reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Witamy się w ten piękny słoneczny dzień :-)

My jesteśmy właśnie po pierwszym spacerze:tak:. Mała przez chwilę trochę pomarudziła. Chyba przypomniała sobie o piersi. Szybko się na szczęście uspokoiła i zrobiłam zakupy, załatwiłam w pracy ubezpieczenie i tak zleciała godzina :-). Jutro ma być jeszcze cieplej, więc już się nie mogę doczekać. Przejdziemy się do parku.

Miłego dnia!
 
reklama
zazdroszcze Wam tej pogody!!!u nas dzis leje leje leje!jest okropnie! dzis na spacer wybralismy sie do Ikea bo tam niepada:)

Aneczek no to super ze pierwszy spacerek za Wami!!!!:)
 
Kamii co u Was??!!! wieki Cie niewidzialam na forum oczywiscie:)

Gryzonku?!?!?!?!?!? a Wy ??
Mysia??!!!?!??!Ty to chyba sie na nas obrazilas?!!!!
 
Ostatnia edycja:
Kamii akurat była tu pewnego razu, dużo zmian w.życiu.Może jeszcze zajrzy.

Mnie to zastanawia co u Królowej :-)

Z dziewczynami to na fb się trochę widzimy.

Ja dziś robię badania. Właśnie wypilam glukoze i teraz.2 h bez męża i dziecka za to z zalegla książka :-D
 
Maja, kilka dziewczyn faktycznie już daaaawno nie zaglądało na forum.

Kruszka, a dlaczego robiłaś badanie z glukozą?

My dziś spacerowałyśmy na raty. Mała się najadła, a przynajmniej tak mi się wydawało, więc nas uszykowałam i wyszłyśmy. Ledwo ją włożyłam do wózka, a tu ryk. Myślałam, że się uspokoi za chwilę, ale było coraz gorzej! Musiałam wrócić, znowu dać cycka i tak dopiero po kolejnej godzinie ssania, mogłyśmy w końcu znowu wyjść:-). Jeszcze nie do końca chyba umiem wyczuć kiedy puszczenie cycka oznacza że jest najedzona, a kiedy tylko robi sobie chwilową przerwę.
 
aneczek jestem w szoku ze Ty juz urodzilas! wielkie gratulacje!! cudownie!

my znowu walczymy, pierwszy cykl z CLO po poronieniu i owu sie zbliza. trzymajcie kciuki.
 
Cześć Emenems co u Ciebie? Pisz szybciutko :-)

Susel z całej siły &&&&&&&&&&&&&&& Niech ta wiosna będzie owocna :happy:

Aneczek moje szczęscie na spacerze zawsze wyło, wiec wychodziłam znim tylko kiedy spał. Az razu pewnego przeniosł się do spacerówki i ... tego mu trzeba było :-)
Robie badania m.in glukoza, insulina zlecone mam przez gina. Szukamy powodu...

Robiłam siostrze tort, ma jutro urodziny, 30-ste i chyba mi nie wyszedł. Robimy jej niespodziankę. Poniewaz moja siostra nie ma nas gdzie zaprosić to my, którzy jestesmy najbliżej (druga siostra i brat z rodzinką) zbieramy się u nas na obiedzie. Siska nic nie wie, a ma przyjechać, bo ja zmusiłam b y sama nie siedziała w swoje urodziny. Ajć ten tort nieszczęsny...
 
reklama
A witaj Kruszka:)
Dzis dzien 6 po inseminacji, za tydzien w poniedziałek testuje-na wyniki bede czekać ze dwa dni jak to u mnie na wsi. Nie chce robic z moczu bo mie raz mnie oszukał.

A na szybko trudami mi sie u mnie tutaj dostac do kliniki leczenia niepłodności czyli nie płacimy prawie za nic i nawet dojazdy zwracają wiecie koncu cos porządnego sie dzieje.

Skierował mnie tutaj norweski ginekolog wiec wszystko w koncu jakos sie kręci:)
 
Do góry