reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Cześć dziewczyny.
Słuchajcie mam taki problem bo coraz częściej zaczynam się zastanawiać czy u mnie nie dochodzi do poronień:-( Np. dziś mam już 4dc nowego cyklu. Wczoraj bardzo mało krwawiłam. A tu dziś poczułam mocny ból brzucha i że strasznie leci ze mnie:zawstydzona/y: Poszłam do toalety a tam b.dużo krwi i taki "duży fragment takiej galaretki"( nie wiem jak to nazwać...Przepraszam że tak dosadnie piszę ale się przestraszyłam...
Wizytę mam 21go.
Codziennie boli mnie głowa,śpiąca jestem. ale nawet do głowy mi nie przyszło zrobić test skoro to juz 4dc.
Co o tym myślicie?
 
reklama
witaj suzi ja na Twoim miejscu zrobiła bym hcg, jeśli byłaś w ciązy a może nadal jesteś bo tego nie wiesz na 100% to poziom tego hormonu może być podwyższony
 
ale dzisiaj tu cichutko:-)ja jutro biore ostatnia clo;-)i musze powiedziec ze nie mialam kompletnie zadnych objawow,troszke moze czasami zaklulo,ale pozatym nic a nic.:happy:no tak ale czy jest to dobra oznaka czy nie???mam nadzieje ze tam se dorodne pecherzyki rosna,:laugh2:i to oba;-)
 
suzi - nastepnym razem siknij w dzien @. Ale wcale nie musza to byc poronienia. Kazda @ moze byc inna, kazdy cykl moze byc inny. Niekoniecznie musi byc zawsze tak samo. Moze byc tak, ze zaczyna Ci sie powolutku a potem sie rozkreca. Te "gluty" "skrzepy", o ktorych mowisz sa calkowicie normalne i nie ma to nic wspolnego z poronieniem.
 
Cześć Myśu! Strasznie zaniepokoił mnie ten ból...i to mocne krwawienie. nie wiem co myśleć:-(
Na pewno powiem o wszystkim lekarzowi.
A co kochana u Ciebie?
 
suzi - nastepnym razem siknij w dzien @. Ale wcale nie musza to byc poronienia. Kazda @ moze byc inna, kazdy cykl moze byc inny. Niekoniecznie musi byc zawsze tak samo. Moze byc tak, ze zaczyna Ci sie powolutku a potem sie rozkreca. Te "gluty" "skrzepy", o ktorych mowisz sa calkowicie normalne i nie ma to nic wspolnego z poronieniem.
Pok masz rację. Następnym razem siknę w dzień spodziewanej@. Wiem że skrzepy są normalne,ale nigdy nie maiłam aż tak dużego kawałka. No i ten ból.Nagły i bardzo silny. Zawsze mam tak że pierwsze 2 dni są mega mocne a potem już bardzo delikatnie a nawet nazwała bym to plamieniem. Nie chcę się nakręcać negatywnie, ale naprawdę się przestraszyłam.:zawstydzona/y:
 
nic sie nie martw. Ciaza ine wyszlaby w formie wielkiego skrzepu w terminie @, toz to malutkie ziarenko w tym czasie jest, wiec spokojnie. Gorzej jak sa duze skrzepy, ktore nie sa wydalane, bo blokuja wydalanie @ i moze pozniej dojsc do niebezpiecznego krwotoku.
 
nic sie nie martw. Ciaza ine wyszlaby w formie wielkiego skrzepu w terminie @, toz to malutkie ziarenko w tym czasie jest, wiec spokojnie. Gorzej jak sa duze skrzepy, ktore nie sa wydalane, bo blokuja wydalanie @ i moze pozniej dojsc do niebezpiecznego krwotoku.

No nie ma sensu się zadręczać złymi myślami:tak: Pewnie macie rację. Pewnie endo miałam ładne skoro skrzepy sa tak duze.
Normalnie przegwizdane mamy!!!! człowiek siedzi i się martwi, wylicza... Mam nadzieje że doktorek da jakieś wspomagacze i uda się!!! Przeciez kiedyś musi sie udać!
Bierzecie jeszcze coś do CLO?
 
ja biore clo,i chormonki na niedoczynnosc tarczycy.wyniki mialam takie w sumie w dolnej granicy normy,dlatego ginio mi te chormonki przepisal,bo niby jak sie ma za malo tych chormonow(niedoczynnosc)to trudno zajsc w ciaze,takze na wszelki wypadek bire codziennie:-)no i oczywiscie kwasik foliowy,no strasznie duzo sokow warzywnych pije!!!!!!!!!!!!!uwielbiam.:-D
 
reklama
ja biore clo,i chormonki na niedoczynnosc tarczycy.wyniki mialam takie w sumie w dolnej granicy normy,dlatego ginio mi te chormonki przepisal,bo niby jak sie ma za malo tych chormonow(niedoczynnosc)to trudno zajsc w ciaze,takze na wszelki wypadek bire codziennie:-)no i oczywiscie kwasik foliowy,no strasznie duzo sokow warzywnych pije!!!!!!!!!!!!!uwielbiam.:-D
Ja mam nadzieje ze jak teraz pójdę do gina to znów dostanę clo(jakoś głeboko wierzę w jego moc) tylko boję się czy nie dostanę znów tych sterydów. Dopiero co udało mi się pozbyć kilku kg ...ale czego się nie robi dla dzidzi:-D i chyba poproszę o jakieś hormony! co prawda miałam już robione ale nie trzeba ich powtórzyć po jakimś dłuższym czasie?
 
Do góry