pewnie franca przyjdzie;/
 
reklama
Do góry