reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Kamii gratulacje, oby się potwierdziło i wszystko było dobrze. A Gryzoniowi chodzi o to, że ustawa wchodzi w życie we wrześniu, więc teoretycznie wszystkie dzieci, które nie ukończą do tego czasu roku, to ich matki mają mieć roczny macierzyński. Też zawsze uważałam, że to śmieszne, gdzieś musi być granica, ale to mi się w sumie nawet rozsądne wydaje i wcale się nie pogniewam, jak to przejdzie, chociaż w to wątpię. Wkurza mnie tylko ględzenie innych co się załapali, że przez nas nawet one nie dostaną rocznego urlopu. Pretensje do rządu, a nie do upominających się o swoje prawa
 
reklama
Kami ale super wiadomość, oby test sie potwierdził.
Aniu wchodzi od czerwca (ze względu na matki I kwartału), jak dla mnie każdy ma prawo sie upominać, czy dostanie to czego chce to inna kwestia. Ale sama zobacz że matki pierwszego kwartału miały pozytywniejszy odbiór. Ich akcja była popierana ogólnie. Jeszcze nie ma ustawy tak naprawdę przyjętej, jest kilka projektów zobaczymy dopiero jaki bedzie ostateczny kształt. Roczny urlop wejdzie tak czy tak, bo żadna partia się nie opowie przeciw - bo sondaże poleciałyby w dół, kwestia na który projekt która partia będzie głosować.
 
Hej. Ja na szybko. Jutro chyba wychodzimy- ja juz wiem ze mogę, a Filip jest właśnie na badaniu.
Artur dziś wychodzi ze szpitala - wariacki tydzień się kończy :D
 
Kochane jestem po wizycie ...malusek ma całe 3,8mm...jest piekne serduszko...coprawda nie słyszałam, ale było widac ładnie bijącą kropeczke:):):)): jestem przeszczęśliwa...za tydzien mam przyjsc po zwolnienie to moze bedę miala kolejne usg:):)
 
Ikasia
cieszę się Twoim szczęściem! nawet nie wiesz jak bardzo. . .

Fioletowa
powodzenia!

wiecie co moja siostrzenica nie budzi się w nocy na jedzenie, moja sis ją na 'siłę' przystawia do cyca i nie przeszkadza jej 'coś' w pieluszce
ale dziecko :-D
 
Anuszka są takie dzieci, mój siostrzeniec też tak miał :-) Ale za to jak miał koło pół roku to przez 2-3 miesiące się budził na jedzenie co PÓŁ GODZINY! Lekarka stwierdziła, że to skok rozwojowy, a jak przeszło, to spał w jednym kawałku 13 h :-)
 
Kobietki wpadłam, żeby się pochwalić. Jestem już po drugim usg. Oczywiście jestem zadowolona, bo z dzieciątkiem wszystko jest w jak najlepszym porządku, łożysko też wysokiej jakości na tylnej ścianie. No i będziemy mieli drugiego synka :-):-) Tak się cieszę :happy2::happy2:
Przedstawiam wam Kubusia :tak:
30ijfxz.jpg
 
reklama
Hej Kobitki ;)
Agitatka-Gratuluje Drugiego synka!
Ja dziś też byłam na usg i..mam duże skurcze (odczuwam je ,ale też na usg to widać ) także duphaston 3 razy dziennie i no-spa forte 3 razy...
Na usg poza skurczami śliczny bombelek (2 tyg starszy niż z o.m ) ale to dlatego,ze tamta @ to była pierwsza po porodzie więc nie wiadomo w zasadzie(dlatego dodałam suwaczek z wiekiem maluszka +2tyg) :-):tak: ale..Lekarz znów zaczął mi wiercić dziurę w brzuchu o badanie genetyczne :confused: przy mnie zadzwonił do swojego kolegi ze szpitala i mine umówił z nim na za tydzien (ale co mnie zdziwiło jak dzwonił to kazał mi wyjść ) Zapytałam w prost czy on coś widzi?,czy coś jest nie tak ..A on do mnie ,ze on jest ginekologiem-położnikiem i nie zajmuje sie genetyką jak coś go męczy to każe isć na te usg genetyczne ..Więc ja pytam co go męczy ..A on do mnie ,ze mam byc spokojna , dbać o siebie , a dla spokoju zrobic usg ... Jestem załamana i przerażona !!!! Ale gdyby cos groźnego widział to chyba dałby mi skierowanie na cito , prawda ? :no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry