reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Czasami mam wrażenie, że mój mąż bardziej niż ja czeka na dwie kreseczki na teście. Jest bardzo ciepłym i rodzinnym człowiekiem, uwielbia dzieci i wiem, że chciałby być tatą. Ja niestety na razie nie mogę mu dać wymarzonego prezentu na rocznicę ślubu. Może sama sie nakręcam niepotrzebnie :( 22 d.c. temperatura 37,1 a więc jedna kreseczka mniej. Zbliża się termin @ i zazwyczaj w tym czasie zaczyna spadać temp. Nie wiem czemu od kilku dni mam straszną chęć na ogórki kiszone ;P

Martwi mnie tylko silny ból gardła i powiększone migdały, leczę się czosnkiem, cytryną, płuczę gardło ale na razie nic nie pomaga :( Chyba nie obejdzie się bez wizyty u lekarza. Teraz nie wiem, czy podwyższona temperatura to nie przypadkiem efekt przeziębienia.
 
reklama
Czasami mam wrażenie, że mój mąż bardziej niż ja czeka na dwie kreseczki na teście. Jest bardzo ciepłym i rodzinnym człowiekiem, uwielbia dzieci i wiem, że chciałby być tatą. Ja niestety na razie nie mogę mu dać wymarzonego prezentu na rocznicę ślubu. Może sama sie nakręcam niepotrzebnie :( 22 d.c. temperatura 37,1 a więc jedna kreseczka mniej. Zbliża się termin @ i zazwyczaj w tym czasie zaczyna spadać temp. Nie wiem czemu od kilku dni mam straszną chęć na ogórki kiszone ;P

Martwi mnie tylko silny ból gardła i powiększone migdały, leczę się czosnkiem, cytryną, płuczę gardło ale na razie nic nie pomaga :( Chyba nie obejdzie się bez wizyty u lekarza. Teraz nie wiem, czy podwyższona temperatura to nie przypadkiem efekt przeziębienia.
no tak już jest że jaka kolwiek infekcja powoduje zmylenie tempki więc musisz czekać. Ja nie mierze temperatury bo mam beznadziejny termometr i może sobie kupie jak przyjade na urlop do Polski z resztą jestem mało systematyczna
 
Czesc dziewczyny! Co ja bym dala zeby byc juz w ciazy! Tymczasem dzis juz 21 dzien plamienia, powoli trace nadzieje, ze sie kiedykolwiek skonczy. Juz dzis myslalam, ze cos moze sie zacznie rozkrecac a tu nic, jejku, niech juz przyjdzie ta malpa wredna. Gdyby chociaz byly jakies szanse na ciaze ale tempka niestety nie robi wrazenia...
 
cześć, pamiętacie mnie jeszcze??
dawno mnie tu nie było, ale sporo się pokomplikowało i nie miałam głowy pisać
 
Myśa pytałaś się ile się staram o dzidzię więc powiem że nie długo. jeszcze jestesmy narzeczeństwem ale staramy sie tak mniej wiecej od pażdzireenika zeszłego roku wiec tak około pół roku. Od zawsze mialam problemy z miesiączkowaniem i straszne wtedy bóle mialam i tak po okresie liceum zaczelam brac tabletki hormonalne no i wtedy tez nie chcialam ciąży... czasami sie zastanawiam czy moze los sie na mnie nie msci ze te tabsy brałam.

Jeśli chodzi natomiast o ten cykl to w czwartek powinnam dostac @ nic mnie nie boli i wysmienicie sie czuje bolał mnie brzusio jak mialam ten sluz plodny a potem przeszlo. No i wtedy z łóżka nie wychodzilam :-D kilka dni tez biore ten castagnus i przeszly mnie moje migreny choc nie powiem czy to jego zasluga okaze sie za miesiac cos mi Misio zasiał :-p

a jaka prolaktyna powinna byc u kobiety bo ja mam 17 i nie wiem czy to juz troszke za duzo?? i jeszcze jedno pytanko lekarz kazal mi przyjsc do niego tak przed 14 dc. czy moge go poproscic zeby mnie na szpital polozyl i zrobil jakies inne badania chodzi mi o np sprawdzenie czy jajeczkuje czy mam drozne jajowody itp??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a jaka prolaktyna powinna byc u kobiety bo ja mam 17 i nie wiem czy to juz troszke za duzo?? i jeszcze jedno pytanko lekarz kazal mi przyjsc do niego tak przed 14 dc. czy moge go poproscic zeby mnie na szpital polozyl i zrobil jakies inne badania chodzi mi o np sprawdzenie czy jajeczkuje czy mam drozne jajowody itp??
a jaką masz tą prolaktynę?? dobiłaś z obciążeniem?? badałaś inne hormony?
żeby sprawdzić czy miesiączkujesz można zrobić monitoring cyklu. a badanie drożności jest dość inwazyjne, ale nie trzeba się na nie kłaść do szpitala, prawdopodobnie czeka mnie to w maju, lekarka kazała mi przyjść wieczorem na oddział, zrobią mi lewatywe, puszczą do domu a rano jeszcze jedna lewatywa (żeny wszystko było dobrzewidoczne ) i badanie
 
Czesc dziewczyny!
Mialam hiperprolaktynemie i przez 2 miesiace bralam bromergon. Po zakonczeniu kuracji odrazu zaszlam w ciaze, taka mala niespodzianka, ale jestesmy szczesliwi. Pisze to do dziewczyn ktore rowniez walcza z prolaktyna, ze mozna wygrac :)
 
17 ale w jakich jednostkach? Tak się składa, że co laboratorium, to inne jednostki. Ja miałam robione badanie dwukrotnie zarówno prolaktyny jaki i progesteronu i raz w nmol a raz w ng :)
 
17 ale w jakich jednostkach? Tak się składa, że co laboratorium, to inne jednostki. Ja miałam robione badanie dwukrotnie zarówno prolaktyny jaki i progesteronu i raz w nmol a raz w ng :)
a mieścisz się w normach wpisanych przez laboratorium?? ile razy prolaktyna wzrosła ci po obciążeniu??
 
reklama
moja prolaktyna jest nieco podwyższona, ale po bromergonie ładnie spada. Nie robiłam badania z obciążeniem, tylko bez. I tak było jej półtora raza tyle, co maksimum :)
 
Do góry