reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
kajunia gratuluje tych blizniaków ja tez bym takie piekne fasolki chciała jestam pierszy cykl na clo od 5-9 dc po 100 mg na dobe i do tego mam zastrzyki pregnyl w 13-15-17 dc dzis juz wziełam drugi i naprawde bym była bardzo szczesliwa jak by i mnie sie trafiły blizniaki :)
 
reklama
Jak duzo z Was zafasolkowalo!!Gratuluje!!

Ja biore pierwszy cykl clo, znaczy juz wybralam, teraz dupjaston, no i mam pytanko:

Ile zazwyczaj po duphastonie czeka sie na okres???Ja biore 16-25 dc.

Bo na necie to cuda pisza, ze nawet 50 dni:szok: Jak tak to ma wygladac, to ja rezygnuje jego brania:no:
 
Sreberko, dziekuje! Dzis u mnie 4 dzien, okresu narazie nie ma, nie wiem ile jeszcze czekac, a nie chce tez rozczarowania, ech...
 
Witam Was dziewczyny!
ostatnio byłam u swojego pana doktora i dostałam tabletki ale dokładnie nie wiem jak je brać, może mi podpowiecie.
Mam tak:
Cyclo-Progynova 3 op. S:1x1
Clostilbegyt 3 op. S:1x1 tabl.5 dni od 5 -go dnia cyklu
W II 1x2 tabl.
W III 1x 3 tabl.


Od wielu lat się leczę -już jak byłam nastolatką ,a teraz nie mam owul. i dlatego aż tyle tabletek. Do tej pory brałam Cyclo-Progynovę i nawet jest poprawa. Myślę więc,że się uda,bardzo byśmy chcieli.
 
no to masz wszystko napisane
Clo masz brac w 1 cyklu po 1 tabl, zaczynając w 5 dniu cyklu. jak nie zajdziesz w ciażę, to 2 cyklu bierzesz 2 tabl dziennie CLo, również od 5 dnia cyklu, jesli i w 2 sie nie uda, to w trzecim bierzesz CLO 3 tabl dziennie od 5 dnia cyklu,
a cyclo-progynova codziennie po jedej (1 opakowanie na cykl). tak przynajmniej wynika z tego co napisałaś.
a swoją drogą: dostałas rozpiske na 3 cykle? i w międzyczasie bez wizyt u szanownego doktora?? Monitoring cyklu zlecił? bo jak dla mnietotroche dużo tego CLO, ze co cykl to o 1 tabl wiecej.
Przy CLO powinno sie robić monitoring cyklu, czy rosną pęcherzyki. bo może ich narosną duużo, a żaden nie peknie, mogą sie zrobic torbiele.
Myśle ze powinnas zadzwonic do gina albo pojsc jeszcze raz i zapytac go, czy on wie jak działa CLO i jakei mogą być skutki uboczne jak sie nie kontoluje wzrostu pęcherzyków. zwłaszcza ze już w 3, ewentualnym cyklu każe braz aż 3 tabletki dziennie.
przepraszam ze zadam takie pytanie - ten gin ma pojecie o leczeniu niepłodnosci czy tez zaburzeń płodności??
 
reklama
Do góry