reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Mogłabym cie zamęczyć :) bo mam kilka szaf szafrk krzeseł w domu co sama zrobiłam:) dzieci nie mam hobby trzeba miec ;) bo inaczej to co? Nie ma co wiesz sie zasiedzieć w domu - kazdy ma jakis pozeracz czasu!

Ale komplementy miłe miłe:) tak sama, a do tego jak meza nie było- niespodzianka hehehe

A powiedz mi ile twoja młoda ma? Bo nie jestem zorientowana
 
reklama
emenemsik ale masz piekny i duuuuuzy dom!!!!! sliczny!!!!

Aneczek takie maluszki przybywaja ok 70dag miesiecznie ,trzeba wazyc bez ubranka i dokladna waga a jak zmierzylas ja sama na takiej normalnej wadze to wiesz ,no nieprzejmuj sie!!!! poczekaj na polozna!
my mamy straszny problem z zatwardzeniem juz od jakis5tyg jest placz jak robi kupke ,i je duzo warzyw codzinnie kasze jaglana,jeczmienna itp nie wiem co mam juz robic ile sie moze meczyc ten moj Smok?! dzis dostal czopek i nic ! ehhhhh pomarudzilam Wam z rana no ale pogoda za oknem tragiczna leje wieje i wogole do baniiiiiii

Mamuski kiedy moge najwczesniej poczuc brzuszkowego smoka? bo wiem ze to duzo za wczesniej ale dzis mnie jakos tam cos pukalo w dole brzuchola,choc pewno to pecherz mowil puk puk wstajemy jestem pelen:))))
 
Emenems, ma skończone 3 tygodnie.

Maja, wiem, że w drugiej ciąży można czuć ruchy trochę wcześniej, ale 8 tydzień, to chyba trochę wcześnie na ruchy.

Kruszka, jak się udała niespodzianka dla siostry?

Ania, to kiedy testujesz?

A ja tak siedzę z Małą przy piersi i myślę czy to na pewno głód tak ją dziś męczy. Jest taka marudna, że mam wrażenie, że dzisiaj to raczej uspokajacz dla niej. A czy jest możliwe, że wnerwia ją pępek, który ciągle nie odpadł i wisi dosłownie na włosku i ją podrażnia? Nie chcę go na siłę odrywać, bo liczę, że dziś w kąpieli sam odleci. Poza tym dziś zauważyłam, że ma trochę zwężoną lewą dziurkę od nosa, a właśnie lewe oczko jej ropieje i czy to też nie ma związku. Chyba nadal się oczyszcza, bo jeszcze kicha. W szpitalu położne mówiły, że w ten sposób oczyszcza sobie drogi oddechowe. Często też ma otwartą buzię, jakby oddychała przez usta.
 
Ale nasmarowałyście :)

Witajcie poniedzialkowo :)
Emenems ale masz talent dziewczyno. Nie myślałaś, by sie tym zawodowo zajmować? Piekne rzeczy robisz i dom tez super, duży, przestronny :)

Aneczek ja również poczekałabym na położną. Tydzień jeszcze wytrzymasz, co?

Ania a jak Martusia? A u Ciebie w pracy wolniej już? Powodzenia w testowaniu.
Maja jeszcze za wcześnie na ruchy :) Na zatwardzenie nie pomogę..

Co do mojego tortu to sie udał :) Za bardzo się przejełam, że masa nie tężeje. I rzeczywiście ta w misce nie stężala, a w cieście tak. Wyszedł pyszny, bez tłustej maslanej masy tylko serowa pychota :) Wszysstko sie super udalo :)



Ja teraz gotuje obiadek małemu i sobie, a popoludniu jedziemy do koleżanki. Pożycza nam siedzenie na rower dla Frana i jak tylko znów sie ociepli to go wypróbujemy :)
 
aneczek nie waż małej jeżeli nie masz wagi niemowlęcej, łazienkowa tylko niepotrzebnie cię będzie niepokoić, bo nie pokaże ci gramów. Poczekaj na położną. Oczko może ma zatkany kanalik temu ropieje, swoim mlekiem jej przemyj, super środek na takie dolegliwości

Emenems trzymam kciuki, super domek, masz dziewczyno talent nie ma co

Maja na ruchy jeszcze zdecydowanie za wcześnie, czekaj cierpliwie

Kruszka czyli niespodzianka urodzinowa dla siostry się udała. Powodzenia na badaniach

Aniu to trzymamy kciuki za test, chwal się tutaj nam jak tylko zrobisz

U nas powoli. Tydzień się zaczął. We środę Kuba na szczepienie, a we czwartek na ważenie. Byliśmy w piątek u lekarza, w związku z tymi kupami, dostał skierowanie na badanie kupki, materiał już zaniesiony, czekamy na wyniki. Jakiś tydzień. A Kuba dalej idzie w zaparte tylko cyc, nawet łyżeczki kleiku na mleku z piersi nie chce:wściekła/y: Wściekłość mnie ogarnia ile można walczyć...Jedne pocieszenie dziś mieliśmy fajną noc od 23.30 do 4.30 spał :-)

Miłego dnia
 
maja ja poczulam z zosią jakos w 19 tygodniu a przy julce juz w 13 tygodniu czulam na pewno...
emenems zdjecia super a te szafki sa genialne , podziwiam talent
 
Kruszka, ale mi apetytu narobiłaś tym tortem z masą serową. Uwielbiam słodycze, a te na bazie różnych serków, bitej śmietany itp. w szczególności. Do tego jakieś soczyste owoce i jestem w niebie :tak:. Fajnie, że niespodzianka udana.

Agitatka, oby badanie w końcu wyjaśniło problemy Kuby. Biedak się męczy, a Ty stresujesz.

Co do wżenia Małej, to zdaję sobie sprawę, że waga łazienkowa nie jest do tego odpowiednia, ale żeby chociaż o 100g nie drgnęła? Ciągle jest równiutko 3kg. Ja wytrzymam ile będzie trzeba, ale jak głaszczę Marysię po pleckach i czuję jej każdy krąg, to aż mi się serce ściska, że taka chudzina z niej i mam wyrzuty sumienia czy oby na pewno robię dobrze, że tak się bronię przed dokarmianiem :zawstydzona/y:. Dziś położna powiedziała, że też nie widać, żeby cokolwiek przybrała, ale za tydzień przyjedzie do nas z wagą jak Mała skończy 1 miesiąc.
 
Ostatnia edycja:
aneczek u Kuby jest tak samo, wszystkie kostki, żeberka mogę policzyć. I żeby jeszcze on chciał być dokarmiony, za żadne skarby ani mm, ani warzyw, ani owoców, ani kaszek, nawet na moim mleku dosłownie NIC. I nic na to poradzić nie mogę...Także trzymam kciuki, żeby u was jakoś to lepiej wszystko wyszło
 
Agitatka, a przybiera na wadze mimo wszystko? Bo ja się tym najbardziej martwię. Jeżeli się okaże, że przybrała prawidłowo, to widocznie ma budowę po mnie. Ja też raczej z tych kościstych jestem (choć teraz po ciąży trochę mniej koścista :-D).
 
reklama
Kruszka to super, że tort wyszedł :-D Czasem się człowiek za bardzo przejmuje, a okazuje się, że jest pychotka. A siostra jak zareagowała? Marta hmmm jak to Marta, łobuzuje, ciągle by siedziała na dworze. Skórka się znowu ładnie poprawiła, więc powoli myślimy o basenie
Emenems super, masz talent!
Maja jak Marta miała problem z kupkami to znajoma mi poradziła kaszki mleczno-ryżowo-kukurydziane i od tego czasu problemów nie ma. Mimo, iż taką kaszkę to dostaje teraz może co dwa miesiące. Na ruchy też mi się wydaje, że za wcześnie
Aneczek w 3 tygodniu miałam tak samo, że Marta ciągle na mnie wisiała, aż 10 h bez przerwy! Przez to przybrała aż za dużo, więc poczekaj na położną i się na razie tak nie przejmuj. Widocznie dzidzia potrzebuje teraz też większej bliskości
 
Do góry