reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
dziewczyny,czy to mozliwe ze bedac w ciazy,ma sie bardzo silne bole brzucha w dniu spodziewanej miesiaczki?a krwawienia nie tylko przez okolo godzine plamilam.
 
bella no to chyba nie bardzo jak takie bóle silne,może do lekarza lepiej się wybrać i to jak najszybcej!!! chociaż powiem Ci że moja mama jak ze mną była w ciąży to miała normalnie okres i bóle przez 4miesiące i nawet nie iwedziala ze jest w ciazy poszla na badania kontrolne a tu jej lekarz oznajmil ze jest juz taka duza fasola w brzuchu
 
bella sorki ja myślałam że ty jesteś w ciązy:/ ale babola walnełam no ale trzymam &&&&&&&&&&&&&&żeby wkońcu się udało!!! a ja miałam tak jak ty najpierw bóle brzucha i plamienia apozniej nadeszla @
 
bella mi na bóle miesiączkowe pomaga tylko pyralgina poprostu rewelacja biore i spokój a tych nosp i apapów to się najadałam i nic
3mam &&&żeby sie udalo!!!
 
Dziewczyny mam takie pytanie.Pierwszy cykl biorę luteinę. Czy podczas jej brania występują objawy podobne do @wych? Do @ mam jeszcze koło tygodnia, ale mam straszne napięcia... chodzę zła, nic mi się nie chce... po prostu koszmar!! Czy luteina tak wpływa na organizm? Dodam, ze mam dziwne bóle w dole brzucha (jakby @ miała przyjść) i CHOLERNIE swędzą mnie piersi już od kilku dni...

Wszystko to zaczęło się jak zaczęłam brać luteinę,jakoś 3 dni po owulacji.
 
Ostatnia edycja:
Bree masz racje mama to kochana osoba:)
kiedy uda sie nam wreszcie zafasolkowac.. dobija mnie kiedy przychodzi @:-(
tak sobie myslalam, ze w tym roku bede miala pisklaka, a tu widze, ze nic z tego nie bedzie.
Staram sie nie byc pesymistka ale ciezko jest jak co chwile tylko rozczarowania:(
w tym cyklu chce zrobic hsg.. a wlasnie kiedy sie robi przed owu czy po?
kolejny cykl IUI, a i tak nie wiadomo jak to bedzie. Tylko ciagle proby, kombinowanie z tym i z tamtym i nic..
 
reklama
fifka ja jak pierwszy cykl brałam luteine to ogólnie sie źle czułam miałam bóle głowy piersi i bardzo bolał mnie dół brzucha a zła możesz być bo jak by nie było to to hormonki
 
Do góry