reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
No właśnie Ikasia - Ciebie i Agusiek już ustawa obejmie dlatego nie zgłębiacie problemu... Wy będziecie miały wybór czy chcecie być z dzieckiem rok czy pół roku, mi takiego wyboru nie dano. I czujemy się conajmniej wyhujane przez Donalda.
Dla mnie sprawa jest jasna jeżeli ustawa dotyczy dzieci do skończonego roku czasu to niech obejmie wszystkie dzieci w tej kategorii wiekowej a nie dzieli niemowlaki na gorsze i lepsze.
 
reklama
Fioletowa - gratulacje!!!!

Kobietki - ostatnio mniej zaglądam do Was - kto się odtatnio rozpakował:
Fioletowa ma Filipka juz
PAchnąca dwie laseczki ale zapomniałam imiona :(( (okazuje sie że skleroza ciążowa nie mija od razu)
Mavika ma Andrzejka
czy ktos jeszcze?
 
Fioletowa serdecznie gratuluje :) witamy Filipka :)

Gryzoń ja rozumiem Twoje racje, ale mówię jak cała akcja jest odbierana i że nie jesteście jedyną grupą pokrzywdzoną. Przykre to jest ale nie ma równości społecznej. Ja na tego pana udającego że mu na mamach zależy okropnie nietoleruje i absolutnie uważam ze całe to ze jest takie zamieszanie wokół sprawy jest po winie rządu bo gdyby z ustawa była opracowana na spokojnie i były od początku jasno określone zasady, terminy to nie byloby takich problemów. Wiadomo zawsze bedzie grupa graniczna i ktoś będzie pokrzywdzony.
 
Fioletowa GRATKI SERDECZNE!!!


Co do ustawy, to ja się nie przyzwyczajam do myśli że będę mieć rok macierzyńskiego, bo myślę, że przez te walki matek I i IV kwartału nikt nie dostanie tego rocznego urlopu i taki będzie finisz.
 
fioletowa
gratki wielkie!
twoja dzidzia jest dwa dni młodsza od mojej siostrzenicy chrześnicy :-D
 
Ostatnia edycja:
Fioletowa wielkie gratulacje, cudowny prezent na dzień matki :happy: Witamy Filipka na świecie, wszystkie Filipki to fajne chłopaki :tak:
anuszka jeszcze nie miałam okazji, gratulacje dla siostry i oczywiście dla mamy chrzestnej również :happy:
 
reklama
Fioletowa-GRATULACJE , wspaniały prezent na dzień matki ;)
Gryzoń-a ja myślę tak większość osób z forum mimo tego ,ze jestem w tej grupie "pokrzywdzonych " no ale spójrzmy realnie to musiało wejść kiedyś w życie ...I niezależnie od kiedy to zawsze znajdą się pokrzywdzeni ..Zupełnie nie rozumiem waszych argumentów ..To obejmuje każde dziecko od Stycznia do ukończenia przez niego roku ..więc nie bardzo rozumiem co ma do tego wiek naszych dzieci :eek:

A ja mam newsa , kupiłam sobie ten test "chłopiec czy dziewczynka "( zapłaciłam 120zł :no::wściekła/y:) ale bezapelacyjnie pokazał pomarańczowy kolor czyli CHŁOPIEC :-D
Moim znajomym co do jednej się sprawdziło ...Mam nadzieje ,ze mi też .... Mój lekarz mi tłumaczył,ze to pokazuje jakieś tam hormony ,ze moze sie mylić ,ale raczej mowi prawdę :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry