reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
jak bym w tym cyklu zaszła to bym miała zbędny no ale cóż sama zacznę kurację z duphastonem niestety
miałaś monitoring? kiedy miałaś owu? może jeszcze za wcześnie zrobiłaś test..?
mi po prawie 2 tyg po owu wyszła blada kreska i jeszcze zależy od testów jakiej firmy Pre-Test słyszałam że są najlepsze i ten wyszedł mi najbardziej widoczny z 3 jakie zrobiłam

powtórz test w dniu spodziewanej @ jeśli sie nie pojawi,
ja też szacowałam że ten cykl nic nie przyniesie nowego i nawet nie czuje się jak w ciąży a bóle brzucha były jak na @, piersi dopiero po kilku dniach po spodziewanej @ zrobiły się bolące, żadnych wcześniej oznak....
 
reklama
miałaś monitoring? kiedy miałaś owu? może jeszcze za wcześnie zrobiłaś test..?
mi po prawie 2 tyg po owu wyszła blada kreska i jeszcze zależy od testów jakiej firmy Pre-Test słyszałam że są najlepsze i ten wyszedł mi najbardziej widoczny z 3 jakie zrobiłam

powtórz test w dniu spodziewanej @ jeśli sie nie pojawi,
ja też szacowałam że ten cykl nic nie przyniesie nowego i nawet nie czuje się jak w ciąży a bóle brzucha były jak na @, piersi dopiero po kilku dniach po spodziewanej @ zrobiły się bolące, żadnych wcześniej oznak....
termin @ 10 kwietnia i dalej czekam a może mi się wszystko wydłużyło przez to krwawienie w środku cyklu?
 
termin @ 10 kwietnia i dalej czekam a może mi się wszystko wydłużyło przez to krwawienie w środku cyklu?

a kiedy miałaś to krwawienie i czy było silne?
wiesz ile u ciebie trwa faza lutealna?

może to było jakieś plamienie około owulacyjne, bo trochę to dziwne że od 10kwietnia ani test ani @, ja bym chyba poszła do lekarza i się nie stresowała
 
a kiedy miałaś to krwawienie i czy było silne?
wiesz ile u ciebie trwa faza lutealna?

może to było jakieś plamienie około owulacyjne, bo trochę to dziwne że od 10kwietnia ani test ani @, ja bym chyba poszła do lekarza i się nie stresowała
krwawienie wystąpiło w 18dc i takie sobie było kolor brunatnoczerwony w drugi dzień silniejsze i trwało ok4 dni bo w 4 dzień po przytulańcach jeszcze trochę było na podpasce
ale i tak było to krwawienie słabsze niż prawdziwa @ no i krócej to trwało dałam znać ginkowi ale powiedział że mam czekać na przewidywany termin @ no i nie przyszła
faza lutealna trwa u mnie zawsze tak no 12-16 dni pierwszy raz tak mi się zdarzyło

ŻYCZĘ SPOKOJNYCH JUŻ 8 MIESIĘCY
 
Ostatnia edycja:
krwawienie wystąpiło w 18dc i takie sobie było kolor brunatnoczerwony w drugi dzień silniejsze i trwało ok4 dni bo w 4 dzień po przytulańcach jeszcze trochę było na podpasce
ale i tak było to krwawienie słabsze niż prawdziwa @ no i krócej to trwało dałam znać ginkowi ale powiedział że mam czekać na przewidywany termin @ no i nie przyszła
faza lutealna trwa u mnie zawsze tak no 12-16 dni pierwszy raz tak mi się zdarzyło

ŻYCZĘ SPOKOJNYCH JUŻ 8 MIESIĘCY
a wiesz lopop że ja ostatnio też tak miałam, w środku cyklu krwawienie i nie wiedziałam jak to traktować i uznałam to poprostu za zbyt szybką@. Kolejna @ przyszła już normalnie po tym krwawieniu.
Ja teraz czekam jeszcze 1,5 tygodnia i się okaże, narazie bolą mnie brodawki tak jak ostatnio po owu i mam sucho, zazwyczaj coś było a teraz nic, lekko pobolewają jajniki i tyle, tylko czekać...
 
ja w lutym miałam w 20dc krwawienie, ale to wiem, że miałam cykl bezowulacyjny więc luteina mogła mi przyspieszyć @, kolejny miałam już z clo i zakończył się testem ciążowym dodatnim, który robiłam 29dc boi nie wiedziałam czy przerwać luteinę.

Może to była jednak @ i teraz masz nowy cykl... moje @ odkąd biorę luteinę są bardzo skąpe i po 4 dniach już jest po wszystkim

lopop skontaktuj się z lekarzem może niech zrobi ci usg bo po co masz się zamartwiać, może jest wszystko w porządku i pojawi się za kilka dni@, ale czy warto się tak stresować?
 
anula_mm, mam podobnie, dzisiaj powinnam luteinę przerwać, mam 25 d.c, ale jest on skrócony. W 11 dniu była owulacja, a 14 dni fazy lutealnej chyba tylko raz miałam i to ze wszystkimi objawami ciąży. Dodatkowo trochę się boję, bo dostałam antybiotyk, mam jakieś szmery w oskrzelach i lekarz stwierdził, ze jeśli się to rozwinie dopiero mogę narobić sobie kłopotów :( jak nie urok to przemarsz wojsk. Wczoraj na teście wyszła słabiuteńka druga kreseczka, dzisiaj pognałam na betę z samego rana i jutro mają być wyniki. Już raz test zrobił mi kawał, pojawiły się dwie kreski a beta 0,1 :) Więc się na razie nie nastawiam, ale kciuki możecie potrzymać ;P

Halinka2 te leki są na receptę i bez zalecenia lekarza nie wolno ich przyjmować. Najpierw trzeba zrobić serię badań zanim się zacznie je stosować :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja w lutym miałam w 20dc krwawienie, ale to wiem, że miałam cykl bezowulacyjny więc luteina mogła mi przyspieszyć @, kolejny miałam już z clo i zakończył się testem ciążowym dodatnim, który robiłam 29dc boi nie wiedziałam czy przerwać luteinę.

Może to była jednak @ i teraz masz nowy cykl... moje @ odkąd biorę luteinę są bardzo skąpe i po 4 dniach już jest po wszystkim

lopop skontaktuj się z lekarzem może niech zrobi ci usg bo po co masz się zamartwiać, może jest wszystko w porządku i pojawi się za kilka dni@, ale czy warto się tak stresować?
u mnie owu na pewno była tylko że pęcherzyk jakiś przerośnięty tak mówiła pani ginekolog i potem właśnie to - mi się też wydaję że to był okres słabszy bo nie zdążyło się wszystko złuszczyć-bo było za szybko i progesteron wskazywał na owu więc na 99% jestem pewna tak jak mówicie tylko jestem troszkę rozgoryczona bo wtedy miała już zacząć brać clo ale ginek odradził i no cóż jestem w tyle ale po prostu tak musiało być
testa zrobiłam dla spokoju ducha
 
a wiesz lopop że ja ostatnio też tak miałam, w środku cyklu krwawienie i nie wiedziałam jak to traktować i uznałam to poprostu za zbyt szybką@. Kolejna @ przyszła już normalnie po tym krwawieniu.
Ja teraz czekam jeszcze 1,5 tygodnia i się okaże, narazie bolą mnie brodawki tak jak ostatnio po owu i mam sucho, zazwyczaj coś było a teraz nic, lekko pobolewają jajniki i tyle, tylko czekać...
&&&&&&&&&&&&&& mocno zaciśnięte
 
reklama
Do góry