reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny mam takie pytanie.Pierwszy cykl biorę luteinę. Czy podczas jej brania występują objawy podobne do @wych? Do @ mam jeszcze koło tygodnia, ale mam straszne napięcia... chodzę zła, nic mi się nie chce... po prostu koszmar!! Czy luteina tak wpływa na organizm? Dodam, ze mam dziwne bóle w dole brzucha (jakby @ miała przyjść) i CHOLERNIE swędzą mnie piersi już od kilku dni...
Wszystko to zaczęło się jak zaczęłam brać luteinę,jakoś 3 dni po owulacji.

ja bralam progesteron przez ostatni cykl i objawy mialam iscie ciążowe no ale wlasnie takie moga byc, bo czasem dawka progesteronu jest ciazowa. Ja najpierw bylam mega senna przez kilka dni a potem z kolei byla bezsennosc - budzilam sie w nocy po kilka razy. Piersi mialam wielki i bolace paskudnie, a po dwoch tygodniach straszne mdlosci az w koncu w nocy wymiotowalam ale cale szczescie to byl ostatni dzien brania utrogestanu. W przyszlym cyklu sprobuje go stosowac dowcipnie i zobaczymy czy uda sie chociaz tych brzuchowych dolegliwosci uniknac. A i wahania nastrojów koszmarne.

Bree masz racje mama to kochana osoba:)
kiedy uda sie nam wreszcie zafasolkowac.. dobija mnie kiedy przychodzi @:-(
tak sobie myslalam, ze w tym roku bede miala pisklaka, a tu widze, ze nic z tego nie bedzie.
Staram sie nie byc pesymistka ale ciezko jest jak co chwile tylko rozczarowania:(
w tym cyklu chce zrobic hsg.. a wlasnie kiedy sie robi przed owu czy po?
kolejny cykl IUI, a i tak nie wiadomo jak to bedzie. Tylko ciagle proby, kombinowanie z tym i z tamtym i nic..

Hsg przed owu. miedzy 5 a 10 dc czy jakos tak.
 
reklama
Dzięki Pok! Dobrze wiedzieć. Ja biorę luteinę dopochwowo 50mg 2X1 i też mam dziwne mdłości. Przynajmniej teraz nie będę się nakręcać.
 
ach nie ,przylazla:wściekła/y:no nic to moge przynajmniej w piatek clo wziasc:-Dale jak mnie brzusio boli:-(

BELLABELLA- do mnie też przylazła dziś nad ranem @.....

POK- ja już wczoraj kompa wyłączyłam i jak pytałaś czy sinkę to dzis dopiero doczytałam :)) a ponieważ przylazła to ..:)

PALU,MAĆKU- dziękuje i Wam...miło mi ,ze tak o mnie myślicie..


no nic ,zjem śniadanko,posprzatam ,potem wychodzę ..pozniej synka z przedszkola odbieram ,obiad,na 17 zebranie w przedszkolu i 1-szy dzień z @ zleci....
 
mama05 bardzo mi przykro, ale nadal trzymam kciuki i zgadzam się z opinią dziewczyn o Tobie w 100%, więc takiego dobrego duszka musi w końcu spotkać to o czym marzy tak bardzo. trzymaj się kochana!!!
 
Witajcie dziewczyny,

juz doszłam do siebie po "stracie". Nie musiałam miec łyżeczkowania więc chociaz cos dobrego. Teraz będę szła na test AMH (anty Miller hormon). Ale mam pytanie innej treści. Ja od sierpnia jestem na Metformaxie, zdaje egzamin, ładnie mi się owulacja po nim robi. Ale ma wady. Od tego czasu co go biorę, bardzo schudłam. On jest dla cukrzyków, dlatego taki objaw. Strasznie mi to przeszkadza, wszystko na mnie wisi. A ja po prostu nie mam apetytu i nie moge przytyc ani grama. Znacie może jakieś ziółka albo inne sposoby na poprawę apetytu? Są dni, że mogłabym nic nie jeśc. I czy np lekarz pierwszego kontaktu mógłby mi coś przepisac?

Pozdrawiam
 
Witajcie dziewczyny,

juz doszłam do siebie po "stracie". Nie musiałam miec łyżeczkowania więc chociaz cos dobrego. Teraz będę szła na test AMH (anty Miller hormon). Ale mam pytanie innej treści. Ja od sierpnia jestem na Metformaxie, zdaje egzamin, ładnie mi się owulacja po nim robi. Ale ma wady. Od tego czasu co go biorę, bardzo schudłam. On jest dla cukrzyków, dlatego taki objaw. Strasznie mi to przeszkadza, wszystko na mnie wisi. A ja po prostu nie mam apetytu i nie moge przytyc ani grama. Znacie może jakieś ziółka albo inne sposoby na poprawę apetytu? Są dni, że mogłabym nic nie jeśc. I czy np lekarz pierwszego kontaktu mógłby mi coś przepisac?

Pozdrawiam
Ale fajnie - mnie tez by sie przydalo zrzucic kilka kg ;-)
Ale wiem, ze zawsze sie chce to, czego nie mozna.
Z tego co wiem to palenie trawki bardzo wzmaga apetyt ;-)

Dziewczyny mam takie pytanie.Pierwszy cykl biorę luteinę. Czy podczas jej brania występują objawy podobne do @wych? Do @ mam jeszcze koło tygodnia, ale mam straszne napięcia... chodzę zła, nic mi się nie chce... po prostu koszmar!! Czy luteina tak wpływa na organizm? Dodam, ze mam dziwne bóle w dole brzucha (jakby @ miała przyjść) i CHOLERNIE swędzą mnie piersi już od kilku dni...
Ja bralam w tym cyklu ogromne ilosci lutki i na poczatku bolal mnuie brzuch wlasnie jak na @, ale cycki zaczely dopiero wczoraj ( dzis mam termin @). Poza tym spoko.

tak sobie myslalam, ze w tym roku bede miala pisklaka, a tu widze, ze nic z tego nie bedzie.
Staram sie nie byc pesymistka ale ciezko jest jak co chwile tylko rozczarowania:(
w tym cyklu chce zrobic hsg.. a wlasnie kiedy sie robi przed owu czy po?
Jeszcze sie mozesz zalapac na 2011 :tak:
Hsg robi sie przed owu :tak: Ja mialam sie zglosci do gina zaraz po zakonczeniu @.
 
macku a kiedy Ty masz termin @ normalnie i kiedy lutke odstawilas? Jak cycochy zaczely bolec to nadzieja jest, chyba, ze nie jest to znak niczego, bonp. zawsze przed @ Ci sie daja we znaki.
 
Witajcie dziewczyny,

juz doszłam do siebie po "stracie". Nie musiałam miec łyżeczkowania więc chociaz cos dobrego. Teraz będę szła na test AMH (anty Miller hormon). Ale mam pytanie innej treści. Ja od sierpnia jestem na Metformaxie, zdaje egzamin, ładnie mi się owulacja po nim robi. Ale ma wady. Od tego czasu co go biorę, bardzo schudłam. On jest dla cukrzyków, dlatego taki objaw. Strasznie mi to przeszkadza, wszystko na mnie wisi. A ja po prostu nie mam apetytu i nie moge przytyc ani grama. Znacie może jakieś ziółka albo inne sposoby na poprawę apetytu? Są dni, że mogłabym nic nie jeśc. I czy np lekarz pierwszego kontaktu mógłby mi coś przepisac?

Pozdrawiam
KASIK- a nie możesz zamienic tego leku na Clo???on nie ma takich skutków ubocznych...
a jeśli chodzi o ziołowe leki na apetyt to super działa syrop BIOARON C :)) jest na bazie aronii i innych przyjemnych rzeczy :)

MADZILKA- cześć kochana i dziekuje za wsparcie ...
 
reklama
Kasik - właśnie, po clo nie ma takich objawów, a też być może będzie na ciebie dobrze wpływał...

Maćku - mam nadzieję, że jutro zrobisz test i wyjdzie pozytywny!!!!

Mama - jak się czujesz????

Ja wczoraj z kolezaką wypila winko, jestem przed owulką, więc endo powinno być ładne (po takiej ilośći na pewno, hehhee), ale są też minusy - ból głowy....

Jadę do sklepu, trochę się przewietrzę, to może po południu bedzie lepiej:))
 
Do góry