reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Aneczek u mojego Tymka tez czuc wszystkie kręgi i żeberka..a je butle od samego początku. Ladnie przybiera na wadze,bo ma jakieś 5,5kg teraz ..ale taki jego urok..jest dlugiii i szczuplutki;););) wiec nie martw sie kochana:-*:-*
 
reklama
Ikasia - nie wiedzialam ze ty juz po ciązy :D ale mi czas uleciał jak nie bylam na forum !! kurde, grubo ;) spóźnione gratulacje bo chłopina juz wiekowy sie robi :):)

Aneczek1 - no to masz ty małolata kompeltnego, czekam co polozona powie, bo moze po prostu z niej głodomor z dobrą przemianą materii :D
Tak na prawde asma, i męczarnia była bo to mebel ze slkejki był takie się bardzo cieżko obrabia, mam w domu komplet wiertarek wkretarek szlifierek farb pedzli i innych cudów, do tego stopnia ze moj maz mi warszatat buduje w pokoju za garazem ob ma dosyc jak wszystko w domu robie:D a co ja mam innego robic? :) kupuje najtansze meble albo stare za grosze i sobie robie na takie jak mi sie podoba:)

Kruszka - jak tam rowerek? kolana cale? dziekuje dziekuje, domek w zasadzie tutaj uchodzi za maly :) to takie wiesz, budownictwo dla samotnyvh ludzi i małzenstw - mnie tam pasuje, a najwazniejsze ze latwo go ogrzac, bo w moim klimacie to waze :)czuje sie w nim super i cały czas mam ochote cos robic, maz juz ma dosyc bo dom nie jest do remontu, jest po , ale wiecie, kazy chce pod siebie zrobic.

Agitatka - dziekuje ;) i sie tak nei denerwuj kobieto, bo wiesz, cudza głupota a twoje nerwy...:)

maja16 - dziewico, podziwiam, jak ty to robisz, jedno na ręku drugie w brzuchu :)

Błonka - jak samopoczucie? ty tez twardziela co chce rok po roku !

ankaa02 - dziekuje uprzejmie !
 
no wiecie tez wiem ze za szybko ale jakos taki motyl mnie smyrnal :))) niemowie ze ruchy smoka bo on przeciez ledwie cm ma :p
ja tak tylko na szybko bo czeka mnie sterta Adaskowego prasowanka, :/
Emenems chcielismy mniejsza roznice miedzy smokami ale niestety niewyszlo ,wiec bedzie 2latka ,dajemy rade do wczoraj bylo znacznie lepiej bo jak tata w grudniu stracill prace to bylismy tak rodzinnie w domku i moglam spaaaac spaaac ile chcialam a dzis wrocil do pracki ale myslalam ze bedzie gorzej ale dalismy rade :)))) wpadlabys do mnie cosik mi poprzerabiac :) mam regal ktory mi kompletnie nie pasuje do mebli kolorystycznie a jest mega niezbedny:p
 
Emenems no chwilke Cię nie bylo;) ka o swojego synka bardzooo dlugo walczyłam..i doskonale wiem co przezywasz..wiec bardzooo mocno trzymam.kciuki..u mnie niestety nawet inseminacja nie wchodzila w grę...


Ja tez podziwiam jak ktoś sie decyduje na dzieci z mama roznica wieku..ja myślę ze jakieś 4-5 lat to będzie dla mnie optymalne..w sumie w klinice czekaja na mnie jeszcze trzy zarodki;)
 
no co Wy my chcielismy na Adasia roczku oznajmic ze jestem w ciazy ale sie nie udalo, no ale jest teraz:) za 4czy 5lat oooo nie za taki czas to ja sie wyspie wkoncu:)))) my chcielismy mala zeby ciagnac te nieprzespane nocki coby nam sie pozniej nie odwidzialo kolejnego skarbka:) no i jakby nie bylo latka leca:)))) ale oczywiscie szanuje i wydaje mi sie ze fajna tez jest wieksza roznica wieku bo jedno juz sie usamodzielni na maxa a drugie akurat malusie wiec to taki chyba mega plus ,no ale jeszcze z trzecim musimy sie wyrobic do 30:)
 
Ememems Trzymam kciuki &&&& musi być dobrze :)

Aneczek oj widzę że kochana walczysz z tematem karmienia, przyrostów małej... Nie wiem czy to co Ci napisze jakoś Ci pomoże, ale to tylko moje skromne doświadczenie bo u mnie też była nagonka że mały głodny bo cycem się nie najada, a że za wolno przybiera (oczywiście wg teściowej). Jak małą przystawiasz do cycka to sprawdź ile czasu z tego efektywnie ciągnie i połyka a ile tylko jest to trzymanie piersi jak smoczka. Mój mały lubił wisieć na cycku nie pijąc tylko przysypiając, w tedy głaskałam go po policzku tak żeby zachęcić do ssania. Zobacz czy mała dobrze się odgazowuje (brzuszek miękki czy twardy) , jak ma trzy tygodnie to mogą pojawiać się wzdęcia i kolki i może wisieć na cycku w cale nie z powodu głodu tylko czuje dyskomfort w brzuszku i tak się wycisza przy mamie . Ogólnie z tego co mówiła położna do 6 tygodni u kobiety trwa takie normowanie produkcji mleka pod potrzeby dziecka więc nawet chwilowy niedostatek mleka jeszcze może zostać wyregulowany:) Mam nadzieję że mała będzie ładnie przybierać i kolejne ważenie to będą dobre wiadomości. Mój mały to też taki szczypior i czasem jak patrzę na te papuśne maluchy zastanawiam się czy moje by tak jeść nie mogło. Ale szczupłe dziecko to nie znaczy chore dziecko.
 
Cześć dziewczynki, pamięta mnie jeszcze któraś?
Wieki mnie u Was nie było, a tyle się działo - prawie wszystkie doczekałyście się brzdąców, a teraz czekacie na kolejne... coś niesamowitego :)
Wiem że Kruszka Was informowała że i mi w końcu się udało, więc postanowiłam się Wam przypomnieć osobiście :)
Ciężko mi było czytać forum i ciężko mi było w ogóle, dlatego ten mały cud który mi się przytrafił - wciąż trudno w to uwierzyć... I choć czuję już maluszka jak się wierci, wciąż będzie to dla mnie cud.

Buziaki dla Was dziewczynki :*
 
Cześć dziewczynki, pamięta mnie jeszcze któraś?
Wieki mnie u Was nie było, a tyle się działo - prawie wszystkie doczekałyście się brzdąców, a teraz czekacie na kolejne... coś niesamowitego :)
Wiem że Kruszka Was informowała że i mi w końcu się udało, więc postanowiłam się Wam przypomnieć osobiście :)
Ciężko mi było czytać forum i ciężko mi było w ogóle, dlatego ten mały cud który mi się przytrafił - wciąż trudno w to uwierzyć... I choć czuję już maluszka jak się wierci, wciąż będzie to dla mnie cud.

Buziaki dla Was dziewczynki :*

Oooo to ja dopiero teraz sie dowiedzialam, ale jazda :D gratuluje hehe suuper no :) ale sie ciesze :)


Emenems u nas to wpadka troche bylo... tzn bylo w planach ale zostawilam staranka w tyle bo mialam problem z nozkami Zosi i zadecydowalismy ze jednak sie wstrzymamy i w tym cyklu sie udalo na przekor jak akurat nie celowalam specjalnie w :te dni" :p
 
reklama
kaththea MEEEGA GRATKI!!!! superowa wiadomosc!!! trzymamy mega kciuki!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& a wiesz juz kogo nosisz w brzuszku?
 
Do góry