reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Kamii tak becikowe ci się będzie należało, bo do 10tc trzeba się zgłosić do lekarza. Tak się zastanawiam czy mi uwzględni kartę ciąży z Anglii, zawsze to ten 1000zł by się przydał na podstawowe wydatki
Ania masz prawo się wyżalić, więc narzekaj ile wlezie, po to tu jesteśmy, żeby wysłuchać, doradzić, itp..a może Marcie zęby idą temu taka marudna i daje ci się we znaki
Królowa tak Filip się cieszy, że będzie miał braciszka. Ja też się cieszę, bo pragnęłam drugiego dziecka, ale oczywiście mam niedosyt, bo córeczki mi się chciało. Sukienusie kupować i kucyki wiązać, ale najważniejsze, że Kubuś jest zdrowy i z dnia na dzień kopie co raz mocniej :tak:
To korzystaj z okazji jak masz męża w domu, niech zajmuję się Laurą, a Ty leń się co nie miara ;-)

Ja dziś odpoczęłam sobie u koleżanki od obecności teściowej, wzięłam młodego i sru na ploty :-) U nas pogoda też jest do d...delikatnie mówiąc, pada i pada. Może już kiedyś będzie jakaś normalna pogoda na tej wyspie, a nie koniec maja, a pogoda jesienna...

Kobietki czy farbowałyście włosy w ciąży, bo krążą różne opinie, a moje włosy wołają już o pomstę do nieba, a zapytać lekarza nie mam jak...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kamii tak becikowe ci się będzie należało, bo do 10tc trzeba się zgłosić do lekarza. Tak się zastanawiam czy mi uwzględni kartę ciąży z Anglii, zawsze to ten 1000zł by się przydał na podstawowe wydatki
Tak Agitatka możesz ,ale w tedy nie możesz pobierać tam żadnego zasiłku z tytułu ur. sie dziecka i benefitów ..nie wiem czy warto dla tego jednego tysiąca zł . stracic zasiłki z Anglii.
a i u mnie dzis 12 tc :confused::szok: jak tak dalej pójdzie to nim sie obejrzę będzie 40 :-D
a no i zbieram się na usg 4D za półtora godzinki mam wizytę ;-) Więc proszę o Kciuki i modlitwę dla mojego bąbelka ...

Kruszka-
A jak U Ciebie ?? Gryzoń ?? Błonka????? Czemu sie Kobitki nie odzywacie ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no lepiej robic koło 25-30 tc bo było by widać buźkę ip ..A tak to moja lekarka mówiła ,ze będzie widać ładnie całe ciałko ,ale buźka nie koniecznie..A ja robie to usg dla świętego spokoju...
 
Agitatko jesli chodzi o farbowanie włosów, mój lekarz mówił mi żeby być ostrożnym w pierwszych 3 miesiącach i wcale nie farbować, a później jak najbardziej, radził by nie stosować farb z amoniakiem. Są też w drogeriach farby specjalnie dla kobiet w ciąży, ale sama ich nie stosowałam :)

Kami trzymam kciuki &&&.

A ja przecholowałam przy remoncie, od dwóch dni mam bóle brzucha i strasznie mnie ciągnie :/ w przyszłym tyg mam wizytę i mam nadzieję że nie będę musiała leżeć :/
 
Kamii to kciuki za wizytę trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& A co do tego 1000 zł to się z tobą nie zgodzę, bo z Filipem normalnie dostaliśmy tego tysiaka, a i tak benefity mieliśmy w Anglii, chodzi mi o to, że nie wiem czy moja polska gin uwzględni moją kartę ciąży, do położnej trafiłam w 9tc czyli w czasie. Także możesz wziąć tysiaczka i pobierać kaskę od angielskiego rządu :tak:

agusiek to ty się zapomniałaś, że w ciąży jesteś, zamiast odpoczywać, to się remontujesz, drobne prace, to i owszem, ale więcej nie przesadzaj, byle szybko ci przeszło
 
Gin w Polsce powinien uwzględnic Twoją kartę.
Tak to jest że się dobrze czułam nawet pomagając w remoncie, często robiłam sobie przerwy itd, ale w środę na wieczór to myslałam że pojadę w nocy rodzić, nagle pojawił się ból brzucha, teraz powraca tylko jak chodzę więc staram się nie wstawać, mam nadzieję że przejdzie i nie będę musiała leżeć do porodu :/
 
Agitatka ja słyszałam, że włosy można farbować. A co do ząbków to ja nie wiem, bo dziąsła wyglądają normalnie, no i za dnia Marta jest spokojna i uśmiechnięta. Tylko w nocy takie cyrki robi :-(
Kamii usg 4D nic nie wnosi, to jest tylko obrazek dla rodziców. Całościowy szczegółowy pomiar i tak lekarz robi na 2D, tam wszystko mierzy i ocenia, tyle tylko, że musi to być dobry sprzęt
 
reklama
hej dziewczyny

odmeldowuję się z domu
w środę nas puścili
Filip złapał żółtaczkę [w czwartek zauważyliśmy], ale byłam dziś w przychodni i powiedzieli że jest ok, że już schodzi
ja się na razie dwoję i troję, Artur po szpitalu dopiero w poniedziałek pójdzie do przedszkola, a Adam niestety na razie nie ma urlopu
padam więc na twarz próbując ogarnąć siebie, dwójkę dzieci i bałagan po tygodniu pobytu w dwóch szpitalach

trzymam kciuki za ciężarówki, staraczki i te które już na dniach będą rodzić
buziaki
jak się bardziej ogarnę to się pojawię częściej
 
Do góry