reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Mam pytanko do mierzących tempkę i biorących clo :confused:
czy clo powoduje wzrost temperatury u mnie w I fazie cylku temp jest na poziomie 36,1-36,4 a w tym cylku mam 36,5 a dzisiaj 36,6 taką termpkę to ja mam w II fazie.
Może w II fazie będzie na poziomie 37,1 i task przez 8 miesięcy:-p
 
Buziak, nie odpowiem,bo ja nie zaczelam brac clo, bo u mnie sie pogmatwalo :/ Wczoraj mialam zaczac brac, ale zdiwil mnie moj dziwny i krotki okres, trwal tylko dwa dni, potem dzien przerwy i jakies plamienia brazowe, wiec przed clo zrobilam test, ale owu,bo tylko taki mialam, zeby miec pewnosc,ze nie jestem w ciazy, i dupa wyszedl pozytywny i zglupialam. Tempka na ten niby okres spadla, po czym wzrosla na poziom wyzszych tempek,ale dzis znow spadla - w nocy znow mialam brazowe plamienia, mam wrazenie ze po wspolzyciu. Nic juz nie wiem, narazie testu ciazowego robic nie bede, chyba w ogole nie bede,bo bez sensu, nic juz nie wiem, poczekam z tydzien, zobacze co z tempka i tymi plamieniami. Takze ten miesiac z clo przepadl niestety, ale jakby co to od nastepnego zaczne brac, chocby chciala nie musiec, ech, u mnie zawsze sie cos zawsze papra:no: Moja mama miala okresy ze mna i siostra. No i fakt test owu to test owu, ale jest na nich napisane, ze jak jest ciaza to w okolicy okresu wykazuja ciaze, tylko ta tempka mnie zastanawia, nie wiem jak z nia jest, jak sie ma miesaczke w ciazy czy spada, czy nie?? Wiecie moze???
 
A ja brałam clo 1 cykl i się udało. Teraz trzymam kciuki, żeby nie powtórzyło się to z marca. Jak mi się uda to wkleje teścik. Powodzenia ;-)
 
reklama
Lila, moze zastąp te wykresy monitoringiem? Będziesz miała mniej stresów związanych z poprawnym odczytywaniem danych, zwłaszcza, ze jak wiadomo stres w począciu nie pomaga. ;-)
 
Do góry