reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witam wszystkie;-)
no wiec tescik zrobiony,negatywny:-(no ale tabletka lyknieta,i zobaczymy czy jakies objawy bede miala:confused:ale jedno pytanie mam,gin powiedzial ze mam przyjsc na usg 14 marca,to bedzie 13dc,nie jest to zapozno na podgladanko?
 
acha,czyli jak peknie to gin tez cos zobaczy???a jak to jest,czy jak pecherzyk nie urosnie to nie ma owulacji tak???mam cylkle 28 dniowe
 
acha,czyli jak peknie to gin tez cos zobaczy???a jak to jest,czy jak pecherzyk nie urosnie to nie ma owulacji tak???mam cylkle 28 dniowe
Ja uwazam, ze niekoniecznie gin moze stwiertdzic, czy owulka byla, nie widzac wczesniej pecherzyka...
Cykle sa bezowulacyjne, albo jak pecherzyki wcale nie rosna, albo jak nie pekaja.
Przy cyklach 28dniowych powinnas zdazyc.
 
on mosi wiedziec co robi chyba:-)ma mije dokladne wykresy u siebie,to chyba wie kiedy usg ma zrobic:-)a jezeli mam cykle bezowulacyjne to moze te clo mi zaszkodzic?
 
reklama
Do góry