reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Dodzwoniłam się Do mojej Pani dr.która prowadziła moją pierwszą ciaże ..co prawda gabinet ma daleko ,ale Dojadę..Umówiłam sie z nią na Piątek na usg 3D,4D ...Koszt to jest spory, fakt ...ale przez tydzień nie będę mogła spać jak go nie zrobię ...
 
reklama
kamii, nie świruj, to na pewno nic złego nie ma! Moje dziecko miało mieć arytmię i sto węzłów na pępowinie i co? I nico! :]
 
Kamii będzie dobrze, zobaczysz. Będę pamiętać w modlitwie. Zresztą ja wątpię, żeby lekarz na zwykłym sprzęcie już widział jakieś wady na tak malutkim dzieciątku
 
Hej Kobitki ,a ja już wiem czemu maluch jest za duży ...Patrze rano na kartę ciąży i sie zorientowałam ,ze ja podałam datę "wypadku przy pracy"a nie miesiączki :-D i juz mi się zgadza czemu bąbel jest taki duży :-) lekarz mnie wyśmieje :-D:-D
 
Ikasia-
A nie przed 9 ? Kurcze , ja juz nie pamiętam jak to było..
Zawsze przy dziewczynach zakładali mi w 8 tc.
 
Chwilę mnie nie było - wyłączyli mi internet w domu bo zmieniłam plan i idioci wyłączyli mi internet zanim przyszli zainstalować nowy system. Po awanturze włączyli mi go znowu - jutro ma być już nowy (o ile przyjdą). Mam jeszcze 3G w telefonie ale tam BB słabo mi działa, tj, ok do podczytywania ale nie lubię pisać z telefonu (tylko fb hula ;))

Fioletowa GRATULACJE!!!!
Witamy Filipka na świecie :)

Agitatka Gratulacje - mały się cieszy na braciszka?

Kamii może dlatego lekarz namawia na te badania bo mu się gigant wydawał ;) Nie stresuj się, na pewno wszystko jest ok. Trzymam kciuki. Co do karty ciąży i becikowego to też myślę, że to 10 tc.

Super, że długi weekend, odpoczywam trochę bo stęskniony tatuś zajmuje się córeczką
 
reklama
Ech kto ma ten ma długi weekend. Mojego M. wy... nie powiem co :wściekła/y: Odrabiał niby jutro już w sobotę 18 maja, a i tak musi iść i jutro i w sobotę :wściekła/y: A że dzisiaj wolne, to wczoraj go i całą załogę kierownik popierd... przetrzymał 6 h dłużej! Bo debil premię dostanie, jak jego załoga ileś tam zrobi, a ludźmi się kompletnie nie przejmuje. A na wypłacie pewnie też będą okłamani, jeszcze im się w oczy śmieje. Ja już padam na pysk, młoda się znowu budzi w każdej godzinie w nocy, ja śpię po 20 minut, od 4tej to już ze zmęczenia zasnąć nie mogłam wcale. Dwa tygodnie tak miała, potem na chwilę lepiej pospała i teraz znowu... Łeb mi pęka, młoda spać w dzień nie chce. Jeszcze ta pogoda dobijająca... Sorry, że tak jęczę, muszę się gdzieś wyżalić
 
Do góry