reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Witam, to mój pierwszy cykl z clo i niestety stracony. Dopadło nas grypsko i z przytulanek nici, przynajmniej na razie :crazy:. We wtorek mam mieć podany pregnyl i mam nadzieję, że się wykurujemy do tego czasu.
 
reklama
ja brałam pregnyl w jednej dawce 10 000 j - no ale ja duza jestem, wiec pewnie dlatego taka końska dawka ;-)
 
Mi też się wydaje, ze 15mm na pregnyl to za mało :no:, zresztą moje pęcherzyki lubiły się niestety zatrzymywac na 15 mm (nawet po clo). U mnie pregnyl podawany był przy min 19 mm, a najczęściej 20-21. Owszem bolało podbrzusze - zastrzyk miałam np. w sobote rano, a ból jakoś w niedziele po południu czyli po około 36 godz.
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.Ja też nie wiem czemu gin tak sugerował(po pierwszym zastrzyku pęcherzyk pękł)
 
Witam wszystkich mam pytanie czy któraś z was brała bromergon i po jakim czasie zaszła w ciąże ja już biorę 3 miesiące
 
betty1005 ja biorę Bromergon, ale dopiero 1 cykl, więc nie jestem w stanie Ci pomóc.
Sama mam nadzieję, że uda mi się zajść w ciążę jeszcze w tym roku - nie chcę się faszerować tymi tabletkami wieki :-(

Pozdrawiam.

p.s. Napisz jak się po nich czujesz?
 
Zostały mi leki po leczeniu niepłodności, które oddam za grosze. Wykupiłam receptę, z której już nie skorzystałam, gdyż po długich staraniach o dzidziusia w końcu się udało. Jeżeli komuś czegoś brakuje to proszę o kontakt julia.xxx@interia.pl
 
reklama
Do góry