reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
agusiek zmęczenie powoli ustępuję, mdłości też jakby powoli zwalniają tempo. czekam teraz na kolejne usg 29 maja, a za 2 tygodnie mam spotkanie z położną. A u ciebie już 27tc normalnie czas zapiernicza jak szalony, tak samo jak u Pachnacej już bliżej niż dalej ;-)
 
reklama
Masz rację czas zapiernicza, z dnia na dzień normalnie mój brzuch się pompuje i robi coraz większy. wcześniej róznica w brzuchu była widoczna na przestrzeni tygodni, a teraz z dnia na dzień w ubrania się nie mieszcze
 
aneczek
to smutne ale prawdziwe
ja też szamotam się z tymi lekarzami ale mi konkretnie chyba coś jest bo od początku miałam złe hormonki
3mam &&&
może odpocznij, trochę od leków i idz do innego ginka, dużo odpoczywaj ... zajmij główke czyms innym ...
zrób monitoring bez żadnych wspomagaczy
na pewno znajdziesz kogoś idealnego
musimy o to walczyć, jestem w podobnej sytuacji więc gorąco 3mam &&& i będziemy sobie nawzajem kibicować ...
pachnąca ma rację może problem tkwi właśnie w nasieniu, jajowodach lub innych ... więc musisz się nadal badać ale nic na siłę jak piszesz i odpocznij sobie ...
:*
nie wiem ile masz lat i ile się staracie ... ale ja wiem że mam już mało czasu ... i chwytam się wszystkiego chociaż też mam dosyć 'produkowania' ...

ikasia
no no no
dwa maleństwa tym razem ... cieszę się ... i nadal mocno ściskam &&&

my na mazurach
wykorzystałam zastępstwo w pracy (miało być l4 ze szpitala) i wzięłam urlop, małż też ...
no i zaczynamy staranka ... 7dc
:))
 
hej dziewczyny

ale mam zjazd, normalnie energii 0
sorry że tak mało sie udzielam, ale normalnie jakaś masakra jest, najchętniej to bym ciągle spała...
 
Dzien dobry Kochane! ja bylam wczoraj na wizyce. I mpj prawy leniuch sie ruszyl i wyhodowal jeden pecherzyk 18 mm a na lewym znowuu sa trzy 18 mm. Dzis albo jutro owulka. Czekam na skok tempki :)

Mimo zmniejszonej dawki ladnie przyrosly,czego sie nei spodziewalam:)
 
patu$ka
to pięknie
ciekawe jak u mnie będzie
pierwszy cykl ...

kwiatuszeq
mi plomba wyskoczyła więc łączę się z tobą w bólu ...

fioletowa
ja też jakaś taka 'ledwa'


jakoś dziwnie się czuję, czyżby to po clo?
może jakieś skutki uboczne?

buźka
:*
 
Ostatnia edycja:
hej Kobitki- wróciliśmy wczoraj wieczorem więc już nie pisałam , a teraz..Właśnie mój emek jedzie na lotnisko na kolejne pół roku !:-:)-:)-:)-:)-(
Jestem załamana..siedzę i płaczę a zaraz wstanie Nadia i zapyta "gzie tata"(bo spała jak wychodził) nawet się nie pożegnali ......Mam dosc :-:)-(
 
reklama
Anuszka ja w pierwszym cyklu mialam uderzenia goraca i bol glowy tak dwie godziny po wzieciu tabletki.W pierwszym cyklu masz prawo sie dziwnie czuc potem wkolejnych cyklach to mija.
 
Do góry