reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
W grudniu stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników... Leczę się od stycznia najpier duphastonem i ciągle az do dzis bromergon teraz także Clo... Miałam obserwację cyklu jakże dziś się ucieszyłam kiedy dowiedziałam się że miałam jajeczkowanie... W koncu!! :) ktos moze pomyslec ze co to za problem mam co miesiac... a ja ciesze sie jak dziecko:) strach pomyslec jak bede skakac kiedy zajde w ciąże:)
 
reklama
trochę was zaniedbałam, ale nie miałam jak i sił żeby nawet kompa odpalić ...
wizytka u ginki ok, dała skierowanie na badania i potem zobaczymy co i jakie leczenie wprowadzić ... pęchol w 8 dc 10mm ...
a wczoraj takie bóle miałam niesamowite podbrzusza, az mi niedobrze było ... czy to możliwe żeby owu tak przechodzić bo dziś wielki skok tempki ...

asicka 3
ja tez się ciesze jak dziecko na owu

Ikasiu
piękna betka... oby tak dalej
 
anuszka ja owulacje moją jakby nie patrzyc pierwszą:D przeszlam bardzo łagodnie nawet nie wiedzialam ze mam... ale lekarz za kazym razem gdy sie z nim widzialam bylo to 4 razy w polowie cyklu pytal mnie czy mnie nie bolalo, mowil ze czasem boli... wiec moze akurat Ty tak przechodzisz owulacje:)
 
Kochalam się z mężem w piatek w sobote i niedziele... Byłam pewna, że i tym razem nie bedzie owulacji a ona była... Teraz nie wiem co myslec... :) Bardzo bym chciała żeby się nam udało...
 
Królowa, a ja myślałam że Andrzejek ma długo kikut, bo juz prawie 2 tygodnie :)
Nie wybudzam go w nocy, sam się budzi koło 1-2 i 4-5. Potem jak się obudzi 8-9 to już wisi na cycu co godzinę do jakiejś 13, a potem jak poje to śpi i jak jest koło 4 godzin przerwy to go budzę.
 
No i skończyły sie cykle owulacyjne... Ale ile ich bylo, raptem 4!!! Dziś 48 dc i owu brak. Po ptokach,a myślałam, ze już b ędzie ok. W ciazy nie jestem, bo robiłam test. zastanawiam się czy zacząć brac lutkę... Gin dopiero 31 maja.
 
Kruszka no powiem Ci kochana, że takich cykli to ja nigdy nie miałam..:szok::szok:

Ja już o wizycie u lekarki...wszystko oki...nie słyszałam serduszka..mam przyjśc za tydien..i wtedy powinno już byc--akurat będą moje urodziny więc super prezent:p Maluszek jest idealnie umiejscowiony więc dobrze rokuje:) Jeszcze tydzien czasu będę brała luteinę i duphaston..potem będziemy zmniejszać ilości progesteronu:)
Poniżej focia mojego groszka:)
11uhzky.jpg
 
Ikasiu super! Kiedy to było jak mój klusek był taki mały :] Ja też mam za tydzień urodziny :)

Chyba mnie dopadł baby blues...Przedwczoraj przylazła teściowa i jej się nie spieszyło do wyjścia. Ciągle mi małego budziła więc ciągle wołał cyca...W końcu Arek się zreflektował i powiedział że musi iść z psem to poszła. Dzisiaj koniecznie chciała się wprosić jego siostra. A mnie się nie chce siedzieć z gośćmi. Całe dnie spędzam z cieknącym cycem na wierzchu, nawet na spacer się nie wybraliśmy dziś bo a to pielucha, a to płacz, a to cyc, a jak już byliśmy w drzwiach to zaczęło padać. W porze obiadu znów była pogoda, to mieliśmy iść po obiedzie, ale znów się zrypało. Po tych 2 miechgach leżenia na prawdę mam dość siedzenia w domu!!!Pieprzona Polska nawet pogody tu nie ma. Mam wrażenie że już nawet przewijania nie ogarniam, mały jak już mniej przy tym krzyczał tak teraz jakby go ze skóry obdzierali. A mnie się ci ągle chce płakać. A do tego Arkowi się pojutrze ko nczy urlop. Nie dam rady bez niego!:-(
 
mavika jeśli mogę to dam ci radę - wychodź niezależnie od pogody - będzie padało także
a gości możesz najnormalniej w świecie sobie nie życzyć, powiedz im, że za wcześnie na odwiedziny, mały jest jeszcze malutki i ciebie też to męczy - jeśli są normalni to zrozumieją
 
reklama
Do góry