reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
macku a kiedy Ty masz termin @ normalnie i kiedy lutke odstawilas? Jak cycochy zaczely bolec to nadzieja jest, chyba, ze nie jest to znak niczego, bonp. zawsze przed @ Ci sie daja we znaki.
Dzis mam termion @ i dzis odstawilam lutke.
A cyce pezd @ raz bola, raz nie...:dry:
 
reklama
CLO nie moge juz brac. Brałam ponad rok. On mogłby mi teraz za bardzo przestymulowac owulacje, taki mi lekarz tłumaczył. Metformax działa bardziej naturalnie. Ale ten brak apetytu jest straszny. Źle sie czuje w swojej skórze...
 
Witam wszystkie dziewczyny:-=)
ja to nie wiem mam jutro brac pirwsza tab clo,ale cholera takie dziwne uczucie mam,tak za mna chodzi,zeby se testa walnac:baffled:bo krwawie bardzo malo,zawsze jak taki bol mialam to lecialo ze mnia okropnie,a teraz nic,poprostu tampon po 4 godzinach tylko czubek ma czerwony;-)i tak se mysle ze kupie dzisiaj testa i jutro rano zatestuje i jak bedzie negatywny to wezme clo.co myslicie???
 
Witam wszystkie dziewczyny:-=)
ja to nie wiem mam jutro brac pirwsza tab clo,ale cholera takie dziwne uczucie mam,tak za mna chodzi,zeby se testa walnac:baffled:bo krwawie bardzo malo,zawsze jak taki bol mialam to lecialo ze mnia okropnie,a teraz nic,poprostu tampon po 4 godzinach tylko czubek ma czerwony;-)i tak se mysle ze kupie dzisiaj testa i jutro rano zatestuje i jak bedzie negatywny to wezme clo.co myslicie???
jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwośc, to pewnie, że zrób sobie test, bedziesz miała pewność!!
 
tak wlasnie zrobie ,przed chwilka kupilam test w aptece,jutro rano zanim wezme clo walne testa.nie sadze zeby tam cos wyszlo,ale bede mogla ze spokojem brac clo:-Dbo nie wiem czy jakby co to by mogl zaszkodzic ciazy???no ale starajace musza byc zawsze ostrozne.a te dziwne przeczucie,nie daje mi spokoju,tak jakby cos mi podswiadomie mowilo "zrob ten cholerny test":-Dmoze poprostu jestem ponadostrozna
 
CLO nie moge juz brac. Brałam ponad rok. On mogłby mi teraz za bardzo przestymulowac owulacje, taki mi lekarz tłumaczył. Metformax działa bardziej naturalnie. Ale ten brak apetytu jest straszny. Źle sie czuje w swojej skórze...
KASIK- a ten Meyformax jest na receptę???...bo ja też bym wolała coś bardziej naturalnego niz te hormony
Witam wszystkie dziewczyny:-=)
ja to nie wiem mam jutro brac pirwsza tab clo,ale cholera takie dziwne uczucie mam,tak za mna chodzi,zeby se testa walnac:baffled:bo krwawie bardzo malo,zawsze jak taki bol mialam to lecialo ze mnia okropnie,a teraz nic,poprostu tampon po 4 godzinach tylko czubek ma czerwony;-)i tak se mysle ze kupie dzisiaj testa i jutro rano zatestuje i jak bedzie negatywny to wezme clo.co myslicie???
BELLA- mi gin powtarzał ,ae jeśli przed wzięciem Clo beda jakiekolwiek wątpliwości to zrobić test...tak więc jak coś to sikaj jutro i dajznać:))

WIKULA- cześć kochana..co tam u Ciebie teraz bo nic nie wiem?????
 
bellabella - takie przczucia często się sprawdzają i mam nadzieję, że u Ciebie tak będzie!!

Mama - u mnie teraz nowy cykl, właśnie dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę clo, przypuszczam, że pod koniec przyszłego tygodnia będę miała owulkę i wtedy też ide na podglądanko (jak test owulacyjny wyjdzie mi pozytywny) i pewnie dostanę wtedy zastrzyk. Bardzo duże nadzieję wiąże z tym cyklem. W końcu idzie wiosna, zmiany wszystko zaczyna się rodzić od nowa, myślę, że u mni eteż nadszedł ten czas, że wszystko zacznie mi się układać, nie może być przecież tak, że cały czas nic mi nie wychodzi....
 
WIKULA- a Ty jeste po laparo tak??
trzymam kochana &&& ze Ciebie i Wasze działanie-niech sie uda!! :)

AGUSIA- nie za bardzo podoba mi sie tempka z 18 d.c.....nie miałaś jakichs zakłóceń?? bo po owulce nie powinna spaść do niższej niż w I fazie cyklu..

ale mimo wszystko trzymam &&& ,zeby sie udało-zresztą Ty wiesz kochana ,jak Ci kibicuję:)
 
reklama
Do góry