reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witam dziewczyny
Ale tu cicho, gdzie Wy się podziewacie?
Ja mam dzisiaj 19 d.c. i od @ nie było przytulanek przez tą infekcje, tak że dzisiaj bedziemy nadrabiać:cool2:. Byłam też chora więc mam jeszcze taką nadzieje że owulka mi się przesunęła i cykl nie jest stracony tak do końca. Pozdrawiam Was i miłego dnia ;-)
 
ano cicho:) heh
a ja jutro powinnam dostac @, a tu dzis patrze, a mam sluz przezroczysty i ciagnisty jak podczas owu. Chce tez zauwazyc, ze podczas owu nie zauwazylam u siebie takiego sluzu..
wiecie moze skad taki sluz mi sie pojawil?
 
Palu, może masz spóźnioną owu? Mierzysz może tempkę? A może zaciążyłas? czasem w ciąży śluz taki dziwny jakby płodny się pojawia podobno (o ile dobrze pamiętam to może wówczas świadczyć o niskim progesteronie). Może zrób jutro teścik skoro to dzień @ będzie. To tylko takie moje sugestie, nie jestem fachowcem w tym względzie.
 
reklama
ano cicho:) heh
a ja jutro powinnam dostac @, a tu dzis patrze, a mam sluz przezroczysty i ciagnisty jak podczas owu. Chce tez zauwazyc, ze podczas owu nie zauwazylam u siebie takiego sluzu..
wiecie moze skad taki sluz mi sie pojawil?

ja tak mam co ktorys cykl. robi sie przezroczysty, potem na jeden dzien usycha i pojawia sie @
 
Do góry