reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Czesc dziewuchy :-)

Emenems ja nigdy przed @ nie plamilam.Aż przed ostatnią ciążą właśnie mi się to zdarzyło.Już myślałam,ze malpiszon się zaczął, a to ustalo. Za dwa dni miałam pozytywny tescik :-) Trzymam kciuki bardzo mocno.

Aniu nogą się trzeba zająć, nie ma żartów. Może zrób usg stawu? A Twoja.Martusia to nie zła akrobatka :-)

Hej Królowa,wiesz ja to Cię rozumiem. Chęć wyjścia do ludzi. Mamy z którymi się spotykalam, już nie mają jak się umawiać.Siedzę z małym w domu a od czasu do czasu przyjedzie któraś z moich sióstr. Oszaleje niedługo. Na dodatek mały zablokuje, czwórki i nie śpi. Ostatnio budzi się po 7 x. A rano wstaje 6-7 następnie się męczy bo jest niewyspany... Dopóki On nie wyzdrowieje i nie zacznie spać w nocy to nie ma mowy o kolejnej ciąży. Ja nie dam rady.

Dziś Ma przyjechać moją siostra i zajac sie Franem a ja pojadę do M bo On od rana maluje mieszkanie. Od wczoraj miała być moją mamą, ale jak zwykle trzeba pomóc mojemu najstarszemu bratu. Już mam tego dosyć... Zawsze Oni są najważniejsi...
 
reklama
Ja to tylko sie strasznie boje ze bez progestetonu nie utrzymam ciąży jak ostatnio. Mamie domu trzy pudełka duphastonu ale wiecie... Dobrzeby było by lekarz przepisał, kiedyś mi jeden przepisał okazał brac jak bede w ciąży no ale teraz innego mam i boje sie ze nie zdążę do niego na wizytę pojechać i ze ciąża przepadnie
 
Emenemens ja bralam z Adaskiem ale w pl taki wiekowy ale b.dobrygin mi powiedzial ze to nieprogesteron pomogl utrzymac ciaze tylko dzidzia zdrowa byla . tu mi ten co prowadze teraz ciaze powiedzial (jest bbaaardzo dobry )ze robil mnostwo badan i z tym progesteronem roznie jest , czasami kobieta ma b.wysoki dostanie dodatkowo progesteron i jej spada b.mocno ,ze ponoc to niewiele daje. Nam zaproponowal ze po tym jak bedzie serduszko przejdziemy na aspiryne i sterydy zeby organizm nieodrzucil ciazy ale po usg doszlismy ze zostajemy bez niczego

Krusia tez bym sie wsciekla na mame:((((tulkam
ja mam tez ostatnio urwanieglowy , Adas b.przezywa powrot taty do pracy zaczal mnie bic do tego sie rozchorowal ale dzis juz chyba powraca do zdrowka powoli bo zaczal jesc:)
 
Dzieki za podpowiedź, moze rzeczywiście ten lekarz ma racje, ja sobie sama zlecilam badanie progestetonu w poniedziałek jade robic:)
 
Emenems, popieram to co napisała Maja. Jak dzidzia jest zdrowa i ciąża prawidłowa, to sama sobie poradzi. Ja jestem przykładem. W cyklach wspomaganych nie udawało się i plamienia były. Jak się wkurzyłam i rzuciłam wszystkie wspomagacze, to się udało i też plamiłam, a mimo to ciąża się utrzymała, a dziś tulę zdrową córeczkę.

Kruszka, powiedz mamie co Ci leży na sercu. Może mama myśli, że lepiej sobie radzisz niż brat i dlatego tak jest.

Błonka, u nas prawie jest lato :tak:, a my właśnie po spacerze. Zastanawiam się czy nie wyjść drugi raz jak mała się naje.
 
Kruszka dokładnie jak aneczek pisze, najlepiej porozmawiaj z mamą. Współczuję ząbkowania
Błonka u nas też super pogoda, jak tylko Marta wstała o 5:30 to już pierwsze słowa PAPA :-p Przed południem pojeździła na rowerku, po południu w wózku
Aneczek mnie też zewsząd straszyli, że jak biorę progesteron to jak odstawię mimo ciąży to poronię. I jestem przykładem, że tak nie jest
 
zazdroscimy tej pieknej pogody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u nas coprawda cieplej ale deszczowo bardzo nadal niestety no i kurtka zimowa nadal:(
 
reklama
Do góry