reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Dzień dobry :-)

Kruszka, mój mąż pochodzi ze wsi i do tego wszyscy jego bracia (nie ma siostry :-)) mają po dwóch synów. On po prostu chyba myślał, że skoro w jego rodzinie rodzą się raczej chłopcy, to sprawa jest przesądzona :-D. No cóż. Równowaga jakaś musi być w przyrodzie. W końcu się mówi, że jak się rodzą sami chłopcy, to idzie wojna :-D. A ja przez to wszystko miałam wczoraj takie wątpliwości czy oby na pewno gin się z tą płcią nie pomylił. Jakieś takie chwilowe przeczucie mnie naszło, aż głupio :eek:. Przecież wyraźnie widziałam dwie białe kreseczki na usg!

Miłego dnia :-)
 
reklama
Błonka!!!!!!!!!! Wchodzę i co widzę???????!!!!!!!!!!! Jesteś w ciąży :-D. Ale wyskoczyłaś, hehe. Nie ma co. Ładnie się kryłaś ;-) Jak się czujesz? Kiedy robiłaś test? No i ogólnie opowiadaj!!!!
 
hehe aneczek... ja sie nie staralam.. nie zabezpieczalismy sie tylko... szok dla nas... :) ogolnie to ostatni okres mialam 19 sierpnia... cykl totalnie porypany... 20 wrzesnia poszlam do gin akurat i mowie ze cos mi sie okres spoznia ale na usg nic nie ma a beta wyszła 2... a ja dopiero owulacje mialam jak bylam u ginekologa... no i u ginki dostalam dupka na wywolanie okresu bo za dlugi cykl... nie wiadomo bylo czy to torbiel czy pecherzyl w takim dniu cyklu... wybralam tego du pka a tu dalej nic.. i przedwczoraj robie test dla pewnosci jeszcze raz a tam 2 gruubasne krechy... wczoraj beta 22 189 a dzis na usg piekne serduszko :p
 
Kurcze, Błonka! Moje ogromne gratulacje :-). Takie niespodzianki są najfajniejsze :tak:. Życzę Ci spokojnej ciąży. I fajna różnica wieku będzie między Waszymi pociechami. Wychodzi na to, że to Ty wskoczyłaś na miejsce Agitatki :-). Co prawda jeszcze bidulka nie urodziła, ale już jest tuż tuż.

Agitatka, no właśnie. Poskacz może po schodach :-). Mi się dzisiaj śniło, że rodziłam. Nic nie bolało, ale strasznie bałam się przeć, choć czubek główki już było widać :-D.
 
troche sie stresuje i martwie oczywiscie ciazą.. porodem.. a potem jak z 2 dziecmi dam rade w domu no ale... ktos rade dac musi :p kto jak nie ja :p masakra :) jeszcze mi sie rece trzesą :p
 
reklama
Błonka, spokojnie dasz radę. Zosia będzie już miała wtedy 2 latka. My kobiety jesteśmy w takich sytuacjach niezastąpione :-). Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych ;-). Poza tym masz już niezłe doświadczenie. A w ogóle jak się czujesz?
 
Do góry