reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Maviko trzymam kciuki żebyś dotrzymała do tego poniedziałku, jeśli nie reagują na Twoje dolegliwości, nie podają leków to po co Cię trzymają?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sami nie wiedzą chyba. Profesor już dziś drugi raz chciał mnie puścić ale go obsiedli że przecież węzły i nie mogą. A każdy mówi że z węzłami się nic nie stanie póki nie zacznę rodzić...
 
hej Kobity - Mavika nie martw się ja miałam straaszne skurcze a lekarze mówili ,ze dają mi góra tydzień i ten "góra tydzień"trwał miesiąc :) także spokojnie :))

No a moja mała była dziś na chwilę (3h) pierwszy raz w żłobku i muszę ją tak zacząć nosić bo potem na te kursy to musi sie oswoić a mi 3 godzinki dla samej siebie odpowiadają ,ale nie ukrywam strach był ,ale przyszłam , mała nakarmiona , przewinięta iwgl.:)

A dziewczyną z forum widzę się nudzi bo już nawet zakładają temat "wiwat maj staraczki Maj 2013" czy jakoś tak jakby nie mogły sie dopisać do staraczek 2013 ogólnie . no a potem szukaj tematu pośród 2 000 stron :dry::dry:
 
hej dziewczynki...wkoncu dotarlam do domu...masakra...700km dzisiaj zrobilam...a wizyta trwała 10 minut....masakra....
No ale owulacja sie zbliża, jest ęchol dominujący....we czwartek mam rano zrboić badanie estradiolu, lh i progesteronu....tylko w sumie nie wiem po co to zlecil....chcial zebym przyjechala do warszawy, ale powiedzialam, ze nie, ze zrobie badania u siebie....na co się zgodzil i kazal do siebie zadzwonic i wtedy mnie poinformuje co dalej...doktorek dal mi jeszcze recepte na ovitrelle..juz wykupilam..no i pewnie we czwartek bedzie zastrzyk..no i po 5 dniach transfer...czyli pewnie poniedzialek-wtorek...
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
 
Ikasiu tym razem się uda na bank!!!

Zaczęły mnie boleć pachwiny i spojenie łonowe, a mały przestał kopać po żebrach...Chyba się obniżył. Oby jeszcze ze 2 tygodnie posiedział...A ja spadam w piątek, bo sie boję że w poniedziałek nie zdążą z tym wypisem do 12.
 
Dzięki Agusiek, czuję się w zasadzie średnio- ciężko mi fizycznie bardzo już i niewygodnie, ale to chyba standard więc nie narzekam :) a jak Twoje samopoczucie?

Mi się wydaje, że dziewczynki urodzą się jakoś pod koniec maja, ale wolę mieć wszystko przygotowane wczesniej, bo nigdy nie wiadomo, a gin mowi, ze po 34 tc sa juz w zasadzie donoszone.

Mavika- trzymam kciuki&&&&& nie stresuj się, myśl pozytywnie :) będzie dobrze!
A z pachwinami i spojeniem łonowym się nie przejmuj- mnie boli gdzieś od 12 tc więc to nie świadczy koniecznie o porodzie :) no i mój brzuch nisko też jest, ale w zasadzie od początku- wszyscy mi to mówią :) jak dziewczyny brykają to czuję je głównie w okolicach pępka i w podbrzuszu.

Ikasia- trxymam kciuki&&&&&&& musi się udać!!

Kwiatuszku- jak wasze badania i postępy w kwestii ivf? I w ogóle skąd jesteś? Bo pisałaś o invimedzie w poznaniu, a ja wwłaśnie stąd :)

Kamii- dobrze, że przyzwyczajasz Malutką do żłobka- łatwiej potem będzie rozstawać się na cały dzień :)

Królowa- fajnie, że dobrze sobie radzisz z Laurą :) zastanawiałam się co u Was:) cieszcie się sobą :)
 
wlasnie dzis ide do gina na cyto nie wiem czy jakas infekcja mi sie nie przypałetała zob co powie a ja z okolic Chodziezy:)
a jak bede miala cyto to na badanie nasionek i wizyte bede sie umawiac
oby tylko dzis mnie przyjela bo tam nie trzeba sie rejestrowac bo to prywatnie
 
reklama
Do góry