reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
hej dziewczylki... ja zaczynam jutro clomid... inna nazwa poniewaz ja mieszkam w uk ale dziala tak samo... boje sie bardzo... nie wiem dlaczego ale w glowie mam 1000 mysli i jakos zaraz nastawiam sie negatywnie... jmy o dzidziusia staramy sie przeszlo rok... ja to w ogole mam z hormonami nieciekawie... 3 okresy temu mialam cylk przeszlo 100 (!!!) dni, nastepny tak samo, pzoniej przeszlo 50 (juz dla mnie to bylo 7 niebo), a ostatni byl 24 dni bo dzis dostalam okres!!! cos jest nie tak... tydzien temu zaczelam czuc dziwny bol jak przed miesiaczka ale taki naprawde dziwny... bol przez przeszlo tydzien ale taki jak skurcze... co ok 5-10 minut... sam bol trwal moze 15 sekund ale bolalo... to sie wystraszylam i pomyslalam sobie wczoraj ze pojde do lekarza dzisiaj ale dostalam okres... o matko!!!!! jaki bol... tabletki nie pomagaly... bol przez godzine non stop i to taki jak skurcze,,,, nasilal sie maksymalnie... nie moglam lezec nie moglam wstac bo krecilo sie w glowie. czarno przed oczami i pisk w uszach... bol nie przechodzil... pojechalam do szpitala rano (tzn chlopak zawiozl bo ja to ruszac sie nie moglam)... ze szpitala wyslali mnie do mojego lekarza a moj lekarz napisal list i z tym listem po ok 18 musze jechac do innego szpitala na jakies badania... bol troche przeszedl ale boje sie co to bedzie jak znowu dostane... zobaczymi co mi po badaniach dzisiaj wyjdzie... jutro mam nadzieje ze clomid (o ile mi nie zabronia jesli cos po wynikach okaze sie nie tak)... buuuuuuu... boje sie strasznie nawet nie wiecie jak bardzo... kiedys bylam glupia i poszlam do wrozki i ona cos mowila ze raka bede miec no i teraz przez nia to tylko jedno w glowie mam... i co mnie zaboli to ja zaraz panikuje... moze i dobrze ze panikuje bo ide do lekarza i chce badania i musza mi porobic... bynajmniej mam pewnosc... ok dziewczynki... jak bede cos wiedziec to napisze :))) a wy piszcie jak sie czulyscie po clomidzie??
 
reklama
hej dziewczylki... ja zaczynam jutro clomid... inna nazwa poniewaz ja mieszkam w uk ale dziala tak samo... boje sie bardzo... nie wiem dlaczego ale w glowie mam 1000 mysli i jakos zaraz nastawiam sie negatywnie... jmy o dzidziusia staramy sie przeszlo rok... ja to w ogole mam z hormonami nieciekawie... 3 okresy temu mialam cylk przeszlo 100 (!!!) dni, nastepny tak samo, pzoniej przeszlo 50 (juz dla mnie to bylo 7 niebo), a ostatni byl 24 dni bo dzis dostalam okres!!! cos jest nie tak... tydzien temu zaczelam czuc dziwny bol jak przed miesiaczka ale taki naprawde dziwny... bol przez przeszlo tydzien ale taki jak skurcze... co ok 5-10 minut... sam bol trwal moze 15 sekund ale bolalo... to sie wystraszylam i pomyslalam sobie wczoraj ze pojde do lekarza dzisiaj ale dostalam okres... o matko!!!!! jaki bol... tabletki nie pomagaly... bol przez godzine non stop i to taki jak skurcze,,,, nasilal sie maksymalnie... nie moglam lezec nie moglam wstac bo krecilo sie w glowie. czarno przed oczami i pisk w uszach... bol nie przechodzil... pojechalam do szpitala rano (tzn chlopak zawiozl bo ja to ruszac sie nie moglam)... ze szpitala wyslali mnie do mojego lekarza a moj lekarz napisal list i z tym listem po ok 18 musze jechac do innego szpitala na jakies badania... bol troche przeszedl ale boje sie co to bedzie jak znowu dostane... zobaczymi co mi po badaniach dzisiaj wyjdzie... jutro mam nadzieje ze clomid (o ile mi nie zabronia jesli cos po wynikach okaze sie nie tak)... buuuuuuu... boje sie strasznie nawet nie wiecie jak bardzo... kiedys bylam glupia i poszlam do wrozki i ona cos mowila ze raka bede miec no i teraz przez nia to tylko jedno w glowie mam... i co mnie zaboli to ja zaraz panikuje... moze i dobrze ze panikuje bo ide do lekarza i chce badania i musza mi porobic... bynajmniej mam pewnosc... ok dziewczynki... jak bede cos wiedziec to napisze :))) a wy piszcie jak sie czulyscie po clomidzie??


Oj to nieciekawie :baffled:
Ja miałam kiedyś tak jak Ty - cykle długie, nieregularne miesiączki, normalnie makabra. Poszłam do gin i dostałam luteinę na uregulowanie okresu - teraz mam bardzo regularnie, ale tylko jak biorę luteinę. W tym cyklu biorę clo (pierwszy raz), dzisiaj jest mój ostatni dzień (9dc), nie miałam jakiś specjalnych nieprzyjemnych wrażeń, w niedzielę miałam zawroty głowy, ale to było nawet zabawne ;-) Poza tym mam stany depresyjne, ale nie wiem czy to przez clo, bo szczerze mówiąc odkąd biorę luteinę to strasznie zaczełam tyć i prawie non stop mam doła - więc chyba ogólnie kiepsko na moja psychikę działają hormony. Co do bólu, który czujesz, to ciężko coś powiedzieć :zawstydzona/y: Ja miałam bezbolesne miesiączki, co jakiś czas zdarzała mi się bolesna, dwa razy miałam taką, że leżałam i płakałam, teraz mam tak, że jakoś od listopada czuję ćmienie w podbrzuszu - jak przy problemach z pęcherzem, ale na pęcherz nie narzekam... Więc nie wiem co to może być... Ciekawa jestem co Ci powiedzą lekarze!
 
Ja brałam 4 miesiące, doszłam do dawki 3x2 tabl. i...totalny brak efektu, zero owulacji. Dopiero gonadotropiny ( ja brałam Fostinon) ruszyły moje jajniki i przy pierwszym cyklu, na którym je bralam, zaszłam w ciążę.
 
myszor78 gratulacje!!!! widze ze juz niewiele zostalo :))) hihihihi

dziewczyna a ja zalamka na maxa... bylam w szpitalu i powiedzieli ze przykro ale oni badan nie moga zrobic poniewaz mam okres i dali mi...tabletki przeciwbolowe!!!!!!!!!!!!!!! :wściekła/y::wściekła/y: buuuuuuuuuuu!!!!!!!!!! powiedzieli ze jak np. bedzie mnie bardzo brzuch bolal to zeby przyjechac znowu!!!!!!!!!!!!!!!! jedyna rzecza jaka zrobili to....test ciazowy!!!!!!!!!!!!:szok: wyobrazacie sobie??!!!!! co za glupi narod!!!!!! nie polecam sluzby zdrowia w UK!!!!!!!!!!!!! :angry::angry::angry::angry::angry:
powiedzieli zebym zaczela brac clo i przyjechala w przyszlym tygodniu to sprawdza co i ja!!! jak na razie bol jest sredni ale jak mnie znowu cos ,,wezmie,, to mnie tu trafi na miejscu!!!
 
myszor78 gratulacje!!!! widze ze juz niewiele zostalo :))) hihihihi

dziewczyna a ja zalamka na maxa... bylam w szpitalu i powiedzieli ze przykro ale oni badan nie moga zrobic poniewaz mam okres i dali mi...tabletki przeciwbolowe!!!!!!!!!!!!!!! :wściekła/y::wściekła/y: buuuuuuuuuuu!!!!!!!!!! powiedzieli ze jak np. bedzie mnie bardzo brzuch bolal to zeby przyjechac znowu!!!!!!!!!!!!!!!! jedyna rzecza jaka zrobili to....test ciazowy!!!!!!!!!!!!:szok: wyobrazacie sobie??!!!!! co za glupi narod!!!!!! nie polecam sluzby zdrowia w UK!!!!!!!!!!!!! :angry::angry::angry::angry::angry:
powiedzieli zebym zaczela brac clo i przyjechala w przyszlym tygodniu to sprawdza co i ja!!! jak na razie bol jest sredni ale jak mnie znowu cos ,,wezmie,, to mnie tu trafi na miejscu!!!


A co im okres przeszkadza?... No bez kitu jak ktos cierpi to trzeba mu pomoc, a nie tak zostawic.... :wściekła/y: Mnie kiedys zaplanowana wizyta u gin wypadla akurat jak mialam okres, a pani gin powiedziala, ze przeciez to w niczym nie przeszkadza i mnie normalnie przebadala! Jak sie chce to mozna... Jakies nospy i tego typu srodki rozkurczajace nie pomagaja??
 
nie no pozniej bylo znosnie... tzn tabletki nie zwalczaja bolu calkowicie... ale jest suzo lepiej... bol to ja mam calu czas... ja to sie tylko boje ze jak zacznie mnie bolec znow tak jak wczoraj to ja tu padne... najgorsze jest ze tam gdzie chlopak pracuje to on nie ma zasiegu i gdyby sie nawet cos zlego dzialo to za cho***e sie nie dodzwonie... raz dzwonilam do biura w jego firmia bo spadlam ze schodow i skrecilam noge to babka z biura powiedziala ze powie a nic mu nie powiedziala... dobrze ze mial pozniej przerwe to wyszedl na dwor i zadzwonil tak z ciekawosci... i powiedzilam mu ze dzwonilam do babki z biura godzine wczesniej i miala mu przekazac... poszedl do babki a ona ze nikt nie dzwonil... leniwa idiotka!!!!! :wściekła/y: wczoraj musialam dzwonic tez do biura ale powiedzialam jej od razu ze poczekam przy tel to musiala isc... ci ludzie normalnie mnie rozwalaja...
tutaj w uk w ogole ciaze tez uwazaja za stan naturalny wiec jesli zglaszasz sie na kontrole to pytaja ,,dobrze sie czujesz?,, jesli tak to dziekuja i do domu cie wysylaja i tyle... zadnych badan... jedna wielka masakra....
ja jednak zaczelam brc clo wczoraj przed spaniem bo dziewczyny mowily ze chyba najlepsza pora bo objawow nie czujesz... wstalam rano i dobrze sie czuje... tutaj clo KAZDY zaczyna od 1 lub 2 dnia cyklu... w szpitalu daja taka kartke jak brac, co powoduje, kiedy na monitoring itd wiec kazdy bierze tak samo... to jest chore ale skoro tak napisali to niech im tak bedzie... zobaczymy co to bedzie... lekarz uprzedzil ze moze byc ciaza mnoga :-) dla nas nie problem chlopak stwierdzil ze przeciez jest on to zawsze pomoze... :-)
a tak w ogole chlopak ma brata blizniaka... no to juz w ogole szanse sa jeszcze wieksze :-):-):-) hihihi
 
dziewczyny posluchajcie tej piosenki... sliczna ja to normalnie plakalam... :-:)-:)-([video=youtube;JqfGqOx2iDQ]http://www.youtube.com/watch?v=JqfGqOx2iDQ[/video]
 
reklama
Do góry