reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Susel, ja też jestem w szoku, że Mała jest już na świecie :-). A za Was oczywiście mega kciuki zaciśnięte.

Emenems, fajnie, że się odezwałaś. Za Was też oczywiście trzymam kciuki.

Kruszka, a jak mąż? Przekonał się w końcu do badań?
 
reklama
a tu jak zwykle mila atmosfera :-)

Emenemens my sie chyba nie poznalysmy, ale dzieki za kciuki! widze ze Ty po IUI wiec tez mocno zaciskam kciuki za bete! jezeli chodzi o testy z moczu to mnie tez oszukaly, ale polecam te z allegro.

Kruszka trzymam kciuki za Twoje badania! mam nadzieje ze sie za Ciebie wezma i szybko znajdziecie powod problemow.

aneczek wrzucalas jakies zdjecia malutkiej?
 
Dzień dobry!

Susel, nie wrzucałam zdjęć.

A ja chyba muszę przystopować z jedzeniem wszystkiego na co mam ochotę, bo mam wrażenie, że Mała ma bóle brzuszka. W każdym razie dziś w nocy była bardzo marudna. Wierciła się i kręciła, kopała nóżkami. Nawet cycek ją wkurzał. Poza tym cały czas puszczała bąki :-D.
Czy w pochmurne dni bez wiatru i po deszczu można z takim maluchem chodzić na spacery? Dziś jest u nas 10stopni, nie wieje, ale padało całą noc i poranek. Zastanawiam się czy możemy w tak pogodę wyjść.
 
Aneczek ja chodziłam z Franem do -5 st. Jeśli nie pada i nie wieje to można chodzić.Tak mi mówiła położna :-)

Ememenems cieszę się,że u Was ruszyło. Trzymam kciuki i będę o Tobie pamiętać :-)

My mieliśmy iść do kosciola na 11.30 Ale mały zasnął i raczej prędko nie wstanie po tak lobuzerskiej nocy. A potem już mamy gości. Ciekawe jak zareaguje siostra na naszą niespodziankę :-)
 
Dzięki Kruszka :-). A jak tort? Naprawiłaś? Ja nigdy tortu nie robiłam, ewentualnie jakiś sernik, czy babkę, więc podziwiam za umiejętności:tak:.
 
Ka z moim Maluszkiem na pierwsY spacer wysźosmh jak bylo -7 ale slonce;);) i od tamtej pory spacerujemy codziennie,czasami nawet jak kropi;) byleby nie wialo mocno;);)

Emenems trzymam mocnoooo kciuki zebys sie doczekała swojego malitkiego serduszka;);););)

Mój smok wlasnie je butle u taty i zasypia:D:D:D generalnie śpioch z niego...ale zaczyna juz ślicznie soe śmiać,cos tam sobie gadamy nawet no i najlepsza teraz zabawa są wlasne piąstki ;););) no i ślicznie podnosi główkę na brzuszku
..kurcze..strasznie sie dzieciaki zmieniaja z dnia na dzień nowe umiejwtnosci...a dopiero się rodzil;););)
 
Aneczek my chodzilismy po deszczu nie raz (u nas to norma ze leje codziennie) a nawet w okresie wiosennym musielismy wrecz czekac zeby isc na spacer po deszczowy bo jak smoka uczulaly pylki to nam mowili ze po deszczu jest czyste powietrze.dzis ubralismy sie wyszlismy a tu kropi no ale ok pobedziemy z Adachem niech pobiega ,zaraz lunelo gradem wiec myk do domku nim doszlismy wyszlo slonko ,wiec tylko weszlismy przebralismy sie i poszlismy sobie jeszcze :)

Emenems niepoznalysmy sie ,ale mega kciukasy aby sie udalo!!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Emenems to &&&&&&& zaciśnięte
Kruszka a czemu tort nie wyszedł? Coś z ciastem, przełożeniem czy po prostu z wyglądem? Powodzenia z badaniami
Aneczek nam lekarka mówiła, że nawet jak dziecko ma gorączkę to wychodzić na spacery, bo gondola i tak je chroni przed wiatrem itd.

U nas nic szczególnego się nie dzieje, choć powoli zaczynam myśleć o teście ciążowym. Z drugiej strony u mnie miesiąc obsuwy to ostatnio znowu norma, więc jeszcze poczekam
 
reklama
Dzieki!!

Kochane moje wspierające:) tyle macie na głowach a jeszcze pamiętacie by kciuka zacisnąć:)

Ja cały dzien malowalam pralnie, jutro nadrabiam co tam u was dziewice przez weekend sie wydarzyło :)
 
Do góry