reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
endokrynolog, czy ginekolog-endokrynolog??
bo zaburzeń owulacji to zwykły endokrynolog nie powienien leczyć na mój rozum. bo tu potrzebne jest usg, tez badanie ręczne ginekologiczne, obserwacja drugiej fazy cyklu...
no ale mam nadzieje ze po pierwszym cyklu na CLO ładnie zaciązysz i nie bedziesz musiała walczyc :-)

https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/clo-i-duphaston-11021/ tu jest wątek o wspomaganiu owulacji CLO

P.S. później ten twój wątek i tamten połączę.
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Mam pytanko. Czy któraś z Was stosowała Gonal? Czy któraś zaszła dzięki niemu w ciążę?
Ja od przyszłego cyklu będę na gonalu, ponieważ CLO w ogóle na mnie nie działa i zastanawiam się czy któraś ma już jakieś doświadczenia z tym lekiem.

Pozdrawiam :-)
 
Widzę, że mój lekarz jakieś eksperymenty na mnie robi skoro żadna z Koleżanek nie stosowała tego leku ;) Mam jednak nadzieję, że wie co robi i będzie to juz niedługo widać.

Miłego dzionka :))
 
Witam!

Staramy sie z mezem od prawie roku po poronieniu o dziecko, biore clo i pregnyl, ostatnio na usg byl pecherzyk, ja widzialam nawet trzy, ale lekarz skupil sie na jednym, mowil cos,ze ma jakos 15 mm no i wlasnie, czy to nie za malo na podanie pregnylu?? Bo zaraz przepisal zastrzyk 5000j. bodajze i polecil zaraz go zrobic, ale teraz sie tak zastanawiam czy to nie za wczesnie?? Jest jakas nadzieja??
I jeszcze mam pytanko, czy po pregnylu poki pecherzyk nie peknie rosnie jeszcze troche??
Czy jesli wzielam zastrzyk w piatek ok 20 to moglam miec owu dopiero w poniedzialek??
Bo wlasnie w poniedzialek przez wiekszosc dnia bolal mnie jajnik, podbrzusze, natomiast w sobote po podaniu tylko przez jakies 3 godziny bolal mnie jajnik.

Juz brakuje mi sil na nadzieje :-(
 
czesc Lila:-)
milo ze znow do nas zagladasz:) trzymam mocno, zeby wam sie udalo- nie trac nadziei, choc wiem, ze pewnie chwilami watpisz w to ze sie uda.
nam sie udalo 1,5 roku po poronieniu w cyklu w ktorym bralam clo, fostimon i pregnyl. pregnyl mialam podany w sobote po poludniu przy pecherzyku 19 mm, a pekl wg gina w niedziele w nocy lub w poniedzialek rano. tak zrestza jest napisane na ulotce pregnylu, ze owu nastepuje 24-36 godz. po podaniu. wydaje mi sie ze 15 mm to troszke za malo na podanie pregnylu, ale wiem, ze niektorzy podaja przy 16-17 mm. Ale nie jestem lekarzem, a twoj na pewno wie, co robi. to czy i kiedy pekl pecherzyk moze tylko ocenic lekarz na monitoringu, kiedy idziesz zeby sprawdzic czy pekl?
pozdrawiam mocno i trzymam kciuki:)
 
Witam po dosc dlugim czasie!! Jak wspaniale widziec Was w ciazy:-) Madziujka( zaszlas chyba zaraz jakos jak zalozylam temat, co??)Sreberko, (zaszlas w cyklu stymulowanym czy nie??), Shiraaine, Gusia - gratuluje raz jeszcze!!!

A ja nadal bez fasolki, juz trace nadzieje, teraz jestem po pregnylu, juz trzeci cykl z nim i nic:-( Brala ktoras z Was pregnyl?

PRzesylam buziaczki i poprosze o fluidki ciazowe, by sie w koncu udalo...
 
reklama
Czesc Kajda, kurcze znany mi nick,ale nie pamietam skad, przypomnisz?:zawstydzona/y:Widze dzidziusia!!Gratuluje z calego serca!!:-) Mam nadzieej,ze moj wie co robi albo,ze ja zle zrozumialam, no bo chyba by za wczesnie nie podal, co??:baffled: Badania porobilam - wsio oki, to pewnie psychika moja:-( Powiedz mi kiedy wspolzylas w cyklu, w ktorym zaszlas z pregnylem, jesli mozesz oczywiscie;-) Nie ide by sprawdzic czy pekl, biore pregnyl juz trzeci cykl i tylko raz bylam w drugiej fazie cyklu, ale nawet nie pamietam czy pekl czy nie, byl jakis pecherzyk, ale jaki to nie wiem, moj gin nie sprawdza czy pecherzyki pekaja, wiem,ze tak sie robi, ale on nie, no chyba,ze sie jest u niego akurat:confused: Czy plec juz moze znana choc troche?? :-) Czy po podaniu pregnylu czulas jego skutek, czyli bolace strasznie piersi i pobolewania w podbrzuszu?? Kiedy robilas test ciazowy po pregnylu??
 
Do góry