reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
macku ja tak mialam w ostatnim cyklu z lutka temka az do samej @ byla 37 i caly czas taka sama
mialam nadzieje... az wkoncu przyszla @ :(
ale teraz nowy cykl i nowa nadzieja
mimo to trzymam za ciebie &&&&&&&&&&
A w innych cyklach tez tak bylo? Bez lutki tempka tez Ci spada dopiero gdy przychdzi @?


maćku trzymam mocno&&&&&&&&&&&&&!!! oby były 2 grube krechy!!!
u mnie @nadal brak :(
a właśnie miałam się Wam napisać jaka zakręcona jestem:) zrobiłam dziś ten test chmurkowy (słoiczkowy) wsadziłam do zamrażarki i ...zapomniałam teraz wyciągnełam dopiero:/ oj ostatnio o wszystkim zapominam
Ja dzis tez robilam i chyba tez troche za dlugo potrzymalam... ALe wydawalo mi sie, ze pod samym wierzchem widac bylo jasniejsza warstwe...:sorry:

mama cytuje za bablyss:
koro dziewczyny poszły sobie to powiemn Ci co wyczytałam: a mianowicie znalazłam na necie (dawno juz ale ktoś mi też o tym mowił...tylko nie pamiętam kto) że jest coś takiego jak test chmurkowy-sikasz do słoiczka i hop do zamrażalnika na ok.25 min, potem wyjmujesz i sprawdzasz w którym miejscu jest osad(takie chmurki) jak na środku i w dole to brak ciąży, jak na górze to ciąża. Ja robiłam i za kazdym razem potwierdzało mi się-brak ciąży. No ale chciałabym namowic jakąś młodą ciężarówkę do sprawdzenia jak u niej to wygląda w przypadku ciąży, czy żeczywiscie na gorze te chmurki, taki osad biały mętny. Wiem, zaras tu pewnie delikatniusie dziewczyny skrytykują że obżydlistwo:-D, ale mnie to nie rusza :-D gorsze żeczy ludzie wyprawiają jak nikt nie widzi:tak:. W woreczek i po sprawie. Tylko żadnej nie ma:-D oczywiscie sam test z przymrozeniem oka i dla zabicia czasu
 
mama ja robiłam 2razy tak dla smiechu pierwszy raz wyszło że nie jestem zafasolkowana a drugi dziś zamarznięty:)
 
Z góry przepraszam, bo chciałam wtrącić coś nie na temat. Rzadko coś piszę, ale czytam Was regularnie. I jest coś co rzuciło mi się bardzo w oczy. A mianowicie postawa Mamy05. Kochana, uważam, że jesteś dobrym duchem tego wątku. Zawsze ma dla wszystkich miłe słowo, okazuje zainteresowanie, czasem wtrąca tylko jedno zdanie, ale jak się to czyta to aż się robi miło, że są osoby, które mimo swoich smutków z zaangażowaniem wspierają innych. Kibicuję Ci bardzo. Zapewne jesteś równie wspaniałą mamą dla swojego dzieciątka jak dla forumkowych koleżanek ;) Trzymam kciuki, żeby wkrótce nowy brzdąc mógł mieć Ciebie za mamę.
 
Z góry przepraszam, bo chciałam wtrącić coś nie na temat. Rzadko coś piszę, ale czytam Was regularnie. I jest coś co rzuciło mi się bardzo w oczy. A mianowicie postawa Mamy05. Kochana, uważam, że jesteś dobrym duchem tego wątku. Zawsze ma dla wszystkich miłe słowo, okazuje zainteresowanie, czasem wtrąca tylko jedno zdanie, ale jak się to czyta to aż się robi miło, że są osoby, które mimo swoich smutków z zaangażowaniem wspierają innych. Kibicuję Ci bardzo. Zapewne jesteś równie wspaniałą mamą dla swojego dzieciątka jak dla forumkowych koleżanek ;) Trzymam kciuki, żeby wkrótce nowy brzdąc mógł mieć Ciebie za mamę.

BREE- bardzo Ci dziekuję za te słowa....



MAĆKU- i co z tym testem ???Ty to tajemnicza jesteś:)) choc jak widzę :-) to chyba wyszło ,ze fasolka ,co??? :))

MAJA- a Twój jeszcze sie nie rozmroził :))))))))

a to z porannego trzeba czy pora obojętna??
 
Bree zgadzam się w 100% z Tobą co do MAMY!!!
mama można o każdej porze dnia i trzeba go trzymać ok 25 min w zamrażalce i go nie zamrażać a ja zamroziłam i do kosza wrzuciłam jutro jak znajdę jakiś słoik to zrobię znowu a jak @ nie nadejdzie to w piątek zrobię sikacza
 
reklama
Z góry przepraszam, bo chciałam wtrącić coś nie na temat. Rzadko coś piszę, ale czytam Was regularnie. I jest coś co rzuciło mi się bardzo w oczy. A mianowicie postawa Mamy05. Kochana, uważam, że jesteś dobrym duchem tego wątku. Zawsze ma dla wszystkich miłe słowo, okazuje zainteresowanie, czasem wtrąca tylko jedno zdanie, ale jak się to czyta to aż się robi miło, że są osoby, które mimo swoich smutków z zaangażowaniem wspierają innych. Kibicuję Ci bardzo. Zapewne jesteś równie wspaniałą mamą dla swojego dzieciątka jak dla forumkowych koleżanek ;) Trzymam kciuki, żeby wkrótce nowy brzdąc mógł mieć Ciebie za mamę.
Zgadzam sie w 100% :tak::tak::tak:
MAĆKU- i co z tym testem ???Ty to tajemnicza jesteś:)) choc jak widzę :-) to chyba wyszło ,ze fasolka ,co??? :))


a to z porannego trzeba czy pora obojętna??
Ja robilam po poludniu. Ale nie jestem pewna, czy mi sie dobrze wydawalo z tym czyms pod wierzchem ;-)
 
Do góry