reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Cześć dziewczyny!!!!!!:tak:
Co sądzicie o tabletkach multisperm dla mężczyzn i multiovar dla kobiet?

myślę że najlepszym wspomagaczem dla mężczyzn jest SALFAZIN a dla kobiet to kwas foliowy ,Mg i B6 i jesli masz problemy z owulacją to tylko przepisane przez ginka hormony typu clo,bromergon,duphaston,luteina,lepiej z własnym orgaznizmem nie eksperymentować gdyż tu stawka jest bardzo duuuża,najlepszym krokiem będzie pójść do ginka i zrobic badania
 
może pora odświeżyć temat tak ważnych dla Nas hormonków.wkońcu dzięki nim co po niektóre mają fasoleczki
no więc może zacznę....clo zażywam od 3dc do 7dc po jednej tabletce,owulacja będzie monitorowana. teraz pierwsza wizyta usg we wtorek 6.1.2009.
jesli owulka się skończy to lekarz zleci zażywać duphaston,nie którzy mają zalecany duphaston od 16dc-nie powinno tak być gdyż bez monitoringu nie wiadomo czy owulaka była czy nie,a jesli nie było a zazyjemy duphaston to zatrzymamy owulacje i nici z fasolki.A jesli zaciąże to będę zażywac duhaston 2 razy dziennie do 3 miesiąca na podtrzymanie ciązy....dzis jest mój 6dc więc niedługo może będzie owulka,jak ja bym bardoz chiała,już nie potrafie się skupić na czym innym tylko mi w głowie dzidziuś,nastawiam się że w najbliższym czasie będę w ciązy...inaczej być nie może!!!!!
 
na moj organizm clo podzialal bardzo dobrze , mam śliczne pecherzyki, łykam go od 2 m-cy . od 3 dnia cyklu po 1 przez 5 kolejnych dni, niestety w ciąze nie zaszłam - złe wyniki męża ( mała ilość plemników 15 mln/ml oraz żyworuchliwych tylko 8%)
niewiem co robic, czy łykanie hormonów ma sens, szkoda truć orgaznim, wiecie jakie skutki uboczne moga nastąpic w organizie po cło? ulotke przeczytałam, chodzi mi o opinie lekarzy
 
na moj organizm clo podzialal bardzo dobrze , mam śliczne pecherzyki, łykam go od 2 m-cy . od 3 dnia cyklu po 1 przez 5 kolejnych dni, niestety w ciąze nie zaszłam - złe wyniki męża ( mała ilość plemników 15 mln/ml oraz żyworuchliwych tylko 8%)
niewiem co robic, czy łykanie hormonów ma sens, szkoda truć orgaznim, wiecie jakie skutki uboczne moga nastąpic w organizie po cło? ulotke przeczytałam, chodzi mi o opinie lekarzy

jeśli chodzi o działanie clo na woje zdrowie to nie powinno zaszkodzić,jeśli chodzi o nasienie to moge polecić dla męża SALFAZIN 2tabl.dziennie,mój mąż tez miała słabe wyniki nasienia a teraz przy zażywaniu bardzo mu się poprawiło.także dziewczyno zmykaj do apteki i kupuj ten lek i faszeruj męża,są to witaminki bez recepty i nie zaszkodzą napewno
 
Witam serdecznie :-)
Mam pytanie: czy duphaston oprócz regulowania cykli miesiączkowych może również "dopomóc" w zajściu w ciążę???
Z góry bardzo dziękuję za pomocne odpowiedzi:-)
Pozdrawiam :tak:
 
Mam jeszcze jedno pytanie:
Czy któraś z Pań wie może i potrafi mi wytłumaczyć jak działa Duphaston??? Biorę go na wyregulowanie cykli i ciekawi mnie jak on dokładnie działa... Tzn. czy np. wywołuje owulację... Gapa ze mnie bo nie spytałam o to mojej lekarki a następną wizytę mam dopiero za jakiś czas. Tak więc bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
 
reklama
Mam jeszcze jedno pytanie:
Czy któraś z Pań wie może i potrafi mi wytłumaczyć jak działa Duphaston??? Biorę go na wyregulowanie cykli i ciekawi mnie jak on dokładnie działa... Tzn. czy np. wywołuje owulację... Gapa ze mnie bo nie spytałam o to mojej lekarki a następną wizytę mam dopiero za jakiś czas. Tak więc bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam

Witaj dominiko88, my sie chyba znamy z watku starajace sie 2008 :tak:

Co do duphastonu to on reguluje cykle ale nie wywoluje owulacji, duphaston ewentualnie podtrzymam ciaze :tak:
Na wywolanie owulacji jest np. Clomid ale dostepny tylko na recepcje...
Pozdrawiam i zapraszam na watek STRARANIA SIE-WATPLIWOSCI jest tam wiekszosc dziewczyn z watku STARAJACE SIE 2008 :-)
 
Do góry