reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Witam gorąco.Ja brałam pregnyl w jednym cyklu (to był 2cykl z costilbegydem)w kolejnym niestety urosła torbiel i nie mogłam brać pregnylu.Czułam się Ok po nim ale w tym jednym cyklu nie zaszłam niestety a tak poza tym staram się już od kwietnia ubiegłego roku i już zaczynam tracić nadzieję.
 
reklama
Witam cię Lila,:-)
ja jestym po jednej stymulacji z clo i pregnylem i też nie udanej, było to w grudniu ubr.niestety zamiast 1000jd(2 ampulki)wzięłam tylko 5000jd poprostu nie zrozumiałam mojego gina a pani która robiła ten zastrzyk też się nie orientowała,i tak to wyszło:-(jedno co zauważyam to bóle jajnikow po podaniu pregnylu,może nie az tak uciążliwe ale towarzyszyly mi do kolejnej @ ktora była mniej obfita i krótsza ale to są pewnie skutki tego leku.Jeśli chodzi o monitoring to po podaniu pregnylu nie miałam usg,tak więc też nie wiem czy pęchęrzyk pękł,chociaż wydaje mi się że tak.
Czytałam.że przez 6 cykli nawet można podawać clo ale jak dla mnie to trochę za długo.

pozdrawiam,cieplo:-)
 
Anulka, to jeszcze dluzej niz ja, przytulam do serducha i zaciskam mocno kciuki!
Sylwia, ja zawsze biore dwie ampulki to moze to ostatnio u mnie to nie bylo 5000j, bo tak mi sie wydawalo,ze o takiej ilosci gin mowil, ale 5000 nie podaje sie w dwoch ampulkach, nie?:baffled: Mnie w tamtym cyklu tez bolaly piersi, ale ze 3 dni przed okresem przeszlo, no i okres tez byl krotki i malo obfity.
 
Haha Sreberko, jak widac cuda sie dzieja!!!!!!:tak: Gratuluje!!Poprosze o fluidki!!;-)
 
Sreberko ale miałaś szczęście!
Sylwia mój gin uważa że clo można tak do roku ale z przerwami-3miesiące clo przerwa na 2miesiące
Lia mam nadzieję że w Tobie nadzieja nadal jest że w końcu się uda.
A jak bierzecie pregnyl 2 ampułki naraz czy jedną w 12dc a drugą w 14?
 
witam Anulko,ja biorę pregnyl w 2 ampulkach na raz,wczoraj:confused2: zawitała do mnie @ tak więc niedługo staranka:-),kupilam sobie wiesiolek i razem z clo mam zamiar go pochłaniać z nadzieją że może akurat.....hehe

pozdrawiam
 
ja pregnyl brałam w podwojnej dawce ....
z tego co mi wiadomo powoduje on pekniecie pecherzyka po ok 36 godz wiec nie wiem czymu masz dwie dawki w roznym czasie ............
 
reklama
Do góry