reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Pachnąca ja fizycznie nie mogę narzekać, obwód brzucha pozwala się swobodnie poruszać i nawet wysypiam się w nocy. Rano tylko bardzo boli mnie brzuch ale przez to że malutek mocno okopuje. Ostatnio siedzę w domu ciagle sama, moj P. jak nie w pracy, to studia i jeszcze jakąś fuchę udało mu się złapać, tak więc nigdy go nie ma. Już zaczynam doła łapać, tak wyszło że ja tutaj nie mam rodziny, znajomych, samotne spacery szybko mi się znudziły a w tym gburowatym mieście nie mam nawet parku. No to sobie ponarzekałam...
 
reklama
agusiek
głowa do góry
może na forum znajdziesz jakies przyjazne dusze 'ciężarówki' ze swojej okolicy ... i będziecie razem spacerować
:*

Ikasiu
ponownie 3mam &&&
:*

maviko
ty też dzielnie się 3maj ...
jeszcze troszkę ...

fioletowa
ja też często mam senne dni, tylko ja nie jestem w ciąży:p, ciekawe ile będę spała jak będę :p

ja jutro 13 dc i idę na monit
już się nie mogę doczekać ciekawe co się wyhodowało ...
:))
 
agusiek nie martw się, moje życie towarzyskie też nie istnieje...

Ja żyję już tylko tym że w piątek się wypisuję z tego cyrku. Dziś przyszedł szanowny profesor na obchód, jak usłyszał że skończony 36 tydzień, że dostałam dexaven i że wszystkie badania są ok to coś tam się zastanowił i stwierdził że jeszcze nie będą mnie ruszać bo trochę za wcześnie. Nie wiem wobec tego NA CO jest dla nich za wcześnie?! Co, chcieli mi wywoływać poród?! Nie mogę trafić na tą moją lekarkę żeby dopytac co miał na myśli, może jutro.
 
Ostatnia edycja:
Mavika współczuję że nie wiesz na czym stoisz. Ta niepewność musi być straszna. Trzymam kciuki by wszystko było po Twojej myśli. Mam nadzieję, że uda się doczekać i będziesz mogła mieć cc. Z jakiego miasta jesteś?

Pachnąca Ty też już zaraz :) Jak ten czas zleciał. I fioletowa :)))

Agitatka z tego co czytałam, to faktycznie w Pl opieka nad kobietą w ciąży jest większa. W uk chyba do końca pierwszego trymestru nie specjalnie interweniują jak coś się dzieje. Cieszę się, że już ok i plamienia ustały.

Dziecię moje od kilku dni marudne było mocno. Nic nie pasowało, tylko by wisiała u cyca. Ssała łapczywie, wręcz agresywnie ;) po odłożeniu do łózka dawała koncert. Już się bałam, że może złapała wirusa od mojego męża ale na szczęście dzisiaj już spokojniejsza. Nawet w nocy ładnie spała. Zaraz ją wybudzam na karmienie i spacer. A potem ją czymś zajmę by już nie spała za dużo do wieczora bo dobrze się w nocy śpi :)
 
Maviko, Anuszko jakoś muszę to przeboleć może w maju coś się zmieni, idę na szkołę rodzenia. Boję się że będę jedyną która na zajęcia chodzi bez partnera :-(.

Maviko mam nadzieję że im nie przyjdzie do głowy wywoływać porodu !!!
Anuszka jak po wizycie? Jakie wieści?
 
Ostatnia edycja:
no właśnie nie dorwałam tej lekarki, spytam jutro rano i Wam powiem. Nic sobie nie dam zrobić, uciekam już niedługo!
 
hej dziewczyny..
Ja jestem po wizycie u mojej ginki, poszlam po skierowanie na badania hormonow...przy okazji zrobila mi usg...no i co sie okazuje...ze na prawym jajniku mam 2 pęcherzyki..ale mają jedynie 1,18, i 1,3...a to jest 13dc...wiec owu nie będzie...prawdopodobnie jajniki dochodzą do siebie po stumulacji in vitro......endometrium mam 7,7...i boje sie ze to będzie na malo zeby doszlo w tym cyklu do transferu....troszke sie podlamalam:(:(:(:(:(:9:9:(::(:9:9:(:(
 
reklama
Ikasiu
przykro mi :’(
ale może tak chce natura
może tak jak mówisz dochodzi wszystko do siebie
nie załamuj się
następny cykl będzie napewno 'lepszy'
:-*
 
Do góry